Reklama

Panická porucha 5

Martina (Čt, 26. 4. 2007 - 15:04)

Já Martina z PP č.6 jsem ale toto o EFT nepsala, je to někdo jiný, to jen pro upřesnění.

Martina (Čt, 26. 4. 2007 - 10:04)

..myslím, že by ti toto mohlo rozhodně pomoci - podívej se na www.eft-ahc.cz je tam spousty užitečních materiálů ke stažení zdarma, i návod k samoaplikaci - vyzkoušej to, EFT pomohlo již tísícům lidí v případech kde vše ostatní selhalo! Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

Návštěvník (St, 25. 4. 2007 - 18:04)

jdi na panickou poruchu 6

Jiřina (St, 25. 4. 2007 - 17:04)

Ahoj všem.Mám panickou poruch již asi 2 roky díky špatné léčbě neurologa,který mě léčil doposud neurolem a tvrdil my, že není návykový.Bohužel je a silně.Až nyní jsem se odvážila hledat pomoc jinde a užívám parolex. Moc prosím někoho kdo s ním má nějaké zkušenosti at??se my ozve. Díky moc a přeji všem trpělivost,protože je moc důležitá.

HANA (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

JE MI TO MOC LITO

Lamo (Út, 13. 2. 2007 - 15:02)

jdi na panickou poruchuč6 ,sem už nikdo nechodí

lama (Út, 13. 2. 2007 - 14:02)

Ahoj všichni, nedávno jsem zjistila, co mi vlastně je. Předtím jsem pěkně potýrala pár doktorů (a rodinu) s tím, že se mi strašně zhoršilo astma...Určitě to znáte. Chtěla jsem se zeptat zkušenějších: jak to máte s cestováním, zvlášť sami, služebně, na neznámé místo a pokud možno letadlem? Panický záchvat ve výšce 10 km, to bych asi letušky moc nepotěšila. Nemám problémy pořád, ale někdy to přijde, když to člověk nečeká, a to se pak nestačím divit. Tuhle jsem se málem udusila v metru, taky jsem se rozklepala ve vlaku a hrůzou málem pozvracela v autobuse (to se mi nestalo od 6 let). Poradíte?

Lenka (St, 31. 1. 2007 - 23:01)

No jukla jsem a můžu říct, že máš pravdu. Já kupuju v Rossmance Revitalift od Lorealu za 400Kč a na www.nejlevne.cz ho maj za 280Kč. Všechno je tam nějak levný. Že by nějaká akce?

Pajka (Po, 29. 1. 2007 - 14:01)

Kláro, každý po svém, tedy trošku jinak. Bez léků na začátku to jde málokomu. Bereš nebo bralas nějaké? Jinak panická porucha má už 6 na konci, tak přejdi tam, sem už nikdo nechodí, spíše zabloudí. Rady, jak se vypořádat, najdeš mimojiné na www.lundbeck.cz v sekci pro veřejnost...

Jana (Po, 29. 1. 2007 - 13:01)

Zdravím všechny ;) Objevila jsem na internetu docela dobry web o kosmetice, kde maji ceny nizsi nez kdekoliv jinde a to jsem toho hodne prosla. Juknete na: http://nejlevne.cz

Klára (Po, 29. 1. 2007 - 12:01)

Ahoj, panickou poruchou trpím už asi 10 let, jsou roky kdy o tom nevím, pak se najednou objeví, půl roku se s tím peru a zase to na delší dobu vymizí. Teďka v tom zase lítám, mám svoji dok.,která mě učí dýchat a relaxace, ale nevím zda to zvládám. Dost mě to omezuje. Z ničeho nic takový strach a úzkost. Nejvíce v obchodě, ve městě, nejraději teď všude jezdím autem. Můžete mi někdo poradit, jak jste s tím vypořádali vy...Dík

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2007 - 11:01)

tam to nedýchá,tam to fičííííííí

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2007 - 06:01)

Na Panické pourše č.6!

zdenka (St, 17. 1. 2007 - 22:01)

kde jste?zkoušíte dýchat?:)))))))))

zdenka (Út, 16. 1. 2007 - 23:01)

ahoj snad to někomu pomuže...Jedná se o dechový trénink, který zabírá okamžitě.Pomůže vám překonat tuto poruchu.
Je to jednoduché.
Lehni si pohodlně na záda, ruce podél těla.
Nadechni se, chvíli zadrž dech v plném nádechu a při tom napni svaly v ramenech, pažích a nohou. Prostě se propni a měj zadržený nádech.
Vší silou při tom také vypni břišní stěnu, jako míč dopředu a vydrž tak 5 sekund. Pozor netlač do hlavy, ale do břicha.
Následuje dlouhý výdech, vzduch nechej z plic vycházet bez úsilí, spíše se ho snaž zpomalit než zrychlit.
Během výdechu povol pozvolna zatnuté svaly a to břicho.

Chápej to takhle.

Nádech-pomalý
Zadrž dech napni paže ,nohy a vytlač břicho (to vše tak 5 sec.)
Vydechni a uvolňuj se- pěkně pomalu.

Pak to několikrát zopakuj. Po třech opakováních by se záchvat neměl rozjet. Získáš kontrolu nad sebou a po nějakém čase zmizí strach z

sFBV (So, 30. 12. 2006 - 10:12)

pridejte se taky nekdo do diskuse-reknete nazor,poradte! Zviratka a jejich zdravi-tema:Jak presvedcit rodice

janka (Pá, 29. 12. 2006 - 22:12)

Milý Tondo,jestli ti nevyhovuji doktoři Psychlog,psychiatr)vymněň je jinak ti nepomůžou,musíš mít absolutní důvěru.Vím to z vlastní zkušenosti. Až na potřetí jsem našla psychiatra,který mi vše vysvětlil dal léky a tak mi pomohl.I když nevyléčil,ale už nemám strach ze smrti a rakoviny.Tada ne tak velký a už mě ty představy tak netraumatizují.Trpím už 19 let. Tak držím palce.

Pajka (Pá, 29. 12. 2006 - 20:12)

Tondo a jak Tě Tví doktoři léčí?

Martina (St, 27. 12. 2006 - 13:12)

Tondo, přepošli své příspěvky na Panic.poruchu č.6

tonda (St, 27. 12. 2006 - 12:12)

ahoj.Je mi 22 tak nejak me to prepadlo tak sem letel k doktorovi.asi trikrat mi nic nebylo az sem narazil na neurolozku a ta mi to oznamila.Takhle jeste jedna drobnost ale asi pro vec dulezita mam to nejspis z drog.Nebo spis drogy to vytahli napovrh.Uz sem v tom od konce dubna jen me desi to ze se to porad nejak nehejbe.Jako lip mi je to je jasny ale obcas mam dny ze bych nejradsi nebyl.To je mi od rana blbe mota se mi hlava vsechno me boli atd.To treba trva 2,3 dny a pak zase pohoda.Doufam ze mi pomuzete ste hodny dik

Reklama

Přidat komentář