Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
Chcete krásnou a zdravou pleť? Vyzkoušejte pokročilý doplněk krásy Vibrant Glow od renomované britské firmy G&G Vitamins. Sestaven odborníky v oblasti přírodního zdraví. Tento doplněk stravy je doslova nabit širokou škálou vitamínů, minerálů a rostlinných výtažků prospěšných pro pleť. Nejkomplexnější složení.
Vitiligo je kožní onemocnění charakterizované ztrátou pigmentu, což způsobuje bílé skvrny na kůži. Toto onemocnění postihuje asi 1 % populace a často se vyskytuje u lidí s autoimunitními chorobami, jako je například Hashimotova tyreoiditida nebo cukrovka. I když vitiligo není zdravotně nebezpečné, může to mít negativní dopad na kvalitu života pacientů.
Hydratace pokožky je důležitá pro udržení jejího zdraví a mladistvého vzhledu. Existuje několik různých látek a produktů, které mohou pomoci hydratovat pokožku zevnitř včetně ceramidů, kyseliny hyaluronové, omega-3 mastných kyselin, vitamínu A a E,
Belgická kosmetická značka, vytvořená v roce 2009, je výsledkem několikaletého výzkumu. Obsahuje nejvyšší koncentraci certifikovaných organických složek přírodního původu a vysokou koncentraci aloe vera (min. 80%).
MUDr. Jakub Miletín z Perfect Clinic prozradí to, zda liposukcí shodíte přebytečná kila, zda bude hned vidět výsledek, zda vám zmizí celulitida apod.
Na horách je díky vyšší nadmořské výšce a odrazům od sněhu sluneční záření mnohem silnější a agresivnější. Při výletu na hory je proto vždy potřeba myslet na opalovací krém s ochranným přírodním faktorem SPF50 a sluneční brýle. Vnitřně můžete pleť posílit antioxidanty.
Výhody požití manukového medu jsou dobře známé, ale věděli jste, že med Mānuka je také fantastickou složkou pro vaši pokožku? Produkty péče o pleť Manuka Doctor jsou vyrobeny z udržitelného a pravého medu Mānuka, certifikovaného novozélandskou vládou na neuvěřitelně vysoký standard, který poskytuje nejčistší a nejspolehlivější přírodní ingredience.

Stránky