Reklama

Panická porucha 2

Lucipera (Čt, 16. 12. 2010 - 22:12)

No to je zajímavé,naše věčně jen prolétávající zaměstnaná Pajka,jakmile je uctívána,najednou má čas i na napsání mailu!
Zvláštní,netušila jsem,že je taková alibistka.......když nedávno některé z nás potřebovaly zastání před snůškou anonymních sprostáren,nebyl čas a dělalo se,že se neví o čem je řeč...no jo no......

Pajka (Čt, 16. 12. 2010 - 21:12)

Aťko, už jsem napsala-máš tam majlíka :)

aťka (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Lea, já už se tu u toho...Pajko, jsi úžasná žena....pokud si můžu troufnout napsala by jsi mně na email [email protected]? Děkuji...

daja (Po, 28. 1. 2013 - 10:01)

http://www.panickaporucha.jecool.net/

Návštěvník (Út, 8. 5. 2007 - 15:05)

Hele Veroniko neotravuj -tohle jsi psala dneska do "Alkoholismus", tak si zabal fidlatka a vypadni!

veronika (Út, 8. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj, píšu článek o lidech, kteří trpí sociální fóbií. Chtěla jsem se zeptat, zda by se našel někdo, kdo s ní má zkušenosti a i když je to těžké, podělil by se o ně se čtenáři. Šlo by o formu minirozhovoru (asi4otázky), samozřejmě naprosto anonymně, např. přes email. Vím, že je to těžké téma, ale právě proto by o něm měla veřejnost co nejvíce slyšet. Děkuju. Veronika, mail: rozhovorVK"email.cz

karina (So, 5. 5. 2007 - 23:05)

lexaurin patri do psycofarmak ja jsem takove priznaky nemela ale beru coaxil 3,5let jo a od te doby studuji doktorinu takmi drz palce

Eva L. (Ne, 11. 3. 2007 - 17:03)

Ahoj!

Už půl roku mám zdravotní problémy a doktoři nemohou na nic přijít. Všechny testy vychází vpořádku, chvíli se myslelo na boreliozu i roztroušenou sklerozu. Začlo to pocitem chřipky - malátností, slabostí, únavou, závratěmi, pak se přidávalo všelijaké brnění a slabost nohou - pocity nejistoty při chůzi hlavně ve tmě, hučení v uších, nevolnosti, občas blikání za zavřenými víčky, vnitřní třes, nervozita.... pak mi doktor předepsal Lexaurin a rázem je po problémech. Patří tyto příznaky do panické poruchy? Neporadí někdo? předem děkuji

Dája (Po, 18. 9. 2006 - 11:09)

Ahoj - ještě jednou, můj příspěvek patří 15. 4. 2006 05:29:59, B.M.

Dája (Po, 18. 9. 2006 - 11:09)

Ahoj - ještě jednou, můj příspěvek patří 15. 4. 2006 05:29:59, B.M.

Dája (Po, 18. 9. 2006 - 11:09)

Ahoj, myslím, že Tvůj problém není panická porucha, ale možná autismus vyvolaný hormonálními změnami. Měla bys s tím zajít k psychologovi. Moc o tom nevím, jsem totiž Agorafobik s PP :-((

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2006 - 13:04)

Jdi do pr....., dealerko jedna!!!!!!!!!!!
A nelži, že ti skončila léčba antidepresivem, lhářko jedna prolhaná!!!!

Jana (St, 19. 4. 2006 - 23:04)

Skončila mi léčba antidepresivem Sertralin - serotoninové antidepresivum, generikum ZOLOFTU. Kdo máte zájem, zůstali mi dvě celé balení ( 2 x 30 tbl. po 50mg. ) Prodám ihned: caramelka"centrum.cz

Zuzka (So, 15. 4. 2006 - 09:04)

Jdi se proběhnout do přírody a nedělej si denně peeling, za pár měsíců budeš mít totálně zničenou pleť!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B.M. (So, 15. 4. 2006 - 05:04)

Mám ohromnou posedlost čistotou a hlavně čistotou pleti v obličeji.Nemám akné,ani rozšířené póry,nečistoty,pouze malý výskyt mimických vrásek.Jsem středního věku,stárnutí se nebojím.Vždycky jsem se o sebe starala,ale nyní to zašlo tak daleko,že si procedury v obličeji dělám i několikrát denně-peelingy,masky atd a pouze drahou kosmetikou,že už si začínám i půjčovat.Takhle se mi to rozběhlo za půl roku po totální gynek. operaci,přestože beru kvalitní substituci.Je to všechno hrozné utrpení,kolegyně mi závidí, jak dobře vypadám a já už nemůžu.Nejradši jsem doma,zavřená mezi 4 stěny ,aby nikdo neviděl mé ev.nedostatky.A doma zase provádím jen ty procedury.

Gábi (Pá, 4. 11. 2005 - 10:11)

Bože jsem štastna, že jsem to zde objevila! Střídavě s PP trápím 6 let intenzivně. Špatné období jsem prožila i přežila díky mému, teď již manželovi, a on mi neuvěřitelně pomohl. Silné ataky (nemohla jsem se ani postavit a myslela že zešíílím) jsem si zažila teď těsně po naší svatbě. Beru opět Seropram a Xanax, a čekám že se dám do normálu, protože takhle se žít nedá. Strašně to řeším a mluvím o tom a zatěžuji tím okolí. Ale musím říct, že když jsem si přečetla Vaše příspěvky, vím že to co se mi děje není neobvyklé a mám spojence. Díky :o)

Lenik (Pá, 15. 7. 2005 - 10:07)

Ahoj Tomáši, určitě zajdi do PP3, sem už nás moc nechodí a tam píše opravdu spousta lidí, kteří ti mohou pomoci nebo tě aspoň podpořit.

eva.rokytova (Čt, 14. 7. 2005 - 21:07)

Přejdi na PP 3 - rádi tě mezi námi uvítáme :-))

tomáš (Čt, 14. 7. 2005 - 21:07)

ahoj, je tu někdo z prahy 4,který má též problémy s MHD apod,?Chtěl bych to s někým trénovat,mám hrozný strach to zkoušet sám, aspon pro začátek.Moc prosím,....Přeji Vám všem hodně síly do boje.

Ája (Út, 22. 3. 2005 - 18:03)

Mám dobrou zprávu ,PP3 je už zařazené mezi Psychickými problémy, tak hurá, hurá.

Reklama

Přidat komentář