Reklama

Panická porucha 5

Dášenda (Pá, 22. 12. 2006 - 14:12)

Evi ,já už taky nikam nejdu ani náhodou :))
ještě jsem do mrazáku nacpala veky,zítra upeču velkou vánočku a ještě udělám tu sýrovou roládu jak jsem tu psala na ni ten recept,no a ještě zítrta večer udělám salát abych to na jéžu měla přichystané.Ke štědrovečernímu stolu zasednou s námi ještě dcera Markéta s přítelem a tchyně ,takže bude veselo :))
Pípravy vrcholí ,jéža už nahoře startuje a brzy vyrazí nadělovat :))

Jitka B. (Pá, 22. 12. 2006 - 14:12)

Ahoj. Už si užívám vánoční atmosféru. Sestřička dostala v práci solnou lampu a když jsem si přečetla, jak to zázračně působí na zdraví a psychiku člověka, tak jsem to hned musela vyzkoušet. Takže končím s AD. Už jedině solná lampa.

evakrk (Pá, 22. 12. 2006 - 14:12)

Jo to ani u nás nemůžeme nic nechat bez dozoru. Navíc ty naše jsou pořád tak hrozně nenažraný, taky mi párkrát vytahali nákup.Hele , ale ty chrastící myšičky, to je věc. Za 15 korun, vevnitř jsou asi nějaké korálky, či co.No blbnou tady obě dvě.
Jdu pokračovat, zatím čaves.

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 13:12)

Evo,tak to je bezva, žes to tak skvěle zvládla, jsi cholka šikovnáá. To mě ještě pár nákupů čeká :-(

evakrk (Pá, 22. 12. 2006 - 13:12)

Ahoj lidi, jsem zpátky a už mám všechno a nikam nemusím.Tak ráno první zkušební kols manželem, teda on dělal řidiče, protože jsme byli pro maso na jatkách.Protože jsem frotny v sámošce zvládla v pohodě, jakmile zmizel do práce, vytáhla jsem auta a vyrazila sama.Teď jsem přijela, jak jsem chtěla koupila jsem ještě každému něco pro srandu, autíčka, kočkám pištící a chrastící myšky, no prostě blbosti, ale prošla jsem město a docela dobrý. Párkrát se se mnou zvedl chodník, ale to už se kmi stalo ráno , když jsem povlíkala a myslím, že to bude páteří a pak, že začnu zmatkovat.
Poobědovala jsem zdravě smažená vajíčka, kočky blbnou s myšičkama, pes taky nezůstal zkrátka a já jdu vařit, aby měli chlapi co do žaludku, chtěla jsem napsat do huby, ale asi začnu být slušná.
Ale jsem teď tak nějak vnitřně spokojená, že mám všechno. A hlavně, že už nikam nemusím.

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 12:12)

Dášendo, čéče, to musíš Lorda taky občas nakrmit :-)))) No naše kočka taky exceluje.. když klukům udělám snídani a jdu je vzbudit, tak z chleba který byl před tím namazaný a se salámem zmizí jak salám tak i máslo a Mišák se záhadně a spokojeně olizuje.Zvířátka jsou fakt roztomilá. Jednou slonice, když se zase úspěšně přes noc odvázaly, sežraly lakýrníkům štafle.Ráno jsme tam našli jen kovové součásti.

Dášenda (Pá, 22. 12. 2006 - 12:12)

Lenko ,moc hezky píšeš o zvířatech ,je vidět ,že je máš opravdu ráda :)
Taky mi není nic moc,muž už taky prská u štědrovečerního stolu budem pěkně ladit celá rodinka :))s červenými sosáčky :))

Náš pes je pěkná potvora zlodějská ,včera jsem nechala chvilinku stát kočárek s nákupem dole v košíku,před domem ,protože akorát přicházela pošťačka ,mluvila jsem s ní ,když ona najednou povídá ,podívejte se ten váš pes si nosí rohlíky z kočárku:))Takže se náš Lord "obsloužil" sám ,což on stašně rád:))je to německý ovčák§ jsou mu tři a nejradši se prohání se mnou a s malou po naší dosti rozlehlé zahadě:))pořád chce aby jsme ho honily a nosí nám aportíčky :))

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 10:12)

Tak a ještě napíšu další zvířecí historku:
Jerdnou když jsem se vracela nad ránem z mecheche našla jsem na chodníku vyděšené kosí mládě. Samozřejmě skončilo u nás doma. Bylo v pohodě, akorát každé ráno nám kolem 5 hodiny přihopsalo do ložnice, kolovalo nás do prstů u nohou a pípalo, což znamelo : chci žrát. Já každý den lítala po sídlišti s lopatičkou a sháněla mu žížaly. Pak se naučil létat a my nechávali otevřené dveře na balkon a jednou se konečně odvážil a odlétl, tak jsem se s ním se slzami v očích rozloučila, protože jsem si říkala, že v té změti balkonů ten náš nenajde. Asi za hodinu někdo zazvonil. Byla to sousedka co bydlela o patro výš a s větou " tohle bude asi vaše" mi podávala malého Pepína. Spletl si balkon a vlétl do jejich obýváku.

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 10:12)

Ahoj lidičkyy:-)
Jsem jak přejetá parním válcem..jen mě srolovat:-)
Evíku, doufám, že už je Ti líp.
Praha Řepákov zataženo +2 a moje nálada je pod psa.
Jinak Vám přeji prima pohodový den:-)

Renča (Pá, 22. 12. 2006 - 10:12)

Toho si nevšímejte, zkoušela jsem jen ty Johanzový ksichtíky :-)

Dášenda (Pá, 22. 12. 2006 - 10:12)

RENČO ,přesně tak jak píšeš,mě taky rozbulila kdejaká blbina:))
ja napsal JOHANZ,AD snižují citlivost,
ty jseš ohromně akční člověk ,obdivuju tvoji odvahu v lezení ,to já se takových věcí strašně bojím,mám hrozný závratě z výšek,nedokážu vylézt ani na rozhlednu ,protože zpátky už by mě nikdo nedostal:))nesnášim propast pod sebou :))

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 09:12)

COCA COLA TO JSEM UŽ PŘESTAL STAČÍ SI PŘEČÍST CO TO OBSAHIJE A LIGHT S UMĚLÝMI SLADIDLY BRRRRRRR ALE JAKO OBVYKLE VŠECHBNA PŘEDSEVZETI V OKAMŽIKU KDY JE MI DOBŘE ZAČNU PORUŠOVAT JAK PIŠE EVA KRK S KÁVOU V DOBĚ BRANÍ AD.....JINAK MYSLÍM SI I KDYŽ JI PIJU ŽE NESCAFÉ JE PĚKNÝ DRIAK STAČÍ SI TO PŘĚČÍST NA STRANCE KAFIČKAŘI....TAK DNES JSEM SI UVAŘIL DOBRÝ PRESO S PĚNOU V KÁVOVARU OD MANŽELKY ....

RENČO
ZÁVIDIM TI SPORTOVÁNÍ Z PRVNÍCH POTÍŽÍ JSEM SE DOSTÁVAL ZVYŠENOU SPORTOVNÍ AKTIVITOU ALE TO UŽ JE DÁVNO A TO O PP NIKDO NIC NEVĚDĚL JAK JEDNOU NAPSALA PAJKA...

MUSÍM JÍT POMÁHAT ŽENA SI VČERA VEČER ZA ME ASISTANCE ZKUSILA AUDIOVISUÁLNÍ STIMULACI(VIZ:WWW.GALAXY.CZ)A JIŽ PO PRVNÍM SEZENÍ ZTRATILA UNAVU A NABYLA NOVOU ENERGII A NUTÍ MNE ABYCH SE K NÍ PŘIDAL....NO JEŠTĚ JEDNO SEZENÍ A BUDE DĚLAT VŠECHNO SAMA A JÁ MOHU BÝT U COMPU...

ZATÍM AHOJ MUSÍM JET KOUPIT MASO...KAPRA JSME UŽ ZRUŠILI A JÍME FILETY...

PRO PP JOHANZ OSTRAVA 3C ŠEDIVO PIN

Renča (Pá, 22. 12. 2006 - 09:12)

Zdravím z Kladna.
Dášendo, víš, že mi s AD taky nejde brečet :-)? Musím to zaklepat, že pořádný důvod teda opravdu nebyl, ale dřív mě taky nalomil i Vinnetou - poslední výstřel :-)).
Jinak ohledně stravy mám to štěstí, že ji řešit nemusim. Asi v 10-ti letech jsem měla mononukleózu, jejíž léčba zdravou stravu vyžadovala, tak už jsem zkrátka u toho zůstala. A vyhovuje mi to. Když už udělám jednou za půl roku vyjímku, tak pak špatně snáším ten pocit těžkého jídla v žaludku, jsem z toho děsně unavená a blbě se dýchá. Hlavně mé skoro každodenní sportovní vytížení nepodporuje vysocekalorickou stravu a zaplať pánbůh za to, za chvíli už bych neměla s kým lézt, už by mě neměl kdo jistit a já už bych se ani neunesla :-). Ale také mám neřesti: kafe v práci, ale jen jedno, spíš z rituálních důvodů, coca-cola - sice light, ale ve velkém objemu, občas po sportu pivko a k pivku cigáro, ale to naštěstí jen jednou týdně. A SLADKÉ! Takovoá čokoládička či zmrzlinka - na tom jsem opravdu závislá :-))
Kladno +2, mlha, PIN 2+, nejradši bych spala

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 09:12)

AHOJ A DOBRÉ RÁNO POSÍLÁM VÝŇATEK ...CELÝ ČLÁNEK JE NA HLAVNÍ STRANCE DOKTORKY...

Myslete před spaním na tři příjemné věci prožité za dne

22. 12. 2006. Než usneme, můžeme se pokusit myslit na tři příjemné okamžiky či události, které jsme přes den zažili, a přemýšlet přitom, proč v nás právě to či ono probudilo pocit štěstí. Podle prvních výsledků jedné americké studie to je účinné.

Caroline Millerová (44 let) tomu nevěřila. Jako absolventka Harvardovy univerzity byla zvyklá na složitější metody. Konstatovala však, že se změnila kvalita jejího spánku, že snadněji usínala a cítila se šťastnější.

Dášenda (Pá, 22. 12. 2006 - 08:12)

Evi,zdravím do Krkonoš,
ještě k tý kávě ,my pijem doma jen rozpustný a ještěs mlékem tak to není takový driák jako turek ,dám si tak 2-3za den ,nic mi to nedělá.
Tak ještě vyrážíš do víru nákupů ,to bude asi soda :))
ted to teprve vypukne to davový šílenství .Přežij to ve zdraví :))

Dášenda (Pá, 22. 12. 2006 - 08:12)

Taky přeju všem hezké ráno,

Kamilo ,hezky jsi to napsala :))

Pajko ,tak se koukám taky o tebe okoušela :(
ona si ta potvora nedá pokoj ani na ty svátky:))že radši někde v koutě nebaští cukroví:))

Ještě vám chci říct ,že nám už ježíšek (tatínek :)) ),donesl a ozdobil stromeček ,Andulka ráno utíkala rovnou z postýlky do obýváku
a křičela:JEŽÍŠKU DĚKUJU A JEŠTĚ PŠINES TY DÁLKY :)),tak jsem se docela zasmála ,jak jsou ty děti nedočkavý :))
tak přeji všem co nejpohodovější den a vypadá to ,že s vánoci už jdeme do finále :))
BEROUN ,ZATAŽENO .+3,PIN 2+

evakrk (Pá, 22. 12. 2006 - 08:12)

Ahoj z krásných jasných hor.Mrzne, ale je pěkně. Na noc jsem šoupla tritico a spala jak zabitá.Taď jsem dopila kafe a jdu si vás přečíst a ouha, víte, že můžete mít pravdu. V době kdy to se mnou seklo až na dno, se mi dělalo zle jen když jsem kafe cítila. Teď po zlepšení AD už zase kafuju jak zjednaná,a může to být klidně tím. Uberu, nebo budu vařit jen špínu.Večer ještě i v posteli občas jsem se rozklepala, srdce jsem cítila jak buší, ale tep byl pod stovkou, jen mě připadalo, že už to bude někde o hodně výš. Ale s tím kafem to zkusím, tenkrát v době nejhorší si tělo taky řeko dost a pamatuju, že i když kolem všech doma poletuju, že si tenkrát občas i uvařil manžel kafe sám a šel s ním ven, tak mi to vadilo.Vidíte, na co člověk všechno , když mi je líp zapomene.
Dnes mě čeká ještě poslední kolo, na jatka pro maso, pro veky, ale jedem s manželem. A když mě bude dobře, zajela bych pak ještě jednou sama, mám pořád nějak málo dárků, už bych chtěla jen něco pro zasmání každýmu.Ale nejdřív musí roztát silnice, má m ještě pořád ty letní gumy.
Teď jsem se ještě rozesmála, jak bude manžel koukat, že k výčtu mého nadávání na výkyvy počasí, PMS přibude kafe.
Pajko, člověče mezi regály mi nikdy tak moc zke nebylo, nejhorší jsou fronty.Asi to podvědomí, že nejde utéct? Že ji prostě musím odstát.O zářivkách ani nemluvím, mrchy jedny namodralý.
Mějte krásný den a já jdu na to.

Kamila (Pá, 22. 12. 2006 - 08:12)

Ahojky lidičky, zdravím při pátku předvánočního času. Dám na Vaše rady a zkusím ještě vydržet, Jen ještě dneska zaběhnu k doktorovi a poprosím o ten neurol. Jen nevím, jak mu vysvětlím, že ty Ad beru až teď a měla jsem je brát už dva měsíce. No nic, vylezu s pravdou ven a přiznám barvu, že jsem srab a dlouho mi trvalo, než jsem našla odvahu je brát. V noci mě probudilo srdíčko, letělojako splašený a já nevěděla co dělat. Ještě že u mě spala mamka a já se měla koho chytit a dechovým cvičením jsem to zklidnila.
Taky mě dneska čekají nákupy, ale je paradox, že mě nákupy uklidňují, baví mě, ale jsem zvědavá jak na to zareaguje moje tělíčko teď s těmi příznaky AD. No doufám, že to bude všechno OK a i když ta mrcha přijde, vždycky si ji představím jako takovou černou babici (jestli někdo znáte kreslený večerníček malá čarodějnice, tak jako jednu z těch zlej ježibab) a bavím se tím,jak ji zaháním třeba dejcháním, pitím studené vody apod a ono to púomáhá. Jen jednou se dostala až ke mě, že mě zase položila na kolena to bylo před 14 dny a byla to ta poslední kapka pro kladné rozhodnutí k braní AD.
Takže přeji hezký dej, dej PP na p...l.

Pajka (Pá, 22. 12. 2006 - 00:12)

Nic nestíhám ani sem chodit, ale četla jsem vás. Před osmou večer jsme jeli z práce rovnou ještě nakoupit. Začalo to docela v pohodě, měla jsem seznam, aby se mi nestalo, že nějaká surovina bude chybět a pak prásk a byla tam mrcha se mnou. Ona si prostě nic neodpustí, bestie zvědavá. Říkala jsem si, že ne nákup nedokončím, pár minut jsem byla v chaosu, termoregulace splašená, Marie, jak já jsem jí nadávala, by ses asi divila, no a pak jsem přišla do chladící sekce, chlad mě vrátil do klidu a byla pryč a nákup jsem celkem bez problémů dokončila. Fakt je, že jsem měla jednu chvíli silnou chuť nechat tam ten koš se surovinami na štědrovečerní večeři a zrušit vánoce, ale dopadlo to jako vždy, vyhrála jsem. Ovšem, když jsme přistáli doma, cítila jsem se tak vyčerpaná, že mi tekly slzy, Dášendo, šlo mi to, plakala jsem únavou. A teď už bych měla konečně jít spát... Zítra, vlastně dnes ještě firemní večírek, který asi přetrpím, v lepším případě si užiju, ovšem nevím čeho. Je toho v práci nějak moc, cítím se přetažená. Tož se mějte, ani nevím, kolik tu na Slovácku je stupňů Celsia a nemám jasno, jak jasno tu je... Dobrou noc i ráno

Lucie (Čt, 21. 12. 2006 - 23:12)

Pankrác..5 stupnu nad nulou,za 2 minuty pátek,za dva dny Jéžíšek!!

Reklama

Přidat komentář