Reklama

Panická porucha 5

Lucie (Čt, 21. 12. 2006 - 23:12)

Jo Ibri,souhlasím a vřele doporučuji,já jsem zase svůj splašený mozek,když začal vysílat nějaké panikové signály honem začla přesvědčovat,že mi je blbě protože se zrovna nacházím v nějaké fázi menstruač.cyklu! Před,po, uprostřed,během,takže vlastně pořád a taky to hodně fungovalo,dělám to vlastně dodnes.,když mi je jakkoliv nepříjemně!!He he a Johanz má smůlu/ to máš za ten kriminál,máme ho hned za barákem a je jen pro chlapy...já kdyžtak na Ruzyn!! !

Ibri (Čt, 21. 12. 2006 - 22:12)

Eviku, o tom salámu jsem to dala jako příklad který funguje jinak. Můžeš si vymyslet cokoliv. Jen tomu uvěřit. Víš, hodně podobné mojí teorii je Vaše ohledně počasí. Každý lamentuje nad tím že je mu špatně v souvislosti s počasím a že za to počsí může. Já dělám to stejné,ale s jídlem. Výhoda "terapie" s jídlem je, že to můžeš ovlivnit. Prostě si tu kávu nedáš,nebo si to jen řekneš.... "tu kávu si už nedám" a je jedno jestli ji vypiješ, nebo ne. Když jo a nebude ti nic, tak fajn. A když ji vypiješ a druhý den ti bude slabo, jen si řekneš aaaaaha, to je z té kávy. To už známe. Neznamená to vyřdit kávu navždycky a definitivně,ale mít ji jako možného viníka v záloze,kdyby to přišlo. :))) Asi je to krkolomné,ale funguje to. Aspoň u mě a je jedno jestli je to káva, salám, mrkev, zákusek, hořčice, jistý druh pití. Vymysli si co chceš a hoď to na to. :)

Ibri (Čt, 21. 12. 2006 - 22:12)

Mno paráda, tak mám takový pocit, že se někdo urputně snaží naznačit, že např. forum uzkost.com je LEPŠÍ když je každý uživatel registrován a nemohou se zneužívat nicky.
Johanzi, to ne já. :D

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 22:12)

DAŠENDA

TA CITLIVOST PO AD JE SNÍŽENÁ...

ŘÍKAM TOMU:
VYŠŠÍ PRÁH EMOČNÍ STABILITY..
PROSTĚ SE NESESYPEŠ TAK SNADNO ...
ALE NEBOJ ŽE KDYŽ BUDE DŮVOD ŽE SI NEPOBREČÍŠ...

JOHANZ

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 22:12)

TAK VRAH BYL ODHALEN POMOCI DNK....

PRVNI CO DĚLÁM PŘI TOM KDYŽ SE MI ZHORŠÍ STAV TAK ZAČNU ABSTINOVAT KÁVU MY PP BYCHOM NEMĚLI KÁVU VŮBEC JE TO PRY JEDEN Z NEJHORŠÍCH STRESORU A VYVOLAVAČŮ PP....

POTOM JÍDLÁ CO NAFUKUJÍ....ONA PP MUSÍ BÝT BYTOSTNĚ SPOJENA S ŽALUDKÉM POTVORA...

Martina - jídlo (Čt, 21. 12. 2006 - 21:12)

Kávu taky můžu minimálně, kapučína jsou DRIÁKY, ty také nesnesu ... mně toho vadí víc, mám zánět po prasknutém vředu na dvanácterníku už 12 let. .... tak dnes ve 4 rádno vzdudilo bolení, včera jsem obědvala hold zelí ...a jako ho miluji, ach jo! Vadí mně i vajíčka, na to jsem přišla až letos napodzim.
Také mně je fyzicky hůř už víc než týden. Tak se držme ... nedávno jsem nemohla dva dny pořádně na rameno ... vyřešila to pravidelná masáš oleji do aroma lamp v ruce smíchané spolu dětským olejem.

Evi,
mám 15-tiletého syna a už má od léta holku. její rodiče se rozvádí, holka trpí depkami, můj syn jí dělá "záchranáře" a je do ní celý pryč. Chtěl ji mít u nás na Silvstra, že tu i přespala, tak to jsem mu vklidu vysvětlila, proč v žádném případě NE! Pochopil až za dlouho, také mě to stálo nervičky.

evakrk (Čt, 21. 12. 2006 - 21:12)

Ahoj lidičky, díky vám všem.
Jste hrozně fajn, že jste.
Ibri, víš co mě napadlo s tím jídlem? Mě by muselo být blbě, asi kdybych snědla něco vyloženě zdravýho.Můj jídelníček je řízkovo špekáčkovo chlebovej.Miluju českou kuchyni, ráda vařím, ale odborníka na zdravou výživu by asi trefilo. Ale ovoce a zeleninu jím taky a hodně, to bych kecala.
Asi se semlelo všechno najednou, zas to přejde, jen mě to naštvalo, že už jsem se cítila docela dobře, i s tím neurolem snižuju a najednou bác. Ono to asi je i tím špatným spaním,už jsem nespala celou noc v kuse ani nepamatuju.Jsou to nějaký vánoční depky, dnes jsem dostala cedečko s koledama a musela jsem ho pak vypnout, jak jsem bulela. Ale je fakt, že od tý doby co nejsou naši, tak jsem na vánoce rozhašená skoro vždycky.
Jste fajn, že se hned ozvete, když je člověku ouvej.
Jdu zalézt s knížkou, Marie já už to vidím tak na PIN 3.
Pěkný večer a zlý pyč.
Děkuju.

Dášenda (Čt, 21. 12. 2006 - 21:12)

Ahoj ,jak tady píšete ,že je vám divně po nějakým jídle nebo vám vadí káva ,tak to já tedy nemůžu říct.Mě bylo špatně každý večer asi rok před PP,už to tehdy asi tímhle začínalo,když jsem začala s ad ,všechny tyto potíže vymizely ,takže je jasný ,že to bylo psychický.
Všimla jsem si ,že ted mnohým z vás není vůbec dobře a není ani divu počasí je zblázněný ,vždyť u nás kvete zlatý děšť copak je tohle normální v prosinci?
No a s citlivými jedinci to taky dělá svý .
Do toho vánoční stresa je to hotový.
Já jsem zjistila jednu věc a to tu ,že mi po AD,Nejde brečet!Myslela jsem třeba plakat u smutnýho filmu ,nebo tak ,dřív mě tyhle věci rozplakaly a teď nic,nic mě nedojímá.
Je to divný,jinak se cítím normálně ,skoro pořád vesele,jako jsem byla dřív.
Ale ty emoce se ve mě fakt změnily,AD BERU skoro 8 měs.
Beroun 0,pin 2
mějte se a pěknou dobrou noc:))

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 21:12)

KRIMINALKA LAS VEGAS ZAČÍNA ČAUKY ZÍTRA
PRO PP JOHANZ OSTRAVA 3°C ČAUKY

Ibri (Čt, 21. 12. 2006 - 21:12)

Jasně Johanz, ty prase prasácký

Důchodkyně Mari (Čt, 21. 12. 2006 - 20:12)

Tak jsem se rozesmutnila když jsem si přečetla že Evi i Johanz jsou špatní neb já bojuji, ale jak mi napsala Pajka, že nemám bojovat, že ta mrcha to vycítí a dere se navrch a dopředu a podobně. Moc se mi líbilo jak Evi nadávala, to jsem pochopila, já taky nadávám. Ale něco bude i na tom, že jsme něco snědly, neboť já když si dám kafčo, dávám si jen capucino ale když dám nějakou jinou směs než mám vyzkoušeno tak pak není dobře a moc bych za to nedala, že to také má vliv. Rozesmály mě ale ty plíny! To je bomba! No Evi plně tě chápu, mě se synek teď v sobotu vrátí také z dlouhodobého pobytu a byl takto několikrát, už teď řeším jeho cestu letadlem a mám stažený žaludek a vůbec jsem špatná a myslím že by mě svatba také rozhodila! No a ty fronty moc dobře znám, jakčlověk hledá rozptýlení!Bože co to je? Byla jsem tak dlouho v takové poho! Hezký večer všem, na západě PIN 4. M.

Jitka B. (Čt, 21. 12. 2006 - 19:12)

Johanz - na tebe lichotky asi moc neplatí. Jinak bych tu tvoji Miss musela vyhrát
já:-))

Ibri (Čt, 21. 12. 2006 - 18:12)

Johanzi,tak to je super. :)
Evikuuu, Evikuuuu, to bude dobrý. Podle mě Tě ani tak nerozhodila zpráva o svatbě syna, jako spíš myslím to štěně. Ale můžu se samo plést. Víš, já se tu mrchu snažím ošálit tím, že se přikláním ke Karlově teorii,že je prostě mozek alergický na nějakou potravinu a když je mi "slabo" tak si prostě říkám,že jsem snědla něco co mi nesedlo. A zpětně přemýšlím.Vždycky si to nějak okecám. Třeba si řeknu ech... to je z kávy a v momentě je to pryč. A nebo když s idám salám,a objeví se náznak, tak si řeknu, no jooo ja vím jedla jsem salám a je to tady. :))) Zítra si ho nedám a bude dobře. A ono je. Možná to nemá žádnou souvislost,nevím,ale pomáhá mi to. Asi to zní pitomě, ale je to pro mě lepší,než se týrat myšlenkou proč to zase přišlo, nebo proč já, nebo že se toho nikdy nezbavím. Jsem asi magor, ale za rok a půl bez AD se to nerozjelo do gigantických rozměrů.
NEmůže to u tebe být ještě pazbytek Neurolové "abstinence"?
Pamatuju se jak jsem byla vystreslá,když jsem měla ataku i při braní AD. Ach jo, držím palečky. Stejně jsi statečná,že js ifront ustála. Teď jde o to oklepat se, uklidnit a zapomenout. JEstli pak jsi nejedla včera nebo předevčírem něco co obvykle nejíš? Zavzpomínej a hoď to na to. Vynechej tu potravinu a bude dobře. :))) Páčko všem.

Pokrytecký kato (Čt, 21. 12. 2006 - 17:12)

Oblíbený slovenský kněz Pavol Kubičár, jenž působil poblíž města Feldkirch na západě Rakouska, byl na vlastní žádost propuštěn z duchovní služby. Čeká dítě s třicetiletou pastorální pomocnicí ze Slovenska. Podle rakouských deníků případ v regionu rozpoutal novou debatu o celibátu katolických kněží.VÍDEŇ - "Sám se přiznal a sám si řekl o propuštění," řekl biskup feldkiršské diecéze Elmar Fischer, jenž vyhověl Kubičárově žádosti. Nechtěl se však pouštět do podrobností. Respektujeme jeho rozhodnutí, bohužel přicházíme o zapáleného pastýře," povzdechl si Fischer. Neřekl, zda bývalý farář už opustil místo svého dosavadního působení a zamířil zpět na Slovensko, kde se chce i s matkou svého dítěte usadit.Svůj prohřešek oznámil Kubičár v nedeli na bohosluzbeOblíbený slovenský kněz Pavol Kubičár, jenž působil poblíž města Feldkirch na západě Rakouska, byl na vlastní žádost propuštěn z duchovní služby. Čeká dítě s třicetiletou pastorální pomocnicí ze Slovenska. Podle rakouských deníků případ v regionu rozpoutal novou debatu o celibátu katolických kněží.VÍDEŇ - "Sám se přiznal a sám si řekl o propuštění," řekl biskup feldkiršské diecéze Elmar Fischer, jenž vyhověl Kubičárově žádosti. Nechtěl se však pouštět do podrobností. Respektujeme jeho rozhodnutí, bohužel přicházíme o zapáleného pastýře," povzdechl si Fischer. Neřekl, zda bývalý farář už opustil místo svého dosavadního působení a zamířil zpět na Slovensko, kde se chce i s matkou svého dítěte usadit.Svůj prohřešek oznámil Kubičár v nedeli na bohosluzbeOblíbený slovenský kněz Pavol Kubičár, jenž působil poblíž města Feldkirch na západě Rakouska, byl na vlastní žádost propuštěn z duchovní služby. Čeká dítě s třicetiletou pastorální pomocnicí ze Slovenska. Podle rakouských deníků případ v regionu rozpoutal novou debatu o celibátu katolických kněží.VÍDEŇ - "Sám se přiznal a sám si řekl o propuštění," řekl biskup feldkiršské diecéze Elmar Fischer, jenž vyhověl Kubičárově žádosti. Nechtěl se však pouštět do podrobností. Respektujeme jeho rozhodnutí, bohužel přicházíme o zapáleného pastýře," povzdechl si Fischer. Neřekl, zda bývalý farář už opustil místo svého dosavadního působení a zamířil zpět na Slovensko, kde se chce i s matkou svého dítěte usadit.Svůj prohřešek oznámil Kubičár v nedeli na bohosluzbeOblíbený slovenský kněz Pavol Kubičár, jenž působil poblíž města Feldkirch na západě Rakouska, byl na vlastní žádost propuštěn z duchovní služby. Čeká dítě s třicetiletou pastorální pomocnicí ze Slovenska. Podle rakouských deníků případ v regionu rozpoutal novou debatu o celibátu katolických kněží.VÍDEŇ - "Sám se přiznal a sám si řekl o propuštění," řekl biskup feldkiršské diecéze Elmar Fischer, jenž vyhověl Kubičárově žádosti. Nechtěl se však pouštět do podrobností. Respektujeme jeho rozhodnutí, bohužel přicházíme o zapáleného pastýře," povzdechl si Fischer. Neřekl, zda bývalý farář už opustil místo svého dosavadního působení a zamířil zpět na Slovensko, kde se chce i s matkou svého dítěte usadit.Svůj prohřešek oznámil Kubičár v nedeli na bohosluzbe

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 17:12)

JITKO
LICHOTÍŠ MI ŽE TY CHCEŠ PŘIJET....

DAŠENDO
TO JEN RÁNO BYLO ŠOUFL

EVAFRK
V DOMOVĚ DŮCHODCŮ BUDEM KLEPAT TĚLEM MORSEOVKU...

IBRI
UŽ TO PŘIŠLO SCHRÁNKÁ JE ROZŠÍŘENÁ DÍKY

Jitka B. (Čt, 21. 12. 2006 - 17:12)

Já už jsem taky o PP6 přemýšlela. Byl by to takový dárek pod stromeček pro všechny. Johanz - ujmeš se toho jako správnej chlap?

Dášenda (Čt, 21. 12. 2006 - 16:12)

Evi - chudáku ,to je mě tě líto:(,že je ti tak
blbě.
Je toho na tebe moc ,ted na sklonku roku je obzvlášť těžký ustát to vše ve zdraví a to i pro ůplně "zdravý "lidi,natož pro našinec :))
Navíc máš zjitřené emoce s tou událostí se synem ,i když jsou to v tomto případě emoce kladné,tak ve spojení se vším ostatním je to stejnak nápor na "nervičky".
Bude zas dobře ,odpočiň si a už se nehoň!

Johanz ,ty jsi taky dnes nějak rozhozen :(
u tebe to moc nebývá zvykem .

Lenko ,tos mě pobavila stím ježke :))
užij si tu oslavu :))

Beroun +4,zamračeno,vlhko,nos trochu povolil ,PIN 2+ :))

evakrk (Čt, 21. 12. 2006 - 15:12)

Johanz, klíďo.Mě je to jedno, kam budu psát.Jen vám s tím nepomůžu, jsem v těhle věcech antitalent a ani nevím jak to funguje.
Jsme stejně nejvíc ukecaný, hele víš jak to bude, jestli se teda dožijem, tak až bude třeba PP 11111 a my se budem někde v domově důchodců v pemprsce klepat nad klávesnicí?Teda jestli nějakou budem mít. Když tak si ji aspoň nakreslíme na papír. My jsme asi věčný. Koukal někdy někdo, jestli i nějaká jiná diskuse existuje tak dlouho a má tolik příspěvků? Já myslím, že ne.
Teď jdu ale uklidit kuchyň, nějak se nám tam kupí nádobí.

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 15:12)

IBRI
ZATIM NIC SPRÁVNÁ SMS ZNÍ...

EMAILjohanz"seznam.cz

na tel.: 9040903 ??? cena 3 kč

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 15:12)

PP 6 CO ŘÍKÁTE ?

MÁM JEDINOU PŘEDSTAVU ŽE TAM NEBUDE NA TE PRVNÍ PŘESKAKOVACÍ STRANĚ ŽADNÝ DLOUHÝ PŘÍSPĚVEK ,NEBO JEN VÍTEJTE NA STRÁNKACH PP 6 PRVNÍ PP BYLY ZALOŽENY A DATUM

PROSÍM O VAŠE STANOVISKO-----

Reklama

Přidat komentář