Reklama

Panická porucha 3

Barbora (Ne, 2. 5. 2010 - 00:05)

ahojte panickou poruchou...Ahoj, myslim ze ano, coaxil je AD je stanoveny na uzkostne stavy a panicku poruchu, mozno ho este doplnit s inymi liekmi..Mne ho predpisala psychiatricka pred 4 mesiacmi ale bola som nejak tvrdohlava ze si s tym poradim bez liekov ale teraz som uz na konci so silami, nespim, mam krce v bruchu, uzkost a som placliva, takze v pondelok som rozhodnuta naklusat do ordinacie a asi budem o coaxil prosit :) zelam vela stastia, urcite ti pomoze len musis vydrzat, ucinok sa dostavi mozno az za 3 - 6 tyzdnov, niekedy aj dva mesiace

kika (So, 1. 5. 2010 - 00:05)

ahojte panickou poruchou trpím asi dva roky vyzkoušela jsem několik AD ted mi doktorka předepsala coaxil plus pi záchvatu diazepam chci se zeptat jestli je coaxil vhodný na panickou poruchu děkuji

ivan (Čt, 14. 6. 2007 - 11:06)

chod do pice

Návštěvník (Út, 8. 5. 2007 - 15:05)

Hele Veroniko neotravuj -tohle jsi psala dneska do "Alkoholismus", tak si zabal fidlatka a vypadni!

veronika (Út, 8. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj, píšu článek o lidech, kteří trpí sociální fóbií. Chtěla jsem se zeptat, zda by se našel někdo, kdo s ní má zkušenosti a i když je to těžké, podělil by se o ně se čtenáři. Šlo by o formu minirozhovoru (asi4otázky), samozřejmě naprosto anonymně, např. přes email. Vím, že je to těžké téma, ale právě proto by o něm měla veřejnost co nejvíce slyšet. Děkuju. Veronika, mail: rozhovorVK"email.cz

Eduša (Út, 10. 1. 2006 - 17:01)

Mončo, ne, už jede Panická porucha 4, takže můžeš přijít tam.

monča (Út, 10. 1. 2006 - 14:01)

tady to už nefunguje???

Pajka (Út, 27. 9. 2005 - 22:09)

Neli, vitaj! už je panická porucha 4, tož tam přeskoč. S tím Gelsemiem máš kliku, každému nepomůže...

Dandy (Út, 27. 9. 2005 - 22:09)

Nelinko, vítej zpátky. Přijď za námi na Panickou poruchu 4. dlouho se to načítalo, tak jsme založili novou. Čekáme Tě:-)))

neli (Út, 27. 9. 2005 - 22:09)

Moc vás všechny zdravím,ale nevím, jestli si na mě ještě vzpomenete.Tak jen pro krátké připomenutí: Jednu dobu jsem tu s vámi prožila pár hezkých chvilek, ale pak jsme koupili novostavbu, kterou dokončujeme, tak su ráda, že su ráda, ale nezapomínám na vás, jen se nestíhám angažovat.Tak vám napíšu pár postřehů z dnešní kontroly u dr. Užívám Cipralex, ale dnes jsem ji poprosila o změnu, jelikož jsem pociťovala vedl.účinky a tak mám Wellbutrin.Užíváte ho někdo?Paní dr. navrhovala nejdřív vypuštění léků úplně, ale ještě po dobu stavby, kdy jsem souběžně nastoupila po mateřské do práce je chci užívat a pak postupně snižovat až do úplného vypuštění léků.Takže o Vánocích budu snižovat. Jinak po Cipralexu jsem mimo jiné i přibrala asi 6 kg za půl roku.Jo a ještě vám musím poděkovat za radu ohledně Gelsemia-na mě skvěle účinkuje.Dala jsem tip i paní doktorce, neznala to.Tak všem krásnou dobrou noc.

Pajka (Ne, 21. 8. 2005 - 22:08)

Evi, vitaj ze špitálu - moc Ti to v postýlce slušelo :-)Mezitím tu frčí "PP4", tak se na ni přelaď! Už je na ní kolem 250 příspěvků - máš co číst :-)

Eva z Krk (Ne, 21. 8. 2005 - 15:08)

ahoj lidicky.Tak jsem zpatky mezi vama.Moc dekuju vsem co na me mysleli, díkyyyyyyyyyyyyyyyy.Jeste se motam, mam problem sedet ale jak to pujde napisu vic a hlavne si vas prectu, co jste tu delali.pa pa odchazim zpatky do postele.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 22:08)

Jiři musíš přejít na PP4, úplně na jinou dikuzi, najdeš ji zase v psychických poruchách.Nebo kdybys nemohla najít,tak je to tady, jen to překopíruj nahoru:http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=10063&page=3

Jiřina (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Tak koukám,že jsem ve skluzu,píši příspěvek na PP3 a vy už jste mě frnkli na PP4,já ale stejně na ty výlety,které poslední dny absolvuji/vždy asi tak 11km/nechodím s Vámi ač jste mi sympatičtí,ale s PP a agorafobkou a naivně si myslím,že se po několika kilometrech úzkost unaví a dá mi pokoj velice se mýlím asi je milovníkem přírody jako já.Už jsem se ptala na PP3 ale zeptám se znovu jestli mohu užít pochopitelně pouze někdy lexaurin a neurol/já jako správný panikář mám pochopitelně strach abych se nepředávkovala,nebo aby se léky snášely/.Jinak ten Aurorix chci změnit,protože mi přijde,že na mě vůbec nepůsobí.Bohužel k psychiatričce jdu až 21.září,takže zatím beru minimální dávku.Chtěla bych užívat buď ten Apo-parox nebo Citalec a když tak některý jiný SSRI a ne IMAO/Aurorix/někomu možná pomáhá,ale mě spíš více nervuje.

Pajka (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Jiřino už FRČÍ PP 4 !!!!! Přejdi

Jiřina (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Miláčkové moji líbí se mi jak se k sobě všichni hezky chováme až na vyjímky,ale někdy když je ouvej já už se snažím nikoho neodsuzovat,protože člověk když není na místě dotyčné osoby neví jak ho co tíží a kope okolo sebe.Já jsem dnes opět bojovala s PP a agorafobkou a snažila se nedat to znát před malým,protože v 8letech to těžko pochopí.Děkuji Ditunce,Evi za odpověď ohledně svíravých pocitů.Prostě se budu snažit venku dál od domova si říkat,proč bych měla omdlít nebo se zbláznit,když se mi to doposud nestalo/co není může být/alespoň budou mít na Nově co vysílat o bláznivé plzeňačce pobíhající s vytřeštěným výrazem po okolí Plzně.Kesonko1 také tě vítám a zároveň se chci zeptat jestli ten lexaurin užíváš společně s neurolem/mě totiž ten neurol moc psát nechtějí/.Tak jsem se opět moc rozepsala Všem přeji krásnou dobrou noc a zítra chci opět do přírody a ne sama PP a agora půjdou pochopitelně se mnou,myslí si,že stojím o jejich přátelství.

Pajka (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Kesonko, moc Tě zdravím. S PP se dá žít a lze se i krásně vyléčit. Děláš podle mě jednu obrovskou a zásadní chybu a tou je strach z atak. Tvoje terapie je zaměřena i na zvládnutí technik, které potlačují všechny nepříjemné příznaky. Jakmile zjistíš, proč se cítíš nepříjemně, co se fyziologicky děje v Tvém těle a proč a znáš pár fíglů, jak je potlačit a překonat, přestaneš se bát. Venku s kočárkem dostalas ataku, ale poradila sis s ní. Nevezla Tě nikam zachránka, došlas hezky po svých samostaně domů. Když to ráno přijde, zase s tím zatočíš a tak pořád dokola, až strach z ataky eliminuješ na minimum. Už víš, že nezblázníš ani neumíráš, ale je to jenom Tvá trapná vlezlá a šíleně nepříjemná kamarádka PP, Tvá slabost a jenom Tvá vnitřní síla a dodržování určitých pravidel, braní léků, zdravý životní styl apod. Ti pomohou, aby bylo zase dobře. Jsi v odborných rukou a víš, že v tom nejsi sama. Tohle je opravdu "jen" porucha, velice nepříjemná, ale zkus si položit otázku, za jakou nemoc bys ji měnila. Takže nebát se a nelitovat!!! Ani mně to vždycky nejde, ale nevzdávám se. Jsi mladá, jsem přesvědčená, že to zvládneš.

Anie (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Katy dík.Kesonko, byla založena PP4, tak jdi tam.

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

P.S.Neznáte někoho,kdo by mi ještě nějak mohl pomoci?Jsem z Teplic a zatím jsem kromě jednoho klin.psychologa nenašla nikoho,kdo by se psych.problémy-hlavně tedy PP-zabýval.Předem dík za jakoukoli informaci o tom,co se dá ještě kromě užívání "lentilek"a psychoterapie dělat.

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Ahojky všichni z PP3,moc Vám dík za pěkné přivítání tady u Vás,jsem moc ráda,že v tom opravdu nelítám sama.Jak se tak tady rozhlížím,máte tady mezi sebou pěkné vztahy,asi už se všichni znáte dlouho.Je fajn,když se tak navzájem podporujete a umíte podržet v krizovkách,ale taky je prima,že klábosíte i o věcech všedních.Díky taky za podporu od všech,kdo mi psali.Ráda bych se tady ukázala častěji.Ted´ musím jít něco ukuchtit,sebrat prádlo a pak se sem možná ještě v noci juknu.Tak zatím všem ahoj a ještě jednou díky!!!!!

Reklama

Přidat komentář