Reklama

Panická porucha 5

Kačenka (Ne, 1. 1. 2017 - 11:01)

Ahoj.mam uplne ten isty...Ahojky. To mě moc mrzí. Zkoušela jsi kineziologii? Taky mám hrozné stavy je mi zle od žaludku ,potím se , pálí mě celé ruce. Kdx6 na mě přijde panika zhluboka dýchám. Nádech nosem co nejvíc to jde a pak pomalý výdech pusou.

Margareta (Ne, 1. 1. 2017 - 03:01)

Ahoj, som tu nova. Ani neviem...Ahoj.mam uplne ten isty problem.zacalo to ores desiatimi rokmi.pozerala som TV ,a znicoho NIC sa mi rozbusilo srdce,silne,sucho V ustach ruky spotene,a dostala som strasny strach ze zomrem
Isla som Na pohotovost NIC nezistili pichli mi injekciu.zasa to prislo a ja som hned utekala Na pohotovost a zasa to iste.vusetrenia V poriadku.zacala som sa potom stale kontrolovat.liecim sa Na Zvyseny krvny tlak.Uz 10rokou.ale do teraz sa furt kazdy den kontrolujem,ako dycham ,ako mi bije srdce,nemozem sa toho zbavit.stale si myslim ze umrem,alebo sa uz neprebudim.teraz ma uz druhy rok trapi kratke vynechavani srdcoveho tepu.a Este viac sa bojim.ked to pride tak sa zlaknem,ze sa mi srdce zastavi a ja umrem.uz s tym bojujem velmi dlho.zijem so strachom uz 10 rokou.stale sa koncetrujem Na srdce.uz neviem ako SA mam toho zbavit.podstupila som vela vysetreni a boli ok.

Zofka (Čt, 3. 11. 2016 - 09:11)

No nepomohlo mi nic,včetně psychoterapie, bylinek, čínské medicíny . Všechno to bylo jen na nějaký čas a pak zase to samé. Po letech jsem se odvážila jít za psychiatrem . Dal mi Anafranil nejmenší dávku na zkoušku a zabralo to za několik dní, jaká úleva. Beru ho 3. rok a asi budu do smrti. Utekl mi život pod rukama v neustálém strachu, panice a úzkosti. Teď je mi 59 . Bylo to jako vřed v žaludku, který se neléčí a měl se hned léčit. Přeji hodně odvahy.

Margareta (Čt, 3. 11. 2016 - 02:11)

Ahoj Ivulik- ano, jsi...Ano mam ty problemy stejne jako ty.kazdy den se kontroluji jestli mi bije pull spravne.a hlavne sem zamerena Na srdce.furt si myslim ze umru.lecim se Na tlak.ale zacalo to Tema pohotovostema.z niceho nic se mi furt rozbusilo srdce a talk stoupnul.porad mi davali apaurin Na uklidneni.a nikdy nic nenasli.postoupila sem easy vysetreni.a nic
.porad se I presto bojim.nevim co Na to rict
Ja te chapu .vim o cem mluvis

Ivana (So, 21. 9. 2013 - 13:09)

ahoj, je mi 22 a asi před...Zdravím všechny. Pročítám si ty vaše příspěvky a dobře vím, jak se cítíte. Moje dcera ve třeťáku na VŠ dostala v cizině panický záchvat a od té doby se toho nezbavila. Bere Cipralex občas Lexaurin ale téměř žádné výsledky. Bojí se v MHD jsme z Prahy, nemůže prakticky nikam jet. Školu dostudovala s mojí pomocí intenzivní podpory.Psychiatr jí i změnil léky, ale to jí bylo ještě hůře.Motá se jí hlava,nevolnosti, neustálý pocit na močení.
Je to vážně peklo.Na psychoterapie skupinové nechce, tvrdí, že jí to nepomáhá. Nyní má dobré zaměstnání, našla si ho sama, mám strach, aby o něj nepřišla.
Snad se to s věkem zlepší... Léky, které by jí pomohly - na snížení úzkosti jsou silně návykové tudíž je nemůžete brát,denně mi volá z metra nebo z tramvaje, dávám jí duševní oporu po telefonu. Přečetla jsem si spoustu literatury, chce to se neustále vystavovat těm stresujícím situacím a postupně si zvykat, ale jde to velmi těžko.Hlavně se nesmí přestat nepř. jezdit MHD to by bylo obtížné se znovu k tomu vrátit. Slyšela jsem, že někteří lidé i nevycházejí z domu. Tak se modlím za vás všechny, aby jste se toho postupně zbavili...

Eli (Čt, 19. 9. 2013 - 15:09)

ahoj, je mi 22 a asi před třemi lety jsem začala mít panické záchvaty...vůbec nevím kde jsem k tomu přišla, ale napadlo mě, že to mohla vyvolat anorexie kterou jsem chvilku před tím trpěla...chodila jsem na psychiatrii ale byla jsem pouza na lékách a žádná terapie...teď už asi měsích léky neberu, jen když je potřeba...problém je že mám neustále strach ze smrti, občas se bojím usnout nebo se budím hrůzou...trpím také občas silnou žaludeční nevolostí, myslíte, že to je také psychické? děkuji za odpověď.

ferak eda (St, 1. 10. 2014 - 13:10)

lečít nemocny

Alena (So, 12. 7. 2014 - 11:07)

Sáro, o účinku bezlepkové...Sáro, Evo D. už jste zkusily tu bezlepkovou dietu? Máte nějaké výsledky. Já ji držím teprve tři dny, zdá se mi,že mám stále pocit hladu, a zatím stále stejné. Mám nutkavé myšlenky a strachy, že to skutečně udělám , ale bez kompulzí.

Jana 24 let (Út, 15. 4. 2014 - 00:04)

Ahoj lidičky,též trpím panickou poruchou,bohužel mě to přepadlo x w přepadení,podstoupila jsem tří měsíční psychoterapii a můžu říct že pomáhá.Já jsem tedy celou dobu bez léku,ale rozhodně po terapii je mi líp,neříkam že jsem 100% v pohodě,ale je to lepší.Tam tě naučí jak stim pracovat...dokonce jsem nastoupila znova do práce,a pokažde když do ní jdu je mi hrozně,ale uklidnuji se,rikam si to znám,nebo kdyz jedu v tramvaji tak si rikam bud v klidu nic se ti nestane...:-) ale ne pokazde to jde,kolikrát mam taky depku zda vubec budu ta Jana co jsem byla,a rikam si ze jsem "debil" a to mě utápí moc..v tom já neumim sama se sebou pracovat.:-( jinak vám tu přeju co Nejlepší uspěchy.

Jana 24 let (Út, 15. 4. 2014 - 00:04)

Ahoj lidičky,též trpím panickou poruchou,bohužel mě to přepadlo x w přepadení,podstoupila jsem tří měsíční psychoterapii a můžu říct že pomáhá.Já jsem tedy celou dobu bez léku,ale rozhodně po terapii je mi líp,neříkam že jsem 100% v pohodě,ale je to lepší.Tam tě naučí jak stim pracovat...dokonce jsem nastoupila znova do práce,a pokažde když do ní jdu je mi hrozně,ale uklidnuji se,rikam si to znám,nebo kdyz jedu v tramvaji tak si rikam bud v klidu nic se ti nestane...:-) ale ne pokazde to jde,kolikrát mam taky depku zda vubec budu ta Jana co jsem byla,a rikam si ze jsem "debil" a to mě utápí moc..v tom já neumim sama se sebou pracovat.:-( jinak vám tu přeju co Nejlepší uspěchy.

svetlana (Čt, 12. 8. 2010 - 10:08)

Jajo pojd na PP11 Devcata te hledaly

jaja (So, 7. 8. 2010 - 08:08)

ahojte
mam panicku poruchu, ktora prisla pred troma rokmi po strese. Po dvoch mesiacoch som si od nej oddychla, teraz ale prisiel po skuske intenzivny strach uz zo vsetkeho a obsedantne negativne myslienky. mam pred sebou posledny rocnik skoly, nedokaze sa na nic sustredit ale, len na svoje myslienky, inak sa trasiem, pali ma telo, nedokazem poriadne spat, bojim sa uz aj zaspavat, mam derealizaciu a rozmazane videnie. Tlaky v hlave a krku su slaby odvar. Beriem cipralec a risperidon, ale stale nijake zlepsenie. Terapii moc neverim, ale zacnm chodit, mam obavy z invalidneho dochodku, poradte mi, modlim sa aj k Bohu, ale ten akoby nechcel pomoct. Dakujem

OLINKO DÍKES OK (Ne, 25. 7. 2010 - 01:07)

recept na Ruse je od moji...No okurková sezona to je trhák,že jsem v takovém laufu,že ani nepotřebuji koks!!!

olinka (So, 24. 7. 2010 - 22:07)

recept na Ruse je od moji maminky který dělávám každý rok okurky se oloupaji a nakrájejí podél nasolí se na 24 hod. mělo by to být jak přesolená polévka na druhý den se daji do sklenic a zaleji se uvařeným dekem a steriluji při teplotě 80 stupnů 20 min

Miss (Po, 30. 11. 2009 - 00:11)

Jakub - je uz aj novsia PP prejdi tam, na zaciatku mojej pp som nevedela prehltnut ani pohar vody, ale smaozrejme takto na dialku neviem ci trpis pp, alebo Ti ozaj nieco je, chod najskor na usg a ked bude nagtivne prid sem :)

jakub (Pá, 27. 11. 2009 - 14:11)

Jakube může to být klidně...jsem taky jakub a timhle trpim akorat se mi dotoho jeste spatne polyka a sem stoho taky ynervoanej pac nvm co se semnou deje hodne lidi mi reklo tez ze o muze bejt astma

Hanka 1 (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

Jakube může to být klidně astma,není nic jednoduššího,než si dojít na vyšetření,kde zjistí,zda to astma je či není.Sama astma mimo jiné neduhy mám.

Jakub (So, 25. 7. 2009 - 18:07)

Mám trochu podobné problémy a náhodou jsem tady na vás narazil. Čas od času mám potíž, že se nemůžu pořádně nadechnout - nemůžu dodýchnout. Třeba 10x to nejde, potom 1x to jde a pak zase nejde. Je to fakt blbý pocit a když to mám, tak musím myslet pořád na dýchání... Nevíte jestli to nemůže být astma? Jsem z toho takovej vynervovanej, ačkoli jinak jsem veskrze klidný člověk. Díky moc

Ivulik-straspyt (Út, 17. 2. 2009 - 17:02)

Ahojte!

Som tu prvy krat a popisem Vam, ako som prisla k PP a co ma trapi.

Mam 25 rokov a od svojich 17 bojujem s PP. Dovtedy sa mi zilo super, bola som vecne usmiate, vyrehotane, spokojne dieta a teenager ale potom prisiel den D. Isla som s rodicmi do Rakuska

Návštěvník (Út, 17. 2. 2009 - 17:02)

Ahojte!

Som tu prvy krat a popisem Vam, ako som prisla k PP a co ma trapi.

Mam 25 rokov a od svojich 17 bojujem s PP. Dovtedy sa mi zilo super, bola som vecne usmiate, vyrehotane, spokojne dieta a teenager ale potom prisiel den D. Isla som s rodicmi do Rakuska

Reklama

Přidat komentář