Hydratace pokožky je důležitá pro udržení jejího zdraví a mladistvého vzhledu. Existuje několik různých látek a produktů, které mohou pomoci hydratovat pokožku zevnitř včetně ceramidů, kyseliny hyaluronové, omega-3 mastných kyselin, vitamínu A a E,
Belgická kosmetická značka, vytvořená v roce 2009, je výsledkem několikaletého výzkumu. Obsahuje nejvyšší koncentraci certifikovaných organických složek přírodního původu a vysokou koncentraci aloe vera (min. 80%).
MUDr. Jakub Miletín z Perfect Clinic prozradí to, zda liposukcí shodíte přebytečná kila, zda bude hned vidět výsledek, zda vám zmizí celulitida apod.
Na horách je díky vyšší nadmořské výšce a odrazům od sněhu sluneční záření mnohem silnější a agresivnější. Při výletu na hory je proto vždy potřeba myslet na opalovací krém s ochranným přírodním faktorem SPF50 a sluneční brýle. Vnitřně můžete pleť posílit antioxidanty.
Výhody požití manukového medu jsou dobře známé, ale věděli jste, že med Mānuka je také fantastickou složkou pro vaši pokožku? Produkty péče o pleť Manuka Doctor jsou vyrobeny z udržitelného a pravého medu Mānuka, certifikovaného novozélandskou vládou na neuvěřitelně vysoký standard, který poskytuje nejčistší a nejspolehlivější přírodní ingredience.
Skvalen a ceramidy jsou látky, které jsou obsaženy v buněčných stěnách a ochranném hydrolipidovém plášti kůže. Pomáhají udržovat pleť hydratovanou, pevnou a bez vrásek.
Zdravotní pojišťovna hradí pojištěnci plastickou operaci  uší pouze ze zdravotních důvodů.

Stránky