Reklama

Panická porucha 2

DITA (Čt, 17. 3. 2005 - 14:03)

Luci, ráda čtu pozitiva od Tebe a jen tak dál.Krásné jaro a jen vše dobré přeji a zas se nám ozvi!!!

DITA (Čt, 17. 3. 2005 - 14:03)

Hezké odpoledne všem... ČTENÁŘI POUHÝ, četla jsem, snad komentář raději nenapíšu, neznala jsem ji z chatu, myslím, ale je mi to líto MOC!Chtěla jsem cosi psáti, ale logicky mě přešla chut i nápady.Snad později:)Snad vám je všem dobře.

Lucie (Čt, 17. 3. 2005 - 14:03)

Ahojky Martinko, jo jo vyhrabávám se teda pomalu, ale oproti jak mi bylo je mi zlatě:o)) no jsem zvědavá, kdy mi dovolej těhotnět, protože se mi těma práškama rozhodil pravidelný cyklus a vůbec to nemám, takže hrůza a otěhotnět já mohu jen uměle, takže další překážka:-(((Dneska mi je vážně dobře, už se to fakt lepší:o)))pa pa všem posílám pusinku na dušičku:o))

Lucie (Čt, 17. 3. 2005 - 14:03)

Ahojky Martinko, jo jo vyhrabávám se teda pomalu, ale oproti jak mi bylo je mi zlatě:o)) no jsem zvědavá, kdy mi dovolej těhotnět, protože se mi těma práškama rozhodil pravidelný cyklus a vůbec to nemám, takže hrůza a otěhotnět já mohu jen uměle, takže další překážka:-(((Dneska mi je vážně dobře, už se to fakt lepší:o)))pa pa všem posílám pusinku na dušičku:o))

Lucie (Čt, 17. 3. 2005 - 13:03)

Ahojky Martinko, jo jo vyhrabávám se teda pomalu, ale oproti jak mi bylo je mi zlatě:o)) no jsem zvědavá, kdy mi dovolej těhotnět, protože se mi těma práškama rozhodil pravidelný cyklus a vůbec to nemám, takže hrůza a otěhotnět já mohu jen uměle, takže další překážka:-(((Dneska mi je vážně dobře, už se to fakt lepší:o)))pa pa všem posílám pusinku na dušičku:o))

martina (Čt, 17. 3. 2005 - 13:03)

Ahoj Lucko,dobře, že ses ozvala, je to dobré i pro ostatní slyšet/číst, že ses z toho vyhrabala, i když zatím s berličkama. ŠKODA ŽE TU NENÍ TĚCH HEPIENDŮ VÍCE. Ale Kamčo, tobě už je určitě taky lépe.Já abych povzbudila ostatní, tak mě je fajn, občas přijde nějaký ten mráček úzkostný, ale s tím asi musíme počítat, že to možná nezmizne docela.Luci a mimi bude, teď když budujete, tak aspoň pro něj budete mít hnízdečko. Opatrujte se všichni drahoušci - ať už v bahně či pod Petřínem, na severu či na jihu, s pendrekem či salátem, před maturou či s daňovým přiznáním na stole, v jeskyni či Tescu, s levhartem či Besinkou, hlavně ať máte radost ze života a slunce v duši /dle Zákopčáníka./Hlášení z HU: zde 21°C. 77 dní do vylíhnutí čestného člena PP. Ahojte -těhule Martina

pouhý čtenář (Čt, 17. 3. 2005 - 12:03)

Podívejte na sebepoškozování, smutná událost.

Lucie (Čt, 17. 3. 2005 - 10:03)

Ahojky lidičky, moc vás zdravím a omlouvám se , že jsem se tak dlouho neozvala,ale není nějak čas a doma máme přímo staveniště, rozkopanej celej byt, takže bydlím u našich. Jinak doktorka mi chtěla vysadit jeden lék, ale začalo mi být divně, tak mi ho musela nechat. Říkala, že prášky budu brát minimálně rok, že to byla těžká forma deprese, takže nemůžu těhotnět ach jo :o(((Hnala jsem se za miminkem a pak po té laparce přišla ta hnusná deprese. No ted se probouzím hrozně brzo a začínám se teda bát, že to začíná znova,ale snad se do těch příšerných stavu už nikdy nedostanu, budu se za to modlit. Jinak mám plnou hlavu bytečku co přidat, kde ubrat co tam dát no je toho dost. Nechci , abyste si mysleli, ze na vás nemyslím,ale myslím porád!!!!A stále vpomínám, jak jste mi posílali do Bohnic pohlednice.Jen doufám, že už tam nikdy neskončím je to běs děs, to se ale uvidí časem, co a jak bude s těma práškama beru jich poměrně dosti.Všechny moc moc zdravím a přeji krásné jaro:o)))

Karel (Čt, 17. 3. 2005 - 00:03)

Kamčo, skvělý, že se ti to takhle vyřešilo. Moje mamka to měla na tlustém střevu zhruba v místě slepáku a okolo, proniklo to i do pobřišnice. Operované to je, teď bude chemo a já hlavně věřím na všechny ty alternativní metody, co děláme. Ať se ti daří v novém bydlišti.Marti, jo chutná jim to těm psům (chlorela i spirulina), jsou z té chuti úplně vedle, to jsem vůbec nečekal. Myslel jsem, že maso je pro ně chutnější a ono to vypadá že maso je jim asi všednější a tady mají něco, co jim chybí. Budu to zkoušet na dalších psech a kočkách, docela mě baví je pozorovat, jak na to zelené reagují. Ta tvá zprávička z GTT testu je zajímavá, hlavně že dopadl dobře a máš v pořádku Langerhansovy ostrůvky ve slinivce, co dělají inzulín.EviR, levharti děkují za pročísnutou srst, furt se teď naparujou před zrcadlem a vzpomínají na tebe a posílají ti pac :-).

DITA (St, 16. 3. 2005 - 22:03)

Anie, to jsem ráda, že aspon trochu něco víš , pravdu bude léčitel mít, jen by bylo lepší, aby ti někdo poradil, jak z toho ven...pracovat na sobě člověk může jen tehdy, přestanou-li ho sužovat fyzické potíže.To znám velmi dobře. Drž se, jez ovoce, at je chřipka z těla pryč...Leníku, takovej obchod nablízku?! :(Martinko, fujky, takový sladidlo bych nemusela, brrrrrrrr. Já si pochutnávám ted na pendreku, mnam.Tady bylo dnes docela chladno, slunce minimálně.

martina (St, 16. 3. 2005 - 21:03)

Ahojte děcka!Doufám, že u vás bylo taky tak jarně jako tady. Chtěla bych vám potvrdit, že to, co píše Karel o těch cukrech je pravda - nikdy jsem se po konzumaci cukru nepozorovala, jak mi je, ale...Dneska jsem byla na zátěžovém testu na cukrovku - mimochodem mají tady málo maminek, tak Dr. neví, co by vymysleli, aby měli práci - musela jsem vypít strašně sladký sajrajt-cukerný přesycený roztok a pak sledovali, jak si s tím moje tělo poradí - co hodinu mi brali krev. Tak za půl hoďky po vypití mě jakoby chtěla naběhnout ataka, bušilo mi srdce, ale na sluníčku jsem to vydýchala. Nakonec jsem to asi zpracovala dobře, protože hodnoty jsou v normálu, ale teď jsem názorně viděla tu souvislost. Takže není jedno, čím se ládujem, i když rakvičky, větrníčky, čokoládka, štrůdl, krůta, knedlo-vepřo...nejsou vůbec k zahození. Chloreře a jiným řasám zdar, vidíte i pes pozná, to nejlepší masíčko, i když,... jaký z toho má požitek? - asi žádný - chutná to nějak?

Lenik (St, 16. 3. 2005 - 21:03)

Kamčo - Že se ti bude stýskat po mamce? Už jsem ti psala i na icq, že budeš hrozně šťastná, až si půjdete jako dvě kámošky posedět třeba do cukrárny nebo na dobrou večeři. Budete si vzácné a určitě tvým odchodem z domova nic nekončí, neloučíš se přeci s maminou natvalo. I když budeš spát jinde, budete se vídat...Dito - Mám stejnou úchylku. Jakmile do takového krámku vejdu, strávím tam minimálně dvacet minut a s prázdnou neodejdu nikdy. Nevýhoda je, že takový krámek je hned vedle mého pracoviště...Barčo - Dělala jsem nejdřív redaktorku v novinách a pak rok reportérku zpravodajství na ČT. Rokytko - Ten film je pěkný, akorát ve stavech PMS (premenstruační syndrom), což mám teď, na to nemůžu koukat. Bulím u toho jak želva.

Anie (St, 16. 3. 2005 - 20:03)

Ahoj Dituško, dlouho jsem tu nebyla, tak nějak ztrácím přehled. No, byla jsem u toho léčitele, potvrdil mi, že ty moje obtíže jsou psychickýho původu, říkal, že mám změnit myšlení, že si mám převzít zodpovědnost nad svým životem, že utíkám do nemoci, protože na sebe chci upozornit, aniž bych to dělala úmyslně a že jsem nespokojená se svým životem, protože chci od něj víc než je možný. No asi má v něčem pravdu, jen nevím jak se zbavit těch fyzických příznaků. Fakt je, že od tý doby se mi zvedla nálada, jen ten žaludek pořád zlobí. Jinak už dlouho jsem bez PP, beru asi 14 dní Ixel, ale ten na PP není, je jen na depresi, ale alespoň mi nevadí. Nejhorší je, že zrovna když jsem začala pociťovat zlepšení, tak mě skolila chřipajzna, mám jí asi čtyři dny a docela blbě to snáším, jak mi bylo 4 měsíce zle, tak už jsem asi vyplivlá a teď nevím co je mi z čeho.Zatím pa pa a všem panikářům krásné jaro:-)

Kamča (St, 16. 3. 2005 - 19:03)

Evi, všichni jsou teď na mě hodní. Jsem moc šťastná, i když po mamce se mi bude stýskat. Uvidím ji ale každý pondělí, středu a pátek, protože máme málo školu. Před chvilkou mi volala segra, že můžu kdykoliv přijet i k nim. Jsem vážně šťastná. Od segry bych to měla sice blíž do školy, ale bylo by to těžký se učit, když má málé děti, navíc to jsou kluci :o)) Teda kdyby mi někdo ještě předevčírem řekl, že se odstěhuju ze dne na den, asi bych se hodně smála :o))) a přeci je to tak...Věřím, že i mé PP problémy budou teď v pohodě. Myslím, že pomalu začínají zabírat AD a sluníčko je taky skvělej lék :o)) Navíc jak jsem nedávno řešila problémy s tím, že nemám žádnou kamarádku, za kterou bych přes týden mohla jít, to už bude taky jiný. Jsou tu i moje kámošky, ale hlavně je tu Martin, takže už nebudu sama a nebudu tak smutná ze všeho...I ta deprese ze školy je teď mnohem lepší a stačilo k tomu tak málo. Díky tátovi je mi vlastně mnohem líp, protože jsem se rozhodla, že odejdu. Už jen nebudu tak často na netu, musím se teď dělit s broučkem o počítač :o) teda spíš on se mnou :o) ale každý den sem aspoň na chvilku zajdu, abych si mohla přečíst, co se tu děje :o))) Zatím páček lidičky...

eva rokytová (St, 16. 3. 2005 - 18:03)

Kamčo, zasloužíš si, aby byl k tobě super:-)))

Kamča (St, 16. 3. 2005 - 17:03)

Ahojík lidičky...nemám moc času a bude ho čím dál míň, ale ve zkratce..Barco, dneska mi bylo docela smutno, když jsem odcházela z domů, ale už mi je líp. Jsem s přítelem, tak co víc si přát, že? Věřím, že budu šťastná..Karle, o tvé mamince jsem to nevěděla. Sice jsem tu něco četla, ale nikdy jsem nevěděla oč přesně jde. Jakou má maminka rakovinu? Přeju, aby se to i nadále zlepšovalo..Evi, je fakt zlatej a ve všem mě podporuje a už mi tu dokonce vyklidil místo na učení :o) Je to super...

Pajka (St, 16. 3. 2005 - 16:03)

Toz, porad bahno a taky voda ma...Diky za podporu, Dite versovanou.Mejte se, drzte se. Dnes jsem plavala hodinu venku na slunicku. Kam se hrabou Kanary :) Budte zdravi!!!

Gaba (St, 16. 3. 2005 - 08:03)

Velmi pekne Vas prosim - co si myslite o Zolofte? Ake s nim mate skusenosti? Dakujem

eva rokytová (St, 16. 3. 2005 - 00:03)

... Karle, tak už jsem sem dovlíkla tu Morenu, ale kde je řeka??? Musí býti ale poblíž, protože kam jinam by chodili levharti pít???Kamčo, tak ten tvůj Martin je zlatej - vidíš, že vždycky existuje nějaký řešení!Leníku - keramickou dílnu, říkáš? Vidělas Ducha a tu krásně dojemnou scénu "u kruhu"... s tou snad ještě krásnější písní? To tě asi inspirovala Ditunka s tou květinářkou od Chaplina... Děvčata obě: nebojte, užijeme si, až budem v Bohnicích, tak tam tomu říkají arteterapie :-)))) Já zas budu pořád psát, že mi nebudou papíry stačit:-))) To bude komunita!Karle, dneska jsem si s Morenou přinesla i kartáč na levharty, nějak se mi jeví zanedbaní, tak je drobet pročísnu... Mohli by se i umejt, když půjdem házet tu Morenu do řeky :-))

Karel (Út, 15. 3. 2005 - 23:03)

Ditunko, já už na ty negativní TV pořady radši ani nekoukám, pokud to jde. A spíš se snažím vnímat pozitiva včetně svítícího slunce a rodiny a přátel, a milých lidí na ulici a taky vás přátel na téhle virtuální ulici. Protože i přes ty velké problémy je to tady pořád daleko vyváženější a je tady lidské teplo a sluníčko se střídá s mráčky, jak to v životě je, ale ne samé mraky hromy blesky, jak to někdy v těch zprávách vyskakuje.Knížku salátů už vydali jiní, třeba dr. Walker Zdraví a salát, tam je receptů... Já teď moc nesalátuju ale, mámě jsem navrhl kompromisní dietu a vlastně to tak trochu jím s ní, aby měla větší motivaci u toho zůstat. Určitě se k salátům zase vrátím. Děláme teď hodně šťáviček ze zeleniny.Judito, chápu, že rakvičky můžou být asi jedno z potěšení života (podobně jako třeba pro jiného cigarety), jenže co když škrtnutí rakviček a spol. ze života vede u někoho (jako u mne) ke ztrátě PP? Moje volba je jasná, nechci zpátky PP ataky, proto nejím rakvičky :-). Rafinovaný cukr bohužel znamená stres navíc pro organismus, protože jej miliony let nebyl nucen zpracovávat, a ve velkém až posledních sto let teprve. Kamčo, ať ti to vyjde. Můj táta pije hlavně v krizích a to ještě relativně mírně, takže taky proto mu hlavně nesmím říct, co vím o stadiu máminy nemoci. Ona si taky myslí, že je to o stupeň dva lepší, a já jsem to řekl jenom jedné ze dvou sester tak, jak to je. Ale stejně věřím i tak, že to porazíme, děláme spousty účinných alternativních metod, změnila taky dost dietu (např. nejí cukr, který rakovinu živí, jak vyplývá z jedné publikované studie). A cítí se dobře, v pátek jde na chemo, tak snad to nějak snese, když ji napumpujeme antioxidačními vitamíny. Cítí se a vypadá teď tak zdravě a vesele, že ta zpráva z nemocnice se zdá být jakoby jenom jakýmsi škaredým snem z minulosti, který se snad ani opravdu nestal.EviR, můžeme na popravišti hodit Morenu do řeky, že? Jaro za rohem, za chvíli se zazelená veškeré osazenstvo hlíny :-). Levhartům se zazelenají jenom jazyky chlorelou. Dnes jsem hodil spirulinu jednomu cizímu psovi (Míša se jmenuje, akorát nevím, jestli je to Michal nebo Michaela) a taky mu/jí to chutnalo. Dřív tak dost zlostně poštěkával(a) a teď jen tak udiveně koukal(a), co jsem mu(jí) to dal za neuvěřitelnou dobrotu.Ájo, ta série příspěvků byla pěkná :-), ale nic si z toho nedělej, asi budeme fakt muset brzo založit PP3.

Reklama

Přidat komentář