Reklama

Panická porucha 2

eva rokytová (Pá, 18. 3. 2005 - 19:03)

Krista pána, málem jsem - díky levhartům - lapla ten 5000 příspěvek sama :-))))))))

levharti (Pá, 18. 3. 2005 - 19:03)

Tak my přijdem, snad nám to Karel pro jednou promine, chceme si taky jednou užít!!!!

eva rokytová (Pá, 18. 3. 2005 - 19:03)

Tak pojďte taky, v tý džungli se tam vytratíte... a kdyby ne, všem je to jedno, protože tam pijou Absinth... a ten si taky můžete očuchat, stejně už máte zelený jazyky od chlorelly!!!

eva rokytová (Pá, 18. 3. 2005 - 19:03)

Tak pojďte taky, v tý džungli se tam vytratíte... a kdyby ne, všem je to jedno, protože tam pijou Absinth... a ten si taky můžete očuchat, stejně už máte zelený jazyky od chlorelly!!!

levharti (Pá, 18. 3. 2005 - 19:03)

My chceme taky na dortíček, mňam!!!!!

eva rokytová (Pá, 18. 3. 2005 - 18:03)

Anie: kastelán, pěkný pán, s Perchtou ňáký pechtle má!!!!!Přátelé, odcházím na PP schůzku do Slavie s Jindrou, levharti tam nemůžou, tak musej zatím počkat u Karla... ale bacha: kdo dnes napíše 5000 příspěvek, obdrží 3 Oscary najednou a k tomu jako bonus knihu o životě levhartů!!!!! (dodá Karel:-)))

Kamča (Pá, 18. 3. 2005 - 18:03)

Ahojík lidičky..Koukám, že vy se i scházíte...teda vy se tak máte...Evi R., budu je psát vždy, když budu šťastná, což teď jsem. Je mi skvěle, jen jsem úplně vyčerpaná a unavená...Niki, zatím jsem v klídku a snad ještě budu. Jen nevím, jak dlouho u brouka budu bydlet. Táta se totiž možná půjde léčit a segra nechce, aby tam mamka zůstala sama. Nevím, ale mně už se tam vracet nechce. Ještě uvidím co bude. Jsem šťastná s broučkem. Navíc dneska když jsem přijela domů, mamka se mnou ani nemluvila a vyčetla mi, že jsem nedala vědět, že se stavím a přitom jsem jí to říkala. Pak přijely segry a ani s nima se zpočátku nebavila, pak už to bylo lepší, ale nic moc. Asi jí je hodně líto, že jsme odešly, ale já tu jsem šťastnější než doma. I když ta únava je fakt děsná, protože sem přijedu v půl pátý a doma bych mohla být od tří a to, když máme dýl školu. Když máme míň, tak se sem dostanu taky až v půl pátý, protože se chci stavovat doma. Přeju, aby se tvůj brouček brzy uzdravil. Na zámku v Červený Lhotě jsem byla loni s broukem, takže vím, kde to je :o) byli jsme v jižních Čechách. Kousek od Veselí nad Lužnicí a cestovali jsme po okolí :o) ale v Táboře jsme nebyli. Tys myslím psala, že jsi z Tábora, viď? Nebo se pletu?

Kamča (Pá, 18. 3. 2005 - 18:03)

Ahojík lidičky..Koukám, že vy se i scházíte...teda vy se tak máte...Evi R., budu je psát vždy, když budu šťastná, což teď jsem. Je mi skvěle, jen jsem úplně vyčerpaná a unavená...Niki, zatím jsem v klídku a snad ještě budu. Jen nevím, jak dlouho u brouka budu bydlet. Táta se totiž možná půjde léčit a segra nechce, aby tam mamka zůstala sama. Nevím, ale mně už se tam vracet nechce. Ještě uvidím co bude. Jsem šťastná s broučkem. Navíc dneska když jsem přijela domů, mamka se mnou ani nemluvila a vyčetla mi, že jsem nedala vědět, že se stavím a přitom jsem jí to říkala. Pak přijely segry a ani s nima se zpočátku nebavila, pak už to bylo lepší, ale nic moc. Asi jí je hodně líto, že jsme odešly, ale já tu jsem šťastnější než doma. I když ta únava je fakt děsná, protože sem přijedu v půl pátý a doma bych mohla být od tří a to, když máme dýl školu. Když máme míň, tak se sem dostanu taky až v půl pátý, protože se chci stavovat doma. Přeju, aby se tvůj brouček brzy uzdravil. Na zámku v Červený Lhotě jsem byla loni s broukem, takže vím, kde to je :o) byli jsme v jižních Čechách. Kousek od Veselí nad Lužnicí a cestovali jsme po okolí :o) ale v Táboře jsme nebyli. Tys myslím psala, že jsi z Tábora, viď? Nebo se pletu?

Anie (Pá, 18. 3. 2005 - 16:03)

Evičko, co máš s naším kastelánem?:-)))Na zámku jsem moc dlouho nebyla, uvnitř asi před osmi lety, když tam prováděla má spolužačka, tak nás protáhla zadarmo. Homeopata určitě zkusím, už mi totiž nic jiného nezbývá, můj psychiatr je zřejmě v koncích, jsem podle něj jedna z mála, který léky nepomohly. Osobně si myslím, že mám nějakej vnitřní blok, strach nebo stres a z toho je mi na zvracení, určitě je to nějaká kravina.

Anie (Pá, 18. 3. 2005 - 16:03)

Dituško, mluvíš mi z duše, samozřejmě, že chci na sobě makat, jen s tím věčně otočeným kufrem to moc nejde. Ještě bych chtěla vyzkoušet např. kineziologii, jenže nejbližší poradnu jsem našla v Č. Budějovicích což je pro mě trošku z ruky, ale asi mi nic jinýho nezbude. Dám vědět, mějte se všichni moc moc krásně, venku je krásně, užívejte si to.

Nika (Pá, 18. 3. 2005 - 13:03)

evi dik za pozvani, ale ja nejsem prazskej znalec, kde je Slavie netusim. Ale pokud se to dozvim, tak se objevim

eva rokytová (Pá, 18. 3. 2005 - 11:03)

... z toho vylezlýho slunce jsem máčka dvakrát :-)))

eva rokytová (Pá, 18. 3. 2005 - 11:03)

Niko - přijď po Mušketýrech za námi na drink do Slavie... Máme dnes s Jindrou páteční PP drink!!! Určitě nás poznáš - budem v rohu: jedna blond a druhá tmavá, pět dortů před sebou - každá (Karle nečti)!!! a přilehlí umělci nám posílají další:-))) Iveto - písnem, vidíš, my už s Jindrou máme pravidelné večerní PP pátky v rohu... Za tu tvoji alternativní léčbu - kartářku - ti posílám PP Oscara. Člověká má prostě zkusit všechno:-)))))Judito - tobě taky posílám pátečního PP Oscara za postřeh, že levharti si brousej drápky sami, o kameny asi, viď?... Karel nám to vysvětlí. Až je budu příště vyčesávat, přijď je vyfénovat, ať to máme takovou dělbu práce na place:-))) Karle, přines rozdvojku, kdybych si nemohla i já sušit vlásky "jen tak nad plamenem":-)) Vykouklo sluníčko, konečně, paráda!!!!!!!

eva rokytová (Pá, 18. 3. 2005 - 11:03)

Niko - přijď po Mušketýrech za námi na drink do Slavie... Máme dnes s Jindrou páteční PP drink!!! Určitě nás poznáš - budem v rohu: jedna blond a druhá tmavá, pět dortů před sebou - každá (Karle nečti)!!! a přilehlí umělci nám posílají další:-))) Iveto - písnem, vidíš, my už s Jindrou máme pravidelné večerní PP pátky v rohu... Za tu tvoji alternativní léčbu - kartářku - ti posílám PP Oscara. Člověká má prostě zkusit všechno:-)))))Judito - tobě taky posílám pátečního PP Oscara za postřeh, že levharti si brousej drápky sami, o kameny asi, viď?... Karel nám to vysvětlí. Až je budu příště vyčesávat, přijď je vyfénovat, ať to máme takovou dělbu práce na place:-))) Karle, přines rozdvojku, kdybych si nemohla i já sušit vlásky "jen tak nad plamenem":-)) Vykouklo sluníčko, konečně, paráda!!!!!!!

iveta (Pá, 18. 3. 2005 - 08:03)

Ahojky všem,evi, Luci, jindro až budete dohodnutý, kdy dáme kafe, tak mi písněte na mejlík prosím,abych o to nepřišla :(evi dík za nabídku na kontakt na homeo, ještě zkusím tak cca 2 měsíce léčbu Jonáše, v kombinaci s Reiki a uvidí se, jestli se to nebude zlepšovat.včera jsem byla na super přednášce o karmě a duchovnu, poznala super lidičky, včetně borise Tichanovského, sice se jen kolem mě mihnul, ale jsem ráda, že sem ho viděla na vlastní bulvy :)) a taky kartářku Naďu Iždinskou, samo, že jsem neodolala a poprosila jí o výklad karet, tak mi dala celkem pozitivní informace, že bych měla zvítězit nad tím co mě trápí :))tak jsem tak nějak příjemně naladěná

Nika (Pá, 18. 3. 2005 - 05:03)

ahojky lidičky uz jsem se tady par dni neukazala, nejak se sem nedostavam. Je to divny, ale co prislo jaro, je mi spise hur nez lip - ataky mam kazdou chvili, jsem takova nesva, divna ach jo. No dneska me ta moje PP drzi uz asi od 3hodin rano - ale ma to asi důvod - jedu dnes do Prahy na muzikál 3Mušketýři a strasne se tesim a zároven se bojim, co by kdyby...jsem az od Tábora a ta cesta bude dlouha. Ale nejlepsí(nebo nejhorší)je, že to konči tak v pul 10 a nám jede vlak az v 0 23!!Co tam budem delat to je ve hvezdach, asi pudu sednout¨mezi bezdomovce a uvidim...kamco jsem moc rada, ze to takhle dopadlo, ted budes mit klidek a urcite jsi strasne stastna, ze bydlis u prítele. Tak si to poradne uzivej a ty spatny veci pomalu vyhazuj z paměti. Muj brouk je marod, ma 40horecky a vzhledem k tomu, ze bydli 20km ode me na vesnici(pokud znáš zámek Červená Lhota, tak tam), kam jedou2 busy denne, tak nemam sanci se tam dostat.Autiko mi tata moc nepucuje a potom, co se mi ho povedlo pri couvani nabourat se ani nedivim:-)))Za hodinu jdu na bus do skoly se mi dneska vůbec nechce, i kdyz kvůli tomu muzikálu odchazim drív ale stejne. No tak se mejte vsichni krasne, pozdravujte levhartiky a packo

Judita (Pá, 18. 3. 2005 - 03:03)

Ahojky, už se zase snažím pracovat, chřipka polevuje, ale zatím nic moc. Nějakou práci jsem ale udělala. Karle, překvapilo mne, že sladké může vybudit PP, myslela jsem, že se po něm tloustne. ale také, že sladké je rychlý přísun energie a tím by to přece tak škodlivé být nemělo. Snažím se v poslední době jíst zdravě, respektive vynechávat některé potraviny, hlavně co mají umělá Ečka,jíst zeleninu a maso jen vařené. Zatím je to metoda spíš pokus-omyl, spíš musím vyzkoušet co mi vadí (na tu lupenku) No ale zjistila jsem, že to i psýše pomáhá. Nejlepší to ovšem je když nejím vůbec! No a pak to přijde a musím si dojet na ty rakvičky se šlehačkou. Koukám taky, že levharty jste vykoupali, škoda, že jsem u toho nebyla. Poučila bych se jak se drhnou šelmy kočkovité. Včera totiž přišel domů kocour tak strašně špinavý, že mě napadlo, že by potřeboval vykoupat. A teď dilema, vykoupat, nevykoupat, nechat ho zapraseného se všemi bakteriemi a kdoví s čím ještě. Rozpoutala jsem rodinou diskuzi, kdo bude pro něho navždy ten hnusák a vykoupe ho a než jsme to probrali tak zase znizel. Jó jaro skutečně přišlo, otevřeným oknem jsme slyšeli kocouří zpěvy a dnes tu byl jen na pár minut než se najedl. Ještě k levhartům, já myslela, ¨že si sami brousí drápky, přece jim je nebudeme stříhat. Martino,Lucko jsem ráda, že vám je lépe. Ať vám je ještě lépe a ostatním taky ať je lépe. Zatím ahojky.

Barca (Čt, 17. 3. 2005 - 20:03)

Ahojte lidicky,jsem bez vas dva dny a uz musim honem honem na pocitac.Budu asi zavisla :-)).Podle toho,co tu ctu,tak prilisna konzumace cukru muze zhorsovat PP?No to by pro me bylo hotove nestesti:-)).Jinak koncert Anety doporucuju,byl to zazitek,ta holka ma neskutecne krasny hlas.

eva rokytová (Čt, 17. 3. 2005 - 20:03)

Kamčo, mám radost, když od tebe čtu taková slova....!!! Piš je pořád!Anie - vím, vím, dlouho jsi nebyla... nechceš zkustit ještě prolustrování homeopatem??? Pozdravuj v J.H., máte tam na zámku hezkýho kastelána:-))), který si v noci povídává s Bílou paní!!:-))))Leníku, jen si zabul... ta scéna je opravdu skvělá... a co takhle Madisonský mosty, kdyby to nestačilo?Karle - to víš, že levharti mi dali pac!!! Ono pročesat je není sranda. Ten větší, nevím, jak jsi ho pojmenoval, mi včera šeptal, že by možná potřebovali protiklíšťový obojky - to víš, jaro je tady!!! Lucie - už jsme tady s Ivetou o tobě mluvily, že zase vyrazíme se udortovat (Karle, nečti!) a udžusovat... tak se těším!A půjde s námi i Jindra...Martino - tak za kolik to máš??? Tipuju něco přes 70?Praha dnes jarně nevypadala. Urgovala jsem to Nahoře - a nic!!!!Karle, málem bych zapomněla: potřebujou přistříhnout drápky!!!!

Kamča (Čt, 17. 3. 2005 - 18:03)

Ahojík lidičky...Zas jsem tu jen na skok :o(Kájo, dík moc a věřím, že se mi tu bude dařit. Mamince přeju, aby vše vyšlo a ona se brzy uzdravila.Teda to bude děsný, nic nebudu teď stíhat...no, ale zas mi je mnohem líp. Musím zas jít, tak se mějte moc krásně

Reklama

Přidat komentář