Reklama

Panická porucha 3

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

No fůj, bageta ke snídani? Že se nestydíš :-))

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

To buďte rády, nám tu dneska pršelo jak tenkrát o povodních, takže teď čekáme, co nám přinese ráno :-(Chlebíkem se asi taky dá opít? Pivo je tekutý chléb :-))) Šmankote, já tu nemám na snídani vůbec žádné pečivo! Bagetka z benzinky to jistí :-)))

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Kamíčko, o hořčíku tu bylo napsáno mnohé, určitě to není tabletka, po které by člověk měl hned něco hmatatelného cítit, když to pracuje na úrovni nějaké té mikrochemie... A určitě to význam má, stejně jako dodávání jiných prvků, kterých se v té nerovnováze z jídla nedostává.

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Mno, tak tím tě asi neopiju :-) domů jsme s mamkou donesly akorát chlebíka :o) Dneska jsme musely jít zpátky pěšky, tak jsme se docela prošly, ale ještě, že to není tak daleko, asi kiláček. Naštěstí moc nepršelo.

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Ahóój Kamíčko! Jo, někteří jsou ještě vzhůru, a to tak, že se klidně nechají opít čerstvým, křupavoučkým rohlíčkem :-)

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Tak koukám, že taky ještě nespinkáte :-) Kesonko, vítej mezi námi. Romane taky jsem brala hořčíkovou lentilku. Myslíš, že je to k něčemu dobré? Mám doma ještě asi dvě plný krabičky a že tam těch lentilek teda je :-)

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Kesonko, dobrou brou :-)

Kamča (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Som tu přátelé, jdu se na vás podívat. Jste ještě někdo vzhůru??

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

"Lentilky", líbí, to přebírám :-) Kesonko, taky beru lentilky na lačno (Serlift 100 1/2 + Vasocardin 50 1/2 + Magnesium Lacticum 1 ks 3x týdně), tak jsem se to dozvěděl od psychiatričky i z letáku, že se má brát na lačno, docela mě překvapil lékárník, když jsem se šel naposledy "zásobit" Serliftem - řekl, že to mám brát po jídle. Když jsem se ho zeptal, jak to, odpověděl, že jestli nemám kvůli němu problémy s trávením, tak na lačno je to samozřejmě lepší. Teď si díky Tobě uvědomuju, že jsem na to mezitím nějak zapomněl. Zkusím Serlift zítra až po snídani. :-) Jo, přinutit se ke snídani má určitě jen samé plusy. :-)

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Jsi moc hodný a díky za přivítání tady,takže někdy zase ahoj a dobrou noc!!!!!!

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Jdu hajat,ahoj všichni,přeji Vám pohodový den,bez strachů a úzka....kesonka1

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Kesonko, to je strašně smutné a nebudu kecat, působí to na mě dost zdrcujícím dojmem :-((( Přesto myslím, že jsi silná osoba, rozhodně jsi udělala dobře, že jsi změnila psychiatra hned, jak na Tebe tamten začal řvát, Tvá intuice Tě vede správným směrem, děláš dobře. Chjo, osud to kolikrát chystá takovéhle nástrahy... Nic neboj, tady je hodně žen, které budou mít k tomu co říct (až se prospí :-) ), mají taky děťátka a třeba Ditunka (kterou jsi tu možná zahlídla) taky bere zrovna Apoparox, prostě myslím, že bude o čem mluvit. Je mi moc smutno z Tvého příběhu...

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

No je pravda Romane,že co užívám Serlift,mívám také bolesti žaludku,ani nemám takovou chuť k jídlu,takže ráno všechny ty "lentilky"beru nalačno,takže nevm,jestli je to zrovna po něm,nebo po těch ostatních "lentilkách".To jsem předtím napsala teda pěkných pár řádků,co???Nevím,jak dlouho tady vydržím,ale určitě se sem přijdu podívat častěji,jsem ráda,že existuje tenhle pokecík s lidičkama,který věděj o co jde...Víš,nikdy jsem nevěděla,co dokážou s člověkem nervy.A někdy se za to stydím,protože k nám do ordinace chodila spousta takových lidí a řeknu Ti upřímně i já i pan doktor jsme si vždycky říkali

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Chtěla jsem totiž malou odstavit-stále jsem kojila-a víš že se nad tím nikdo ani nepozastavil,že beru Lexaurin a kojím??-,ale bála jsem se,aby malá neměla nějaký absťák,takže jsem půl roku snižovala pomalu dávky až na 0,75mg denně,malou jsem odstavila v pohodě,jenže jsem brala i léky na zástavu tvorby mléka,do toho jsem začala brát APO-Parox,abych se zbavila Lexaurinu,ale jak to se mnou zatočilo,to byla síla.Myslela jsem si,že je to moje poslední hodinka.psychiatr na mě ještě řval,že jestli nebudu ty léky brát,tak jak mi řek,tak ať tam nelezu si stěžovat,že je mi zle.Přešla jsem k jinému,ten byl z dávek,které mi napsal ten předchozí doktor úplně paf,protože vážím kolem 50kg a měla jsem dávky jak pro 100kg dřevorubce....Teď jsem po psychoterapii a učím se autogenní uvolňování,ale jak na potvoru,mám teď ataku 2dny za sebou.Včera v Praze s celou rodinou v dešti s kočárkem,zima,mokro,lidi-všude ty lidi a lidi a najednou zle,bušení,brnění........No,zvládla jsem to,prášky v kabelce,trochu jsem to rozchodila,ale do noci už jsem na to myslela,co když to zase přijde....A přišlo.Hned ráno.Jestli je z toho cesta ven,nevím...Čím víc o tom čtu a dovídám se,myslím,že je to nemoc na pořád.Nebo ne???Je mi smutno.Dneska mi můj muž řekl,že jestli si myslím,že mi pomůže "pravá ruka je těžká....atd",myslel tím ten autogen,tak jsem fakt cvok,ještě se mi s mým 14ti letým synem smějí...Jsem nešťastná.Nemám komu se svěřit,ani vlastní matka mě nikdy nevyslechne,ani jí už nic neříkám,jen když nejsem schopná postarat se o malou,musím jí volat,jinak ještě musím poslouchat,jaký jsou chudáci,že mají se mnou jen starosti...Prostě jsem na to úplně sama.

Roman (St, 17. 8. 2005 - 01:08)

Kesonko, jen se tady v klídku rozhlídni a nikam nespěchej, času dost i na reakce :-) No tam u Tebe to musel být pěkný stresík :-( Počkáme co na to ostatní, já tu zase nejsem tak dlouho, ALE jedno: Ty bereš Serlift? Ten mám taky! Stovku. Bral jsem jednu tabletku denně, před měsícem snížil na půlku, když jsem psychiatričce zmínil žaludeční problémy. Ale po pravdě, ony mne nějak nadále provázejí. Ty nemáš s tímhle problém?A jinak se tu pohodlně usaď a povídej, o čem budeš mít chuť. Už jsi toho o sobě v pár větách řekla docela dost a bude o čem povídat.

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 00:08)

Ahoj Romane,jsem tady prvně,tak prosím promiň,dlouho mi to trvá.Začalo to po stresech,když jsem2xza sebou potratila,do toho finanční problémy,ještě nedostatek opory jak u rodičů,tak u manžela,prostě bum,prásk a bylo to tady.Kolotoč vyšetření srdce,štítné žlázy apod.,jsem totiž zdravotní sestra,takže ještě horší,protože jsem si myslela,že to už nepřežiju,Tenkrát jsem skončila na Lexaurinu,ale nechali mi ho4roky a i v těhotenství,které se pak zaplaťpánbůh vyvedlo/máme zdravou,krásnou holčičku2letou/ale teď od března v tom lítám fest...Beru Neurol1mg,Serlift,Lexaurin,Egiloc-na bušení

Roman (St, 17. 8. 2005 - 00:08)

Ahoj Kesonko, vítej :-) Jaké jsi brala tabletky? Teď nějaké bereš? Jak Ti to začalo?

Kesonka1 (St, 17. 8. 2005 - 00:08)

Ahoj všichni panikáři,co ještě nespíte,taky je Vám po atace tak úzko???Vláčim se s tim už 4roky a nějak mě to už nebaví.Krmím se pořád nějakýma práškama,už jsem z toho byla na 2roky venku a teď znova...Máte někdo taky takové zkušenosti?

Roman (St, 17. 8. 2005 - 00:08)

Katarínko, no vidíš, už jsme dva, které inspiruješ :-) A určitě nejen dva... ;-)

Judita (Út, 16. 8. 2005 - 23:08)

Kataríno, děkuji ti za vlídná slova na Milošovy sračky, mě bohužel v takových chvílích nenapadají, ještě se mám od tebe mnohé učit.

Reklama

Přidat komentář