Reklama

Panická porucha 3

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 23:08)

Jééé, ahoj Ibri! :-))) Tebe jsem taky neviděl aspoň sto let :-) No to je skvělá zpráva! Držím palce! :-)

Draha (Út, 16. 8. 2005 - 23:08)

Miloši, svým příspěvkem jsi dal Romanovi za pravdu a navíc jsi urazil všechny lidi, kteří si prožili povodně na vlastní kůži a při každém déletrvajícím dešti se jim roztřesou ruce, rozbuší srdce a konec deště jim přináší úlevu. Miloši, ještě Ti řeknu příběh z mého blízkého okolí a pak už se do Tebe ani Roman ani já srát nebudeme

Ibri (Út, 16. 8. 2005 - 23:08)

Ahojte spolupanikáři. Mám novinky... začínám snižovat Citalec z 20mg na 10mg, pak od 5.9. ma 5mg. Od 19.9. naprosto bez léků. Držte palečky. Hned na to se s manželem pouštíme ze všech sil do plození dalšího potomka. mějte se.

Katarína (Út, 16. 8. 2005 - 23:08)

Miloši, čo ti Roman urobil? že si po ňom tak vybehol? Ja si myslím že má pravdu. A pod mnohé veci čo tu píšu ostatní sa môžem podpísať. Jedna s tém na CHAT-te je aj o schizofrénii, rozpoltená osobnosť. Raz si jak mílius a potom zas zúriš. Možno si s to?kých tabliet predávkovaný, ber len dvoje maximálne tri druhy naraz.

olda b. (Út, 16. 8. 2005 - 23:08)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

milos (Út, 16. 8. 2005 - 23:08)

myslim,ze jsem se te na nic neptal.... ty se raduj,ze venku neprsi ty sasku a do me se neser.. doufam,ze jsem to napsal jasne ty chudaku!!!

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

MILOŠI, myslím, že jsi tady prostě na špatné adrese. Už asi týden sem chodíš brečet a pořád si stěžuješ, jak Ti nikdo z nás nedokáže poradit. Uděláš tedy líp, když si najdeš nějaký jiný chat nebo prostor, kde Ti někdo poradit bude umět. Mám pocit, že Tvé diskutování tady není nikomu k ničemu a hlavně není k ničemu Tobě.

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

Evinko S., ťukni mi na mejlík prosím.

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

Nepršííííí! :-)))

MILOS-- (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

jasne. az budes mit ten zachvat PP,tak si jdi cist nebo povidat s nekym!!!!!!!!!!!! ja nemam jak ty zachvat 15-20min. ja to mam 24hod.denne. Ale dik za radu,bezvadna..

jindra (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

Možná kdybys četl nebo si s někým povídal, trochu by ses odreagoval a zklidnil.

jindra (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

Koenzy Q10 beru taky, ten asi neuškodí, jestli pomůže na úzkost, to nevím, já ho beru na srdce. Omega 3 nevím, nezkoušela jsem.Kineziologie je odblokování nějakého bloku v těle, je to vlastně tak trochu práce s podvědomím, ovšem někdo má jiné zkušenosti, psali tady, že je to práce se svaly, tak tomu taky moc nerozumím, asi je víc druhů. Ale není to zrovna nejlevnější metoda, asi tedy jak kde. Doboru noc.

milos (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

lezel jsem, zvracel, trasl se, uzkost jak krava,tak jsem musel pozit vetsi davku leku a cely den prospal!! muzete me nekdo vysvetlit,co je to kineziologie?? a jestli ma cenu brat ty nenasycene mastne kyseliny OMEGA 3 a koenzim q10??

jindra (Út, 16. 8. 2005 - 21:08)

Miloši, co jsi dnes dělal po celý den? Máš nějakou náplň?

MILOS (Út, 16. 8. 2005 - 21:08)

Barusko ja se nezlobim ani trosku,spis po tom vsem,co jsem prodelal a ze to nemelo zadne vysledky,tak uz jsem prestal i verit. prominte mi me zkraty,ale ja uz opravdu takto zit nemuzu a nevim za kym se uz obratit..

Bára (Út, 16. 8. 2005 - 21:08)

Evi S., někdo tady psal, že na J.Moravě řádí střevní chřipka, při které bolí hlava a žaludek a já zrovna takové potíže mám, tak proto jsem se toho chytla, nic bližšího o tom nevím. Je taky možné, že jsou to ještě dozvuky toho mého pobytu v Tunisku, asi se můj organismus těžko přizpůsobuje takovým změnám prostředí.Jiřino, myslím si taky, že je to úzkostná porucha a k tomu nějaké panické stavy, to je přesně ono, když je to rozjeté, tak člověk všude, kde je, hledá jestli je blízko doktor nebo lidi, aby mu pomohli, kdyby něco - já si pamatuju, že jsem svého času taky jen na cestách hleděla po cedulích, jak je daleko nemocnice, jestli je tam telefon (tehdy ještě mobily nebyly tak běžné) - brr, ani si vzpomenout na to nemůžu.Miloši proč se hned zlobíš, všichni víme, jak ti musí být hnusně a radíme, abys zkusil to nebo ono, ale ty pořád jen tvrdíš, že už ti není pomoci - co chceš od nás slyšet? Není nám to jedno a přemýšlíme, co by ti mohlo aspoň trošku ulevit. Jestli ti pomáhá si postěžovat, tak jsi tady na správným místě, protože většina z nás tady taky trpí úzkostí a chápem jak je to hrozné a ochromující, i když to u nás není možná tak intenzivní jako u tebe. Ale určitě máš aspoň nějaká svělejší období, tak v těch chvílích bojuj a zkoušej co se dá.

MILOS (Út, 16. 8. 2005 - 21:08)

TADY PISETE,JAK SE VSECHNO MUSI PREKONAVAT A JAKEJ JA JSEM SRAB,KDYZ UZ SE 10LET PLACAM PO TERAPIICH,DOKTORECH A LECITELICH. TAKOVEJ STRACH Z CESTOVANI JE JAKO KAZDEJ JINEJ STRACH. JA SE BOJIM I JIT DO VLASTNI KOUPELNY,SPAT VE SVE POSTELI,UMYT SE, PROSTE VSECHNO... VAM VETSINOU ZABRALI PRVNI NEBO DRUHE LEKY A MUZETE NA SOBE PRACOVAT,POMALU,ALE MUZETE... NEBUDU ZE SEBE DELAT CHUDACKA,ALE ME TO NEJDE VULI PREPRAT A SNAZIM SE PORAD. nEZKOUSEL JSEM KINEZIOLOGII,CO TO JE? dik za info.. Milos

Edita (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Miloši, zkoušel jsi kineziologii?

Edita (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Miloši, myslím, že by ses měl nad sebou vážně zamyslet. EvaS. a my ostatní máme PP, s čímž je spojena i obava z cestování, to nemá nic společného s vůlí.

milos (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Eva.S.... a proc se tak daleko nevydas,snad mas vuli,jako vsuchni tady,tak nejaka uzkost, panika, PP....TEBE nemuzou ani v nejmensim rozhodit. Radilko vseznala!!!!!

Reklama

Přidat komentář