Reklama

Panická porucha 3

Katarína (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Anie, všetci už prebehli na PePinu 4.

Anie (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Editko, jo v J.Hradci by to pro mě bylo ideální:-) Ještě napiš termín kdy jedete na jih, já mám tento a příští týden dovolenou a pak mám ranní, takže by to pro mě neměl být problém. A co ty Niko a Romane s Romčou?

Ája (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Ibri email webmasterovi odeslán, předpokládám že tvoji nultou zítra smaže.A hola na PP4 at se nám rozjede, nebo zase budeme pendlovat na dvouch.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Ibri nic se neděje, ta moje PP4 byla naštěstí zařazená do psychických poruch, takže já jen napíšu webmasterovi, aby tu tvoji zatím bez příspěvků v Nezařazených smazal, to není vůbec problém. Aby se to toiž nepletlo.

Ibri (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Ájo,teď jsem se koukala znovu a na "psychiatrii a psychických problémech" je teda založená Panická porucha 4, Pepinou. Předpokládám že je to ta tvoje :))

Edita (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Niko, já měla představu, že až budeme třeba na výletě v Jindřichovým Hradci, tak se tam s vámi srazím, ale nevím, jak ostatní...

Ibri (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

Ájo promííííň. Máš pravdu, neohlásila jsem to a to jen proto, páč mi to nějak haprovalo a vůbec jsem netušila, jestli se nové téma vytvořilo. Nemohla jsem to najít. :(((

Nika (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

U třeboně?tak to by bylo pro tebe asi nejideálnější J. Hradec nebo Veselí nad lužnicí co?pokud bys teda využívala české dráhy

Edita (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

Budeme ubytováni u Třeboně.

Nika (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

edi a kde budete ubytovaní?

Edita (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

Niko, no to je přeci jasný, že jsi taky zvaná, ale jak vidíš, zatím na to nikdo jiný nereagoval, tak se třeba můžeme sejít jen my dvě. Nemáte telefon na Anie?

Roman (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

Hoj! No já hlasuju pro Lomničku, ale koukám, že budu hladce přehlasovanej :-) Ten Žďár je taky pěkný, mě to jen taky táhne do přírodyyyy, nebo aspoň na vesničku. :-)

Katarína (St, 17. 8. 2005 - 18:08)

Roman, ak by ťa to neobťažovalo, mohol by si mi len tak v rýchlosti niečo o sebe???

Katarína (St, 17. 8. 2005 - 18:08)

Roman, dík že si myslel aj na mňa, ale ja sotva prídem na ten váš srazík. Som rada že len tak tak zvládam raz za čas nutnú cestu autobusom do Bratislavy a nie to ešte do Čiech. Dnes som mala aj ja atačík, bola som v Tescu, ?udí tam bolo ako keby dávali zadarmo. Začalo mi z nich cukať oboma zvieračmi, obliala ma horúčava až ma pálilo celé telo, ale bol tam so mnou aj otec tak sa mi to podarilo rýchlejšie rozdýchať. Moje kroky smerovali presne za tým čo som potrebovala, a potom len taký kúdol prachu za mnou ako som odtia? fujazdila. :-)Ájo , akurát som ti to išla písať, že Irbi ťa už predbehla ... :-)

Ája (St, 17. 8. 2005 - 18:08)

A doprčic, stal se trochu malérek. Ted sem zjistila,že ač sem to dávala, do psych. poruch, je to zase v nezařazených, ale to by nebyl takovej průšvih, jako že sem zjistila, že Ibri PP4 s přesně stejným názvem založila, už v 15:01 a jaksi nám to sem neohlásila,takže dokud se to nesjednotí a nedá do pořádku, zůstaňte radši na PP3 nebo se nikde nenajdeme. Díky za pochopení, napíšu správci stránek aby to do zítřka spravil.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 18:08)

Pepáci máme tam tedy novou mladou a svěží PP čtverku4, a čeká na nás.Doufám,že mě neukamenujete že už sem ji tam dala, ale myslím,že ted už nebude po předchozích dvou změnách problém se přeorientovat tam a přestup bude hladký.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 18:08)

Pokud by ste si vybraly ten Ždár muselo by se tam nejdřív brnknout, jestli by tak pro 8 lidí měli příští nebo přespříští týden volno, či někdy v 1.polovině září.

Eva S. (St, 17. 8. 2005 - 17:08)

Ájo, ten Žďár nevypadá vůbec špatně!! Kdo by byl pro a kdy by se to teda konalo??? Ještě se musím podívat,jak bych se tam dostala...

Nika (St, 17. 8. 2005 - 17:08)

jo žčár nad sázavou by bylo dobrej

Nika (St, 17. 8. 2005 - 17:08)

ahojky teda vy s chcete sejít v jižních čechách a na mě si vůbec nevzpomenete:-))))EDITKO???copak je soběslav mimo:-))))a od ČB to taky není zrovna daleko:-((((Jinak budu 3.9. v Praze Průhonicích, to bych na srazík jinam nemohla, Brno je pro mě docela dost z ruky ale hlavne, jak to bude v září, tak jsem mimo - mám už domluveno každý víkend brigádku v hypernově a nemůžu chtít hned od začátku volno, když se mnou počítají:-(Ale strašne ráda bych se s váma viděla. Jiank Romane a českobudějovičáci a okolisté:-))budu od září studovati VOŠ v ČB, tak doufám, že se někdy uvidíme, když třeba budete míti volno.Jinak se mám zatím celkem fajn, ndeska jsem byla v práci hodinu a půl přesčas, samosebou to nebude zaplacený, ale to je normální. Byla jsem hodně vytočená, ale už jsem v pohodě, dala jsem si koupel. Jinak co se týče Milošových příspěvků, musím s vámi se všemi souhlasit a musím říct, že když jsem četla ty urážky na Vás, tak mě to dost naštvalo. NO COMMENTJo a PP4by to fakt chtělo, můj novej výkonej komp to zatím bere, ale jak dlouho:-)))Missko koukej se nám uzdravit a´t tady nemáš velkou absenci:-)AŤ je ti lip

Reklama

Přidat komentář