Reklama

Panická porucha 3

Ibri (St, 17. 8. 2005 - 13:08)

Jo ještě mě napadlo, není čas založit PP 4? můj klopítač už to nějak nezvládá. Jak jste na tom ostatní?

DITA (St, 17. 8. 2005 - 13:08)

Jéé, Drahul, to je škoda, no bylo to docela na krátkou dobu, musela jsem pro maloul, příště ji donutím na noc zůstat:-)papa letím dělat borův.koláč, neb přijde mi návštěva.

Katarína (St, 17. 8. 2005 - 12:08)

Ahojte všetci!Judito, môj otec má 2 sestry ktoré trpia schizofréniou už 45 rokov. Prejavy sú rôzne. Jedna má pocit že ju uniesli mimozemšťania a robia na nej pokusy, a pri hospitalizácii nechce brať lieky ani nič jesť pretože má utkvelú predstavu že sa ju niekto snaží otráviť. Tá druhá má zas náboženské prejavy. Postaví sa do okna a dáva ?uďom rozhrešenie, rozdáva majetok pretože v krá?ovstve nebeskom ho nepotrebuje. Ich prejav je nevyspytate?ný. Milošove slová sa ma teda nemôžu dotknúť, je to jeho problém s ktorým ja asi sotva niečo urobím. Nemôžem si dovoliť vpustiť do seba ten jed, pretože som rozumná, uvažujúca bytosť ktorá sa dala na cestu poznania, pochopenia seba , a cez seba aj druhých. V každom z nás drieme zviera, niekto ho vie udržať v klietke a iný ho zas vypustí. Zostáva len dúfať že im budeme vzorom.Nechcem vo svojich očiach tak hlboko klesnúť a prejaviť sa ako to zviera, že budem ako on hrubá (oko za oko, zub za zub). Človek jemný a citlivý vždy doplatí na hrubosť toho druhého, pretože hrubosť prevalcuje jemnosť, ale hrubosť jemné ani nezaregistruje. Judito, Roman a nielen vy dvaja, teší ma, že ste vnímaví a schopní priznať si aj svoje zlé stránky a z okolia prijímať podnety a pracovať s nimi. Evo S., to snáď nemyslíš vážne, že kvôli Milošovi by si zavrhla nás ostatných. Viď to ako nadstavené zrkadlo, ak sa ťa ešte dotýkajú urážky, máš na čom pracovať. Okrem toho je to chat, tak to ber z nadh?adom. Vítam všetkých nových prichodiacich.Mnohé mi beriete priamo z úst, tak to nebudem znovu písať. Prajem príjemný deň !!!!

Ibri (St, 17. 8. 2005 - 12:08)

Romane no to víš,manžel mi zaplatil k výročí svatby dovolenou v Chorvatsku, pak 14dnu společné dovky v Čechách... Ale už jsem zase mezi svýma :) a i když ne pokaždé reaguju,tak poctivě čtu většinu příspěvků.Teď nevím jestli to napíšu správně : Kesonka1 nebo tak nějak to bylo že?Jsem na tom podobně jako ty, taky na mateřské (2,5 let dcera) taky panikář a taky první příznaky po velkém stresu. Umíral mi tatínek na zhoubný mozkový nádor. Ale neboj nic. Začínám vasazovat léky a stejně jako ty doufám,že PP není na věky. Víš včera jsem byla u doktorky a tam jsem jí řekla svou strategii.Když prostě příjde ataka,tak už vím co to je, úplně se jí poddám a prostě jen čekám až vyjede zas pryč. Řekla, že to je naprosto zásadní poznání v této věci. I když jsem ji o atace řekla,přesto mi léky postupně vysazuje,takže jsem nabyla dojmu, že nejde o to aby ataky nebyly vůbec, ale o to aby se s nima člověk naučil žít. Ty úzkosti které popisuješ po atace mám naprosto stejné, někdy i dva dny trvá než se pořádně uklidním. Ale co, my tu mrchu porazíme. Vím že mám i dobré dny, tak proč by nemohly být dobré všechny? :)) Ještě mě napadlo, ty jsi byla těhotná s Lexaurinem? :-O To docela čučím.A z chlapů si nic nedělej, už dávno vím, že jsou prostě z Marzu a my holt z Venuše. Teď tady máš spoustu lidí, co naprosto přesně ví jak se cítíš.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 12:08)

Jindro cosi chtěla ohledně Tryptofanu?

Ája (St, 17. 8. 2005 - 12:08)

Čau děcka,téda sem to prolítla a tady to pěkně vřelo,sem za vás, takovouhle atmosféru fakt ne. Ten dotyčný by měl pochopit,že takhle to tady fakt nefunguje a že sme slušní, citliví a vnímaví lidé a neurážíme se.Dál už no comment,taky mi to kazí náladu, mimojiné kromě toho podzimního počasí.Barčo to o té viroze sem psala já a je fakt,že těch 10 lidí ze svého okolí, kteří ju mměli znám.Téda holky vy se furt někde všichni srážíte, to není spravedlivý..:-((, já tady nikoho nemám poblíž. Teda jo, Kája ted bydlí vlastně v Brně, ale toho otravovat nemůžu, má moc práce a buduje krásný nový vztah ,tak to bych narušovat nechtěla, ale nějaká panikářka by se mi tu hodila ..:-)))Nebo kdyby někdo znal nějaké pěkné místo na sraz,třeba na trase Praha -Brno vlak,taky by to nebylo na škodu.Koukám,že Evička R. je na svých cestách agorafobicky exponovaná, a zvládá zatím s přehledem..no jen tak dále.A co Leník, jaký byl první den v práci? Ozvi se.Ještě sem vám chtěla napsat tady tuhle stránku http://www.doktorka.cz/run/redsys/zdravi/r-art.asp?id=2404možná se v některém najdete,já sem si objednala ten třetí a čtvrtý přípravek,že by mohl na naše problémy pomoci.To je mimojiné další věc z té altewrnativní medicíny, co dělám jak tu byla o tom řeč.Já se loučím,a jdu něco dělat,,sem hrozná,furt se flákám.Ája

Eva S. (St, 17. 8. 2005 - 10:08)

Ještě k příspěvku Miloše na mou adresu. Četla jsem to brzo ráno a dost mi to zkazilo náladu. Nemám ráda,když mě někdo neoprávněně uráží, ještě k tomu člověk,který mě vůbec nezná. Myslím,že ten pán má dost problémů sám ze sebou a neumí nebo nechce je řešit a vztek si vybíjí na ostatních lidech. Tento chat mám moc ráda,ale pokud tady bude někdo urážet mě a ostatní, přestanu sem chodit. Jinak Miloše ode dneška ignoruju a nebudu na něho reagovat,ostatní ať se rozhodnou sami.

Anie (St, 17. 8. 2005 - 10:08)

Kesonko, vítej mezi námi:-)Jo a co se týká Miloše, souhlasím s Romanem a Katarínou. Tady nikdy nikdo nikoho neurážel, tak doufám, že si dá voraz. Jsme tu, abychom si pomáhali a každý má právo vyjádřit svůj názor, ovšem slušným způsobem.

radka2 (St, 17. 8. 2005 - 09:08)

Leníku, gratuluji k novému účesu a práci. Ty nohy ve škopku současně s přítelem může být fajn. Jsou to takové šťastné chvilky, alespoň pro fmě by byly. Ta kineze ti pomohla? Já jdu koncem září. Byla jsem na ni asi před 5. ti lety a pomohla mi. Tak uvidíme.V pátek jedu s mužíčkem sama do Chorvatska,za sluncem. Jsem zvědavá jestli nějaké objevíme, letos je to bída. Četla jsem si poslední příspěvky, Miloš je zřejmě potížista.Ahojte.

Draha (St, 17. 8. 2005 - 09:08)

Hezké ránko, Ditule! Díky za tu ženušku, já taky měla pocit, že už se známe aspoň 100 let. Moje skleroza tomu odpovídá - dáreček pro skřítka a fotky mého příšerného dítěte zůstaly v kabelce...

DITA (St, 17. 8. 2005 - 08:08)

No to je teda hezký, Evča s Evčou blízko mě a ani se nestaví?!:-(

DITA (St, 17. 8. 2005 - 08:08)

Zdravím, ted jsem vas dočetla, včera nezbylo času a sil na posez u PC.Jiřino- přesně to jsem mívala, jak popisuješ, při výstupu někam, či rychlejší chůzi apod. nevím, čím to bylo , asi ze strachu, že při námaze se mi něco stane, trpím na ES arytmie.Miloši, pokud nechceš, nemusíš, ale můžeš...zkusils i jiné chaty? Tryptofan znám jen dle názvu, o Apo-paroxu jsem ti přeci už psala. Antidepresivum na různé poruchy a deprese.Tady je opět zataženo, ale teplo. Mě už dva dny pobolívá hlava, záda, nic moc. Ale nálada zatím dobrá.Včera jsem se sešla s Drahou a aspon mě se to zdálo být bezva, je to milá ženuška!Zatím papa všem...

Eva S. (St, 17. 8. 2005 - 08:08)

Dobré ráno,ozvala se mi Rokytka,že už je na cestě ke mně,já ale zrovna vstávám.... Půjde se projít a pak si spolu zajdeme na oběd. Mám vám napsat,že Eva z Krkonoš půjde v neděli domů a všechny nás zdraví!!! Jdu se chystat do práce a těším se na Evču, pak se zase ozvu!

Roman (St, 17. 8. 2005 - 03:08)

Chrrrrrr :-)))

Roman (St, 17. 8. 2005 - 02:08)

Kamíčko, já jsem jen restartoval :-)

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 02:08)

Tak jsem ještě koukala na jeden poslední mail, tu je odkaz, docela zajímavý :o)http://flashe.rajsmichu.cz/0/jak_lovi_eskymaci_.swf

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 02:08)

Ještě se nechystáš spát? Já už si vyřídila mailíky, tak asi půjdu, protože na mě asi něco leze, tak to musím vypotit :o) I když líp se potí ve dvou, to je pravda... hmmm... tak zalezu s plyšáčkem :o) Přeju dobrou noc

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 02:08)

No jo, ale ke snídani bagetu? :-) Asi bych si nedala :-)

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 02:08)

Miloši, docela se zájmem čtu tvé přízpěvky a odpovědi všech kamarádů. Je to hodně zajímavý, že ti nic nepomáhá a už tak dlouho ti je tak mizerně. Každopádně ale souhlasím s tím, co napsala Editka. Musíš najít smysl života a pak všechno půjde líp. Co třeba láska? Ta taky dokáže zázraky! Vím to ze své zkušenosti. Nemůžeš být pořád takový pesimista a vše vidět černě. Neuraž se. Tenhle chat je i pro tebe a není pěkný, že se urážíš, když tady se ti lidi snaží pomoct. Co jsi čekal, že udělají? Podle mého názoru ti nic jiného ani nikdo říct nemůže než, že musíš vydržet! Přeju hodně úspěchů při léčbě.Evičko S., souhlasím s tebou, co jsi napsala ohledně srazíku. Já su taky skoro moravanda :o) ale Morava to tu není :o)Miloši, já mám taky občas strach se pohybovat i doma, ale to k naší PePině bohužel patří a můj názor se shoduje s ostatními, že se to musí překonat. Říct si prostě, že nic nehrozí, to mi pomůže docela dobře.Na Romana jsi tak hnusnej bejt nemusel, to od tebe nebylo pěkný. Roman je náhodou bezvadnej člověk a dokáže se radovat z maličkostí. Třeba i z toho, že přestalo pršet a nám všem tady rozhodně víc prospěje něco optimistického než tvé pesimistické litování. Asi ti musí být fakt mizerně, ale probírá se to tu kolem dokola a na všechno máš argument.Ibri, přeju hodně štěstí při vysazování a při plození hlavně :o) Další miminko na cestě (teda zatím skoro :o))Draho, to byl dojemný příběh. Jak jsem psala výš, tak taky myslím, že by Miloš měl mít nějakej cíl.

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Náhodou znám takovou výrobničku baget, že mňáááám! Tady u nás v Křemži, nemají konkurenci :-)

Reklama

Přidat komentář