Reklama

Panická porucha 3

Edita (St, 17. 8. 2005 - 17:08)

Ten Žďár by byl dobrej, akorát to bude doma zase boj, proto jsem navrhovala Prahu, kdy bych sedla v pohodě na bus a jsem tam za hodinku tam, ale chápu, že je to moc velký a rušný město a s ubytováním by byl asi taky problém.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 17:08)

Ten ŽĎár je zhruba ve středu republiky, i když teda trochu blíž k Moravě. I když pro Leníka je mooc daleko obojí,když je až na severu.Ale mám pocit,že ted říkala,že kvůli práci nikam nepojede,tak jako tak. Léééni ozvi se konečně jak jsi na tom???Aspoň čárku napiš.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 17:08)

Tak přátelé Velká cena nevelká cena, Brno je podle Romana velmi panické, a proto jsem se koukala po okolí co by bylo na trase vlaku Praha-Brno a aby tam byla kultura a bylo to levný. No nakonec mi vyšly dvě nádherný místa, kde ubytování je v budově, je tam krásný prostředí kolem,a vychází to myslím max. 250,- za osobu a noc, což by šlo,když jedem jen na víkend.Takže první je přímo ve Ždáře nad Sázavou,tam je pár míst k vidění, a vlak je přímo tamadresa je : http://hotelgrunt.webpark.cz/Restaurace.htmA druhý je v Lomničce, což je 3 km od Tišnova,kde jezdí vlak,cena za noc je 150,-:http://www.penzion-hamry.unas.cz/i01.htmlV obou místech je restaurace,takže posedět by bylo kde.Tak se kouknětě, jestli by vám to místě i komunikačně vyhovovalo.Edito do Prahy není problém dojet, ale myslím,že ubytování je poněkud dražší a hlavně pro nás smrtelné panikáře dost velká koncentrace všeho co nemáme rádi. Jedině se tam sejít jen do restaurace, ale to je taky velká expozice. Penziony tam neznám. Myslím,že blahodárnější by pro nás bylo dojet někam do přírody.

Edita (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Zdravím všechny! Co se sejít v Praze?? Kdo z Moraváků by byl ochoten dojet do Prahy? Mně by se hodil termín 2.9., pokud bude sraz příští víkend, tak mám opět smůlu, protože jsem na dovolené a to mi nemůžete přeci udělat.Romane, příští týden budu v jižních Čechách,co uspořádat minisrazík s Anie a Romanou nebo s kýmkoliv, kdo se připojí? Snad dostanu propustku :-))

jindra (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

EVI S, právě jsem to psala. Já tedy ten další bych nejspíš nemohla, asi už budu v Chorvatsku, ale to nevadí, tak bych přijela příště. Ale s ubytováním by ten poslední víkend v srpnu mohl být problém a se zácpama na silnicích vlastně taky.Romane, nemám nic proti Živohošti, aby sis nemyslel, jenom mám ten samý názor co ÁJa, na mě už by bylo v chatičce zima, ale na jeden den bych mohla přijet. Takže mně je to vlastně jedno:-)).

Eva S. (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Missko,taky je mi moc líto,co Tě to potkalo za chorobu! Pěkně to vylež,ať je Ti co nejdřív líp a jsi zase zdravá a tady s náma na chatu. Práce nějak dopadne,neboj,je to prostě smůla.Jindro,příští týden je Velká cena Brna? To budou asi dost zácpy na cestách a nevím,jak s ubytováním. A co ten první týden v září, vyhovovalo by vám to?

Zkopaný (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Dnes vecer me neznami telepate zkopali doposud nejvic od te doby co me zacali napadat!!! Nakonec jsem se zachranil utekem do vany, horka koupel, pena snorchl a hodina pod vodou az prestali kopat. Na pedikuru nebyl cas protoze hned ukryt pod stolem a pomazal jsem se dvojnasobek vrstvou olejem EXTRA VIRGIN coz v noci pomaha. Zabrousit smirklem cislo 2 nahladko. Sestra se od pitvy uz dlouho neozvala doufam ze je v poradku reakce zadna sousede zde v novem luxusnim byte Praha Bohnice mnohem lepsi nez v Olomouci. Ukradli bambusovou rohozku a vymena za slamenou coz vi kazdy alespon ja urcite ze hodnota je jina ale jinak klid pouze uveznei ve vytahu jiz 4 krat. Lana vydrzela a !!!dekuji!!! timto vrchnimu hasici panu Marakovi za zachranu sabotaz sam v protokolu nevyloucil!!! a take dvakrat sirka v zamku. Vylet autobusovym autokarem ridic se snazil nabourat do Podebradskeho mesta lazni vyborna voda ale slysel jsem nenavistive poznamky mnoha lidi kdyz me mijeli NEDUVODNE!!! a nakonec klid cukrova vata v usich pomohla bez zastrelu. Lazen byla blaha moc ale tepla chteli me drzet pod vodou, privolany doktor stiznost neuznal ale odvolam se na mestskem urade ci policii. Jim mnohem zdraveji uz ne chobotnicky dostal jsem zasilkou ze zamori Japonsko od pritele z internetu slonove hulky cervene a cerne s jemnym vyryvanim krasna prace nicmene v lacinych restauracich mi nedovoli jimi jisti! Opakovane stiznosti nepomahaji i v tech nejlepsich podnicich kde chci stravu vegetarianskou bez chobotnicek, zase cukani a rana do zatylku a privolana policie nepomaha minule mi chteli zabrat hulky nedal jsem je az se jedna zlomila!Vsechno je modre svet se meni pred ocima je stale tmavsi nevim proc baterka do oci nepomaha. P.S. Prosim vsechny kteri se mnou Zkopaným sympatizuji, aby tuto zpravu sirili siti!!!

jindra (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Mně by taky to Brno vyhovovalo víc než Živohošť, případně něco na trase Praha - Brno. Ale příští víkend je Velká cena, nebude to tam moc "zaliskaný"?Ájo, ty seš z Brna, je to tak, ne?

Ája (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Miss, to je mi líto a moc s tebou cítím, něco v lehčí formě sem si ted prožila. a kor když jsi měla jít na ten pohovor, ono to vždy přijde v nejhorší dobu, to znám.Já už druhý rok, odmítám věci nejen z důvodu PP.Já mám neustále zvýšené teploty tak 37,2st. i víc a dost mě to trápí, a z toho je taky ta únava. Už sem to mnohokrát konzultovala s Karlem, ale na nic zázračného jsem nepřišly, jen si ji neměřit, akorát ty ostatní potíže se přehlídnout nedají.Asi to způsobil nějaký virus nebo je v těle nějaký skrytý zánět, který ho vyčerpává.Tak se drž a vydrž to.Lidi dej te vědět, co s tím PP4, jestli vám to moc blbne,tak není problém ho založit.

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Ahojík kamarádi,jen tak prolítávám přízpěvky, v noci bude víc času :-) Evi S., s Brnem bych souhlasila. I ta trasa Praha-Brno by se mi celkem líbilo, protože jsem na trase :-) Miss, je mi líto, co se stalo a že je ti tak mizerně. Taky mi není nejlíp, ale zas tak hrozný to asi nebude. Ještě musím vydržet dva dny v práci a třeba mě to uzdraví :-) Zatím pá, zastavím se v noci

Roman (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Ájo, jasně :-) Vymýšlejte. Hlavně se prosím vás nedomlouvejte v Brně :-)))

Miss (St, 17. 8. 2005 - 16:08)

Ahojte, vsetci mi strasne chýbate ale to co sa mi prihodilo ma zdravotne odrovnalo. Pisala som vam že mam bolesti celeho tela ci to može byt z depresie že? Ono to z depresie nebolo, bola som vonku prisli na mna mdloby, priserna slabost ledva som sa doplazila domov, v noci triaska skoncila som na pohotovosti, mam nejaký virus alebo co, v noci horucky 39,5 vobec som nespala celu noc studene obklady, teplota nechcela klesnut, je mi strasne zle už dva dni nemožem jest ani spat, teraz som si trosku zdriemla, črtala sa mi super praca vybrali ma do užšieho kola, dnes som mala byt na konkurze a mne sa stane toto...kto ma vacsiu smolu povedzte mi.Vsetkých Vás pozdravujem, mám Vás velmi rada a dufam, že zas coskoro zasadnem k vám...krasny den bez pp

Ája (St, 17. 8. 2005 - 15:08)

Romane, Jeseník je sice Morava, ale přece jen z ruky pro všechny.To máš stejný jako Karlovy Vary, no nesejdeme se všichni nikdy to je mi jasný.

Roman (St, 17. 8. 2005 - 15:08)

Rozeslal jsem mejlíky o srazu :-)Holky, klidně vybírejte nějaké pěkné místo, jenom připomínám, že na Moravě byl srazík minule. Jinak mě je to jedno, já dojedu kamkoliv :-) Netrvám na Živohošti za každou cenu, ale moc se mi to místo líbí a jak si pamatuju z fotek, myslím, že se tam dá kombinovat stanování, chatky i bydlení ve zděném baráčku.

Eva S. (St, 17. 8. 2005 - 15:08)

Ájo,asi by to chtělo něco s ubytováním,to byste museli vymyslet vy co to tam znáte.Buď nějaký penzionek nebo nějaký campík s chatkama,ale počasí je fakt divné .... počkáme co na to ostatní řeknou.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 15:08)

A pokud opravdu toužíte již po PP4 není problém, klidně ho založím,akorát mě to zatím jede v pohodě.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 15:08)

Evy S. bezva, ale chtělo to by to vykoumat jestli se sejít jen v Brně v hospodě, nebo spíš někde tu na trase najít nějaký ten penzion na víkend, páč na ty chatky je při mím chatrným zdraví už zima, před 14-ti dny sem po takovým víkendu na Vysočině lehla, a furt mám v krku jak v troubě a kašlu, no fuj.

Eva S. (St, 17. 8. 2005 - 14:08)

Souhlasím, chtělo by to PP4, už je toho tady až až!!!Katarína, neboj, na chat nepřestanu chodit, jsem tady jako doma a pomáhá mi to. Jen mi některé věci vadí, ale to se snad zase spraví

Roman (St, 17. 8. 2005 - 14:08)

Ahojte děcka! Dobré ráno :-) Ještě že mám od Evinky R povolené to odpoledne :-)Katarínko, budu se ještě jednou opakovat, ale píšeš opravdu krásné a inspirativní příspěvky! Uložit na disk a připomínat si. :-)Děcka, nenechte se otrávit malichernostma.No, koukám, koukám, jakoby rostla chuť se srazit. :-) Tak co kdybychom oživili tu naší Živohošť? :-) Krásné místo na Slapech, pravda, Ájo, ne úplně na trase Praha-Brno, ale zase to není tak z ruky. Já bych moc chtěl se s vámi sejít. Je mi úplně jedno, jestli to bude víkend 26.-28.8., nebo třeba až ten příští 2.-4.9. Ponechávám na posouzení grémia :-) Ale sejděme se, dokud je léto (no, i když léto, při pohledu za okno trochu silné slovo...), ale komu z nás se kam bude chtít v zimě? :-)

Katarína (St, 17. 8. 2005 - 13:08)

Ájo, na mňa sadnú projevy oslabení energetické dráhy ledvin a močového mechýře jak šerbe? na riť. Ja ale na sebe žiadnu chémiu, ani prípravky na bylinnej báze neskúšam. Aj keď niekedy ako prvé zaregistrujeme telesné potiaže, som toho názoru že telo neovplyvňuje psychiku ale naopak. PePinu ( Kamčo, tento názov sa mi móóóc páči) mám 4-5 ? rokov, tablety som však všeho všudy brala 1 rok. A vôbec mi nechýbajú, zvládam to aj bez nich, a ak má prísť atak, tak tabletka netabletka atak príde aj tak.Ibri, mne to fachčí perfektne..., ale máš pravdu, chcelo by to 4, ale kto sa toho ujme?

Reklama

Přidat komentář