Reklama

Panická porucha 2

Elena (So, 6. 11. 2004 - 19:11)

Ahoj lidičky, já si myslím, že je to tady paráda, je to rychlé. Když se dá to upozornění, že pokračujeme tady, tak to bude dobrý. Měla jsem teď hromadu práce, nepsala jsem, ale mám vše poctivě přečtené. Můžu říct, že vrátit se po 3-4 dnech o pár stránek zpět na PP1 bylo o nervy, padalo to a šlo to děsně pomalu. Karel psal, že za pár dní budeme zařazeni za PP1, tak to bude přehledné a každý se sem dostane. Přeji pohodový upršený víkend. Eli

bára (So, 6. 11. 2004 - 18:11)

Ahoj.Tak nevim, jestli jste chodili po prochazkach a ted odpocivate nebo jestli cekate, jestli se tak PII ujme, ale jak tak koukam, nikde nikdo. Zrovna dnes jsem mela konecne vlnou sobotu a byla jsem sama doma, tak bych povidala a povidala a nic.Muj nazor je,ze je jedno jestli PP I nebo PPII, neni problem ani jedno, ale Tome, kdyz to nekomu dela problemy, proc je vlastne PPII v nezarazenych a proc ne v psychickych problemech jako PP I?Je v tom nejaky technicky hacek? Kdyz se da do nazvu Panicka porucha II.cast a odkaz na PP I, tak snad to kazdy najde. Heleno, ja nevim, jestli mi uniklo, zda se na PP lecis a nebo jak dlouho ji trpis, ale desne se opit, to mas teda odvahu. Ja jsem se parkrat odvazala, kdyz jsem jeste tyto problemy nemela, ale pak mi bylo spatne nejen fyzicky, ale i psychicky jsem byla uplne na dne - silene deprese a uzkosti, trasla jsem se a srdce mi busilo, ted v tomto stavu bych to neriskla ani kdybych mela prozit tu nejzabavnejsi noc za cely zivot.A vubec, alkohol a PP nejdou dohormady, male mnozstvi je dovoleno, ale ne doporucovano.Tak jo, ukecali jste me, jdu zehlit.Ahoj.Bára

Helena (So, 6. 11. 2004 - 16:11)

Ježiš, to je legrační, jak tady řešíte organizační problémy PP 1 kontra PP 2 :o) Asi bude fakt nejlepší dát na PP 1 upozornění,že se pokračuje tady. Jinak též všechny zdravím, před týdnem jsem měla šílenou ataku PP, jelikož jsem se den předtím děsně opila a to už mám vyzkoušené, že to přijde téměř vždy. Bušení srdce, nemůžu dýchat, brní mě ruce a nohy, dostávám křeče... Hrůza. Taky máte PP po alkoholu? Díky za odpověď.

miriam (So, 6. 11. 2004 - 15:11)

ČAU TAK JSEM TO TEDA NAŠLA CO SVÁMA JE,ŽE JSTE SE PŘESTĚHOVALI NA P2 DLOUHO JSEM NEPSALA.PA JDU NA P1

bára (So, 6. 11. 2004 - 14:11)

tak nejste ani na jednicce ani na dvojce.chtela jsem vam napsat, ze jsem taky jedinacek, ale nenapisu vam teda nic.zkusim to pozdeji. tak zatim.bara

bára (So, 6. 11. 2004 - 14:11)

Tak kde sakra vlastn jste? NaPP II je z dneska prispevek pouze od Evy a to nekde po pulnoci. Tak se mi sem podarilo dostat, ale jsem na notebooku a neumim s tou klavesnici, tak pisu bez diakritiky, doprcic a dvema prsty, tomam statnici z psani na stroji.Tak ja se jdu mrknnout jeste na PP I.Bara

eva rokytova (So, 6. 11. 2004 - 00:11)

Radko, já nevím, jsem z toho schizofrenní! Vždyť tam je spoustu známých lidí zdřívějška, a tak je opravdu blbost dva stejný chaty! Pravdu má na PP1 Karel,když navrhuje volné pokračování tady s tím, že na začátku i konci PP 1 se napíše upozornění, že pokračování je prostě tady.Snad se to dohodne. prozatím skáču z 1 na 2, ale není to dobré, ani praktické, měli bychom to spojit, aby v tom taky neměli bordel ti noví, kteří naskočí... Eva R.

Radka (Pá, 5. 11. 2004 - 16:11)

Jůůůva, jsme zařazeni v nezařazených hned za "Panic v 57" Tak to je super :o)Tome, kdyz uz jsme takova banda VIP, nemohlo by se nam nekde vytvorit nejaky lepcejsi najizdeni na PP 2 ?Treba hned na prvni strance ? Evi, jak pretahnem tu Pajku nasi ?

eva rokytova (Pá, 5. 11. 2004 - 15:11)

Tak jsem tady taky, ale napsala jsem na PP I., kde kultovní matka PP Pajka projevila obavy, jak s PP I.?Co se týký HA - je to fakt zátěž, na všechno (především na játra, ale i na psychiku), takže to odlehčení je znatelné, souhlasím! Tak lidičky vyčkávám, zdali se všichni přešoupnou sem!? Tome, jedináčku, vítej v klubu jedináčků - psychiatři dokonce "tvrdí", že jedináčkovství je diagnóza. Bratra jsem nikdy nepoznala a za sestru jsem měla kočku Zazinu... Tak hezkej víkend, snad se ujednotíme, to by byla škoda! Pajka, předsedkyně PP, by nám chyběla. V jednotě je síla, tak do toho! Eva R.

jindra (Pá, 5. 11. 2004 - 13:11)

Tom je prostě asi hodně šikovný....Takže ti všichni děkujeme:-)).Já mám zase jen jednu sestru a protože si moc nerozumíme, brala bych spíš taky toho bráchu!!Jacíku, přesně tyhle zkušenosti jsem měla. 3 roky jsem užívala HA, necítila jsem nějaké zvláštní vedlejší účinky, ale po vysazení jsem si myslela, že to snad ani nejsem já, jak mi bylo najednou dobře. Ta HA totiž neustále navozuje jakýsi umělý "stav", prostě je to proti přírodě. Jenomže zase ji bohužel beru asi 4 měsíce a zpočátku mi bylo strašně blbě, od žaludku, psychicky, tak už se moc těším, až ji za 2 měsíce doberu a budu zase normální, doufám:-))).

Aja (Pá, 5. 11. 2004 - 13:11)

Jo taky jsem HAK brala 5 let do dubna,pak mi bylo 2 měsíce super,ale bohužel pak přišla mega ataka,ze které jsem se hrabala týden(pozn. AD neberu)a bohužel se zase nakupily jiný gynek.problémy typu cysta a problémy s menzes,plus bolesti atd.Ale už bych asi znova do HAK nešla,je to svinstvo,jen zakrývá problémy.Tím ovšem chci říct,že tě žádné takové problémy nemusí potkat a díky roční terapii s AD už ti bude jen líp.Tak držím palce.Aja

Aja (Pá, 5. 11. 2004 - 13:11)

Je to super,zatím to funguje rychle.Šikovnej Tom.Básničku už jsem rozeslala dalším holkám-ženám aby se v tomto temném dni taky pobavily.Mě se totiž motala hlava už od prvního otevření očí,tak mi bylo ouvej,ale už je o něco líp.

Jacík (Pá, 5. 11. 2004 - 13:11)

Zdravim všechny panikářky a panikáře. Já jsem jedna téměř vyléčená panikářka. Byla jsem rok na Serliftu 100mg a teď pomalinku vysazuju. Bylo mi opravdu hodně špatně a díky této diskuzi a tomuto serveru jsem šla k lékaři a sama si (správně) diagnostikovala PP, takže díky všem.Ale chtěla bych se svěřit ještě s jedním poznatkem, který se týká spíš zde přítomných žen. 5 let jsem zaroven brala hormonální antikoncepci. Pred měsícem jsem jí vysadila a je mi dobře jako nikdy předtím. Dokonce ani se Serliftem to nebylo takhle skvělý. Nevím, čím to je, ale takhle dobře mi bylo někdy v dětství. Jestli to má souvislost nevím. Máte holky některá podobnou zkušenost??

radka (Pá, 5. 11. 2004 - 12:11)

Jo, tome vidím, že to funguje, takže všichni s PP - panické poruchy přesuňte se sem je to druhý díl, jelikož stránky se pomalu načítaly pro velké množství příspěvků.

tom (Pá, 5. 11. 2004 - 12:11)

Ahoj všem

Reklama

Přidat komentář