Reklama

Panická porucha 5

tonda (St, 27. 12. 2006 - 12:12)

ahoj všem.Tak to trošku rozeberu.Chodim k neuroložce a psychyatrovi,kterej se mi zdá být k ničemu tak hledám jinýho.Konktrétně mám strach ze smrti a nemocí.Začalo nědky koncem dubna a pořád se nemůžu vyhrabat.Občas je mi blbě, dost často se mi motá hlava že nevim čí sem.Můj mozek mě naprosto ovládá a dělá co já nechci.Moje největší depka je rakovina.Bolí mě záda myslim že ji mam nebo jakejkoliv příznak na tuhle nemoc tak si myslim ze ji mam.nevim co vic kdyby vas neco zajimalo tak to klidne napisu.ahoj a vsem preju dodatecne hezky svatky

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 20:12)

DITUŠA
PŘÍJĎ NA PP 6...

Dituša (So, 23. 12. 2006 - 19:12)

..nějak to blbne,pardon.

Dituaa (So, 23. 12. 2006 - 19:12)

Dášendo,ted o Eduš čerstvě nic nevím,ale jsme v kontaktu,asi taky má toho víc.Manžel dnes na zahradě udí od brzkého rána, já uklízela,prala,povlíkala,pak oběd, usla jsem s holkama, ted dodělávám salát,mám dovařenou houbovou polívku na zítra,jdu na koupací akci,začnu od miminka,pak vzteklinku ,snad se dočkám i já uvolnující chvilky,na kterou se tak těším,teplá vodička mi dělá dobře na ztuhlé svaly:-).V noci budu strojit stromek a balit zbytek dárků...malou to drží,nekdy víc jindy min, školka jí vyhovuje, už tam spává...ahoj.

Dituša (So, 23. 12. 2006 - 19:12)

Dášendo,ted o Eduš čerstvě nic nevím,ale jsme v kontaktu,asi taky má toho víc.Manžel dnes na zahradě udí od brzkého rána, já uklízela,prala,povlíkala,pak oběd, usla jsem s holkama, ted dodělávám salát,mám dovařenou houbovou polívku na zítra,jdu na koupací akci,začnu od miminka,pak vzteklinku ,snad se dočkám i já uvolnující chvilky,na kterou se tak těším,teplá vodička mi dělá dobře na ztuhlé svaly:-).V noci budu strojit stromek a balit zbytek dárků...malou to drží,nekdy víc jindy min, školka jí vyhovuje, už tam spává...ahoj.

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 09:12)

mělo tam být DITUŠ :))

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 09:12)

ituš ,taky jsem ráda ,že jsi se ozvala :))
je mi jasný,že přidvou malých dětech moc času nazbyt není.Co "vzteklinka"?Ještě to malou drží ?Taky jsme všichni nemocní manžel a malá už jsou dobrý ale mě je porád nějak hůř :(
jsem nachlazená a do toho mě odvčera začly brát průdušky takže se pernamentně dusím .
TAK TI DITUŠ PŘEJU HODNĚ ZDRAVÍ ŠTĚSTÍ A CELÉ TVÉ RODINĚ TAKY :))
PS:Nevíš něco o Eduš ta už tu strašně dlouho nebyla ,poslala mi na mail jen fota.

dituša (So, 23. 12. 2006 - 08:12)

Johanzi i tobě:-)

dituša (So, 23. 12. 2006 - 08:12)

Johanzi i tobě:-)

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 08:12)

SOUHLASÍM S PÁJKOU
NAVÍC CO MUSÍM DODAT JE ŽE MUJ STAV PO LEXAURINU BYL HORŠÍ A DOKUD JSEM NEZAČAL BRÁT DIAZEPAM (XANAX,NEUROL JSOU TOTEŽ BENZODIAZEPAM Z DLOUHOU DOBOU UČINKU ((COŽ SE POZNÁ VYLUČOVANÍM V MOČI)))
TAK MI BYLO HUŘ A HŮŘ

LEXAURIN MA RYCHLÝ NÁSTUP I ŮSTUP UČINNOSTI A PANIKA ČÍHA JEN NA TO ABY NA TEBE SKOČILA JSI JAKO NA HOUPAČCE...

DITUŠ
AHOJ A HEZKE SVÁTKY...

Pajka (So, 23. 12. 2006 - 00:12)

Katko, jak se Ti projevila závislost na Lexaurinu? Beru taky Buspiron, ale na ataku nepomůže, měla bys mít něco, co účinně a rychle pomůže. Neurol je sice taky benzodiazepim, ale má jiné složení než Lexaurin a je to lék typický pro panickou ataku. Proč Ti ho nechtějí dovolit? Na pohotovosti, pokud vím, stejně řeší ataku zase jen benzodiazepimem. Trochu tomu nerozumím, proč Tě nechávají ataku protrpět. Vždyť ataka bez pomoci, ublíží tělu víc než lék, který ji stopne. Vysvětlil Ti to někdo? Dívala jsem se na Epiral, je to v podstatě lék na léčbu epilepsie. Dost lidí tu bralo Rivotril, který má taky rychlý účinek a je vhodný na epileptické projevy. Myslím, že by Ti mohlo pomoci i vysvětlení tvého lékaře, proč a co bereš a proč cokoliv nesmáš. My bychom ti tu moc rádi pomohli, ale bohužel nejsme odborníci :( Přeju Ti moc, aby bylo co nejdříve líp a především bez atak.

Ibri (Pá, 22. 12. 2006 - 21:12)

Dituško jsem ráda,že ses ozvala.

Dituša (Pá, 22. 12. 2006 - 20:12)

Ibri, Dášendo,díky, holky jsou ok, byly nemocné,mám rušno stále,ted před svátky obzvlášt,znáte to.Zlobí mě arytmie a tlaky ,tuhnutí kol žaludku a na hrudi.prostě typické příznay stresu ,tentokrát mám výhodu,už to umím rozeznat.Stres-napnelismus svalů,tak trpí krční páteř.Na pc už nemám moc času -na PP taky ne,ani náladu,ni potřebu.Nestačím se ani pořádně vyspat.
Kamila tu píše,jak jsem letmo zahlídla,že bere teprv 5 dní Apo-parox..vydrž, zabíral mi podobně hnusnými začátky,ale po cca 1O dnech už se vše zklidnilo a bylo den ode dne líp.Ahojte.

evakrk (Pá, 22. 12. 2006 - 19:12)

Holky máme PP6. Johanz ji založil.

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 19:12)

Katko, a jak dlouho bereš ten epiral a buspiron? A ten lexaurin jsi přestala brát ze dne na den nebo jsi pomalu ubírala dávky?

evakrk (Pá, 22. 12. 2006 - 18:12)

Takže kdyby někdo chtěl ty fenky labradorky jsou tři a byly cvičeny na výbušniny.Takže číslo je 604 264 909.

evakrk (Pá, 22. 12. 2006 - 18:12)

Koukla jsem sem, než mi vykyně kvásek na vánočku.
Katko, sama nevím.Ráda bych poradila , ale i já po 8 letech požírání neurolu, snižuju.Začala jsem z jedné jedničkové tablety stáhnout na třičtvrtě a dál zatím nejdu.Strašně ráda bych s tebou probrala tvoje odvykání, sama potřebuju poradit.
Jediný co říct, to je snad vydržet, ale musí to být asi strašný.Už se tu objevily dušičky, co to mají odvykán í za sebou, ale vím, že vteď se jim zas přítižilo a baští občas xanax dál.Budu tu tak za půl hodky, musím udělat těsto.
Ještě vám sem pak napíšu jedno číslo, dostala jsem mail, na tři psy labradora. Byli cvičení na pach, zřejmě drogy a nevyhovují.Když si je nikdo nevezme, utratí je.Tak za chvíli, zatím čaves.
Katko, prosém tě, když budeš mít čas, napiš sem průběh odvykání v léčebně.To sem ještě nikdy nikdo nepsal a určitě to bude hodně zajímavé a přínosné pro všechny.
Zatím čaves.
Lidičky, já zjisitla, že máme takové zásoby žrádla, že kdybychom do jara zapadli sněhem, nezhubnem.

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 17:12)

KATKO
VYDRŽ RÁDKYNĚ JSOU TU COBY DUP....

katka (Pá, 22. 12. 2006 - 15:12)

ahojky, zdravím Vás a přeju klidné prožití svátků a mám prosbu. Můžete mi někdo pomoci. S úzkostmi se potýkám již skoro 1O let, nakonec jsem závislá na lexaurinu, protože mi nikdy nic jiného nezabralo. Takže jsem skončila v léčebně a už ho asi 2 měsíce nejím, mám nasazený epiral,kvůli nějakým výkyvům na mozku a dále buspiron. Teď jsem doma z léčebny asi 3 týdny a už jsem měla včera asi 3.ataku, silnější než tu předešlou a je mi pořád špatně, strašně mě bolí hlava, i když se strašně snažím. Mám pocit, že to nemůžu dlouho vydržet, chtěla bych normálně žít. Včera jsem chtěla, aby mi manžel zavolal sanitku, nakonec jsem volalal svému psychiatrovi, který mi řekl, ať kdyžtak zavoláme sanitku, že mi pichnou neuroleptika, nemůžu benzodiazepamy. Tak mi prosím někdo pomozte.děkuji

Dášenda (Pá, 22. 12. 2006 - 14:12)

Jo sestry britský modrý kocour Valentýn ,ten má taky spoustu myšek ,balonků ,pírek a blbostí i slup a prolézačky ke drápání,prohání se pocelým bytě ,šmejdí sestře po skříních a stejně jako tvoje kočky ,Evi vyhazuje rád prádlo ze šuplíků.Nejraději má sestřiny spoďáry :))
asi o bude fetišista :))
Je strašně zmlsanej,nejraději žere jen dušené filé ,nebo roštěnky ...
Sestra ho má hrozně rozmazlenýho,no ona ještě nemá děti tak si to kompenzuje kocourem,ten se má fakt královsky :))

Reklama

Přidat komentář