Reklama

Panická porucha 2

Ája (Út, 22. 3. 2005 - 16:03)

Tak bezva!!! Snad to zas pojede kosmickou rychlostí.Na tohle už nemám nervy.

Ahoj (Út, 22. 3. 2005 - 12:03)

Zdravímnejsem sice Tom, ale pokud máte zájem PLYNULE!!! pokračovat v tomto chatu, je to ode dneška možné na Panická porucha 3, prozatím zařazené v rubrice Nezařazené.

Ahoj (Út, 22. 3. 2005 - 12:03)

Zdravímnejsem sice Tom, ale pokud máte zájem PLYNULE!!! pokračovat v tomto chatu, je to ode dneška možné na Panická porucha 3, prozatím zařazené v rubrice Nezařazené.

Ája (Út, 22. 3. 2005 - 11:03)

Děcka moje zlatý, máte všichni pravdu, že je nás tu ted poskrovnu, já od včerejška taky načítám 20 x dokola a furt chyba, už z toho na mě lezou ataky. Ani sme včera společně nepřivítali jaro, což je teda velká chyba, a tak sme ho celou zimu volali.Tome, Tomíku, kde jsi, v zájmu zachování PP klubu, by měl někdo schopný(já jsem PC analfabet) něco podniknout:-))) za chvílu přijdou zase letní vedra, a kdoví co ještě a budem se rádi choulit ve stínu počítače.

Ája (Út, 22. 3. 2005 - 11:03)

Děcka moje zlatý, máte všichni pravdu, že je nás tu ted poskrovnu, já od včerejška taky načítám 20 x dokola a furt chyba, už z toho na mě lezou ataky. Ani sme včera společně nepřivítali jaro, což je teda velká chyba, a tak sme ho celou zimu volali.Tome, Tomíku, kde jsi, v zájmu zachování PP klubu, by měl někdo schopný(já jsem PC analfabet) něco podniknout:-))) za chvílu přijdou zase letní vedra, a kdoví co ještě a budem se rádi choulit ve stínu počítače.

Nika (Út, 22. 3. 2005 - 10:03)

ahojky je to docela krize s tim nacitanim. Internet mam rychlej jako Karel, ale nacetlo mi to uspesne az asi po 20. PP 3 je nutností. Anie Jindrichův Hradec znám docela dobře, přítel tam byl na vojne, takze jsem se tam najezdila docela dost a za rok jsem ho trochu poznala a musim rict, ze to mesto se mi libi a jezdim tam kazdou chvili. A nikdy nezapomenu zajít na námestí do Kaštánku - máte výborný pudinky a zákusky:-)) Pa

Karelm (Út, 22. 3. 2005 - 09:03)

S tím připojením je to fakt. mám rychlost připojení 2Mega/s, ale od deváté ráno se mi během 40-ti minut načetly tyhle stránky jenom 2X. jinaknefunkční. Zkoušel jsem pro jistotu jiné diskusní skupiny, a ty běží jako blesk. tak asi fakt PP3. Mějte se krásně.

DITA (Út, 22. 3. 2005 - 09:03)

KRÁSNÝ SLUNNÝ ÚTERÝ VŠEM PŘEJU,vubec se mi nedaří vstoupit sem, snad se toto odešle, hrůza s načítáním. A Tom nikde. Evi, na takovou básen zavlažovací si netroufám:)ROMANO, už máš ZK za sebou? Fujtatbl, ještě že já už to mám za sebou vůbec celý, brrr. Tak držím palce asi dodatečně v tuto dobu.Báro, je smutno, ale za čas nebude a tak pořád dokola.Znám , zažívám...prostě střídavě oblačno...papa

Anie (Po, 21. 3. 2005 - 21:03)

No blbne to dost, ani jsem si nemohla všechno přečíst.Jindro, prosím ty bereš ten Ixel? Jak se při tom cítíš?Niko, ty bydlíš za rohem, já jsem z Jindřichova Hradce, to jsem ráda, že tu je další z kraje.Mějte se všichni super pa pa.

bára (Po, 21. 3. 2005 - 19:03)

Dobrý večer. Nějak to blbne, že. Už odpoledne jsem měla problém poslat přípsěvek, teď jsem jeden odesílala a neodešel. Asi nejsem sama, protože dneska tady kromě Evina přísěvku žádný jiný není. Asi budeme muset najet na PP 3.Uvidíme, jak to bude vypadat zítra. Ahoj.

eva rokytová (Po, 21. 3. 2005 - 17:03)

Báro, Barunko, Baruško - doktoři vždycky říkají: Smrt patří k životu. Je to pravda, i když to zní hrozně. Já se s tím nemohu taky smířit a vždycky mě to zasáhne - i u lidí, které třeba vůbec neznám... jen to někde čtu. Bolest k nám taky patří. O to asi víc si musíme cenit chvilek, kdy nám život dovolí na tohle nemyslet, nepřipustit si tu krutou životní realitu. Nesmíš se trápit problémy druhých; sama sis za poslední měsíce doma užila té bolesti a strachu vrchovatě. Pokus se víc vnímat to hezké: jak sama naznačuješ - třeba to jaro...

eva rokytová (Po, 21. 3. 2005 - 17:03)

Báro, Barunko, Baruško - doktoři vždycky říkají: Smrt patří k životu. Je to pravda, i když to zní hrozně. Já se s tím nemohu taky smířit a vždycky mě to zasáhne - i u lidí, které třeba vůbec neznám... jen to někde čtu. Bolest k nám taky patří. O to asi víc si musíme cenit chvilek, kdy nám život dovolí na tohle nemyslet, nepřipustit si tu krutou životní realitu. Nesmíš se trápit problémy druhých; sama sis za poslední měsíce doma užila té bolesti a strachu vrchovatě. Pokus se víc vnímat to hezké: jak sama naznačuješ - třeba to jaro...

Bára (Po, 21. 3. 2005 - 13:03)

ahoj kamarádi. Dvakrát v těchto dnech zasáhla smrt do mého blízkého okolí, v jednom případě zemřel mladý člověk a pravděpodobně si vzal život sám. Byl to přítel mého syna a syn mého bývalého kolegy. Vrátila jsem se zase skoro na začátek - ataky sice nemám, ale úzkost cítím téměř pořád, na hrudi mi leží balvan, v noci špatně spím. Nemůžu se zbavit myšlenek na tu hroznou událost, pořád se mi vtírají do hlavy,myslím na jeho rodiče, co asi musejí prožívat. Ve druhém případě zemřela naše známá, rodiny se léta přátelily a navštěvovaly - je mi ze všeho tak smutno. Venku je nádherný jarní den a lidé musejí prožívat tolik bolesti.

Bára (Po, 21. 3. 2005 - 13:03)

ahoj kamarádi. Dvakrát v těchto dnech zasáhla smrt do mého blízkého okolí, v jednom případě zemřel mladý člověk a pravděpodobně si vzal život sám. Byl to přítel mého syna a syn mého bývalého kolegy. Vrátila jsem se zase skoro na začátek - ataky sice nemám, ale úzkost cítím téměř pořád, na hrudi mi leží balvan, v noci špatně spím. Nemůžu se zbavit myšlenek na tu hroznou událost, pořád se mi vtírají do hlavy,myslím na jeho rodiče, co asi musejí prožívat. Ve druhém případě zemřela naše známá, rodiny se léta přátelily a navštěvovaly - je mi ze všeho tak smutno. Venku je nádherný jarní den a lidé musejí prožívat tolik bolesti.

Judita (Po, 21. 3. 2005 - 01:03)

Romano, taky na Tebe v úterý budu myslet a moc a moc držet palce.

eva rokytová (Po, 21. 3. 2005 - 01:03)

Romano, vzpomenem si v úterý, neboj! 75 procent - to je dobrý, uděláš to!Ty probdělé noci si taky pamatuju,ale až odezdí ty základní dětský, tak se to zlepší; o noční péči se poděl, potřebuješ se před zkouškou vyspat, zdůrazni :-))

Romana (Po, 21. 3. 2005 - 00:03)

Evi, já jsem tetu měla ráda a ani jí nepůjdu na pohřeb. Mám v úterý zkoušku, kterou jsem už třikrát odložila. Dostala jsem individuální termín, v podstatě se to nedá zrušit. Umím tak na 75%, kdyžtak si na mě vzpomeňte...Teta zemřela na mozkovou mrtvici, bylo jí 59 let. Moji 2 bratanci už nemají ani tátu, ten umřel, když byli děti na nádor na mozku.Jsme s klukama zavření doma, Tomík je obsypaný pupínkama, škrábal by se, mají rýmu, už ani nechcou smrkat, nosy odřený, kašel, který je budí i v noci, pořádně se nevyspíme. Kluci se doma nudí, zlobí, perou se, řvou, vztekají se, máme se prostě strašně vesele.

eva rokytová (Po, 21. 3. 2005 - 00:03)

Romano, já mám po pohřbu strejdy... Bylo to vypětí to všechno s tím spojené absolvovat, uf... Nějak už jsi nám tady chyběla s informacemi o klucích, myslela jsem na tebe, tak je pozdravuj a dej vědět, jak se budou aklimatizovat; s jarem se to ale vylepší, když budou moci chodit na procházky a na písek. Jejda, já bych šla hned dělat bábovičky :-)))

eva rokytová (Po, 21. 3. 2005 - 00:03)

Karle, tak naturalisticky dekadentně svlažené verše: "...nasál slunce do kůže a očí, jakož i svlažil rostliny močí." Máš ho, tedy PP Oscara. Ditunka budu muset jít do sebe - tenhle žánr ještě neokusila, ale věřím, že to dokáže!Karlem, jo jo, bacha na absťáky,to je síla:-(( Jsme rádi, že už ti je dobře!!! A vítej, máš už u nás rozestláno...

Romana (Po, 21. 3. 2005 - 00:03)

Ahoj, tak jsem na pár dní vysadila AD. Neberu je pět dní a zatím to se mnou nic nedělá. Od středy je zase začnu brát.Do konce června bych měla zvládnout 8 zkoušek. V úterý mám jednu, proto jsem Ad vysadila. Beru je 3 měsíce a strašně mě tlumí, nemohla jsem se učit.Zemřela mi teta, má pohřeb v úterý.Evo R., kluci do školky nechodí, byli tam zatím jen šestkrát. Mají celý týden strašný kašel a rýmu. Od soboty má Tomík plané neštovice, pak je bude mít Románek, takže nás nějaký čas ve školce neuvidí.Teda to byl týden.Dobrou noc, jdu spát.

Reklama

Přidat komentář