Reklama

Panická porucha 4

Miss (Ne, 29. 1. 2006 - 22:01)

lenik, no ani ja som nečala, že to tak rýchlo vypáli, ale prislo to a zrazu sa mi zmenil celý život zakladu, stale si zvykam na novu situaciu, ale verim že bude dobre, bábo bude zdrave a my stastný, ono chlapa velmi obmäkčí ak zistí že splodil potomka, ver ýe ked sa stane nieco take tebe teraz bude sa chciet ženit hned zajtra:)je strasne hrdý ze bude otec, už mi nevravi len lubim ta, ale lubim vás, je to take uzasne a krasne, aj ked som planovala rodinu tak o 2, 3 roky, vyslo to inak, ale ako sa vraví človek mieni, pán Boh mení:))musí byt rovnovaha vo svete, velmi vela ludi v poslednej dobe umrelo, tragedie vo svete, napr. ta slovenska s nasimi vojakmi:( a svet ked pride o ludske životy, zákonite sa musia narodiť nový ludia, aby ludstvo nezaniklo:)Dneska som citala v novom vydaní casopisu Star, že co je in, ake su trendy a vraj je in byt tehotná, tak som "in":))bolo tam, že akokeby sa s tehotnými roztrhlo vrece, no jo Eduška, Ibri,ja, Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow:))

Lenik (Ne, 29. 1. 2006 - 22:01)

Missičko, hezký večer. Neboj, to bude v poriadku. To je normální, že se musí něco dít, když vysadíš. Buď hodně opatrná, nepřepínej se, snaž se být v klidu a spíš relaxovat. A dej tomu nějaký čas, aspoň dva týdny, než se to uklidní.

Miss (Ne, 29. 1. 2006 - 22:01)

babenky moje odkedy som vysadila nahle serlift, mam take malicke slabosti cez den, jak keby do odpadnutia a potom to prejde a zase, moze to mat suvis?je to neprijemne fuj, až ma strasie furt myslim že so mnou rachne o zem

Lenik (Ne, 29. 1. 2006 - 22:01)

Miss, ty jo, já koukám!!!!! Upřímně jsem fakt nečekala, že nakonec budeš čekat miminko. Hrozně moc ti gratuluji. Buť šťastná a užívej si to. Máš bezvadného partnera, který ti bude vždycky oporou, to je jasné!!! Nech si dělat fotky z ultrazvuků hned, jak to půjde a skenuj, posílej, piš jak je a tak.... Jsem z tebe nadšená !!!! :-))) To my jsme se zase bavili o svatbě, ale on se bojí. Vypadá to ale nadějně, takže abych to nezakřikla.

gabika (Ne, 29. 1. 2006 - 19:01)

Miss blahozelam no vidís vsetko dobre dopadne.A dufam mi posles mailom nejake kolaciky.Kamca-ahojik poslala som ti mailík.

Kamča (Ne, 29. 1. 2006 - 19:01)

ČD - o pendolinuZpívá se na známou melodii Mládka Ivana: Z Ostravy, z Ostravyjede Pinďa do Prahyvšichni mají obavykam dnes dojede. Nestaví, nestaví,skoro nikde nestaví,ale když sám zastavídál už nejede. Z topení, ze dveří,z motorů se blýskástrojvůdce bezmocnědo kompjútru tříská Ten kdo k nám nastoupídobrodružství podstoupía než v cíli vystoupímoc zážitků získá. 2. sloka Náhradní soupravydo Ostravy do Prahyjezdí dnes bez obavya bez zpoždění. Neklopí, neklopí,zato v zimě zatopí,na wécé vám nebrání,ani z něho ven. Talián s úsměvempokutičku platí,režisti jásají:"Režijka zde platí" *) Substráte otravnýkdyž chceš jet do Ostravyneznič nám poslední kus -máš Žlutý Autobus!!!

Miss (Ne, 29. 1. 2006 - 18:01)

Všetkým peknú nede?u,tak mám za sebou oslavy šéfkyných narodením a vzala to SKVELE, povedala, že všetko preto urobi aby ta praca vysla/nezáleži to na nej, ale este na sefovi nad nou:(/ a že je stastna, že bude malé bábätko, je to vlastne priate?ova teta a je to skvela žena, vsetci vcera na oslave nám blahoželali a fakt možem povedat, že to bola tá najkrajšia oslava v mojom živote, so svokorou sme sa bavili až do rána, kolko ludi pozveme na svadbu atd, tooolko veci mi treba vyriesit, svadbu planujeme koncom marca, alebo v apríli, babeny o chvilu si idem vyberat svadobne saty, ja panikarka budem ženou a matkou, tak sa toho vsetkeho nového co ma caka bojim, keby som bola 100% zdrava uplne inac by som sa na to pozerala, dneska zase derealizacia, stažene dýchanie, točenie hlavy. co ked pri malom babätku ma chytne panika?:(, Dandy ty sa bojs mat tretie a ja to teraz vsetko musim zvladnut, no bábätko je kludne a zatial poslucha v brusku tak dufam že to bude vsetko fajn.

Kamča (Ne, 29. 1. 2006 - 17:01)

Romčo, teda to je hnus. Já bydlím v bytovce, moje mamina je domovnice a nikdy teda kvůli nevytřené chodbě takhle nevyvádí. Sice třeba něco zamumlá, ale neječí. Navíc u nás se to má mejt v sobotu a občas to někdo dělá třeba až v pondělí. Nic si z toho nedělej. Zkus zajít na to družstvo a zeptej se, jestli by domovníka nemohl dělat někdo jinej.. třeba nejsi jediná, komu ta baba vadí.Gabika, na obědy nechodím, ale je fakt, že mi dělá dost velký problémy vyjít do města. Většinou jezdím autobusem právě proto, že vlak je daleko od školy a já mám strach z atak, teda spíš z agorafobie. Od autobusu je to asi pět minutek, k vlaku tak dvacet. No, málokdy jedu tím vlakem, kor když je takhle. Až bude jaro a bude svítit sluníčko, zas to bude jinačí. Teď už jsem se přestala i snažit chodit pěšky ze Třebový do naší vesnice - cca 4km. Psala jsem tu, že se mi jednou udělalo tak zle, že jsem fakt nevěděla, co dělat, páč jsem byla v půli cesty... NO, měla jsem kliku, zrovna jeli domů broukovi rodiče, tak jsem nakonec jela autem. Teď už vždycky čekám na autobus, čekám tam třeba i třičtvrtě hodiny, i když za tu dobu bych byla třeba už doma, ale já se prostě bojím. Jak říkáš ty, nejbezpečnějc se cítím doma.

gabika (Ne, 29. 1. 2006 - 15:01)

Ahojik.Romana tak to ti nazavidim taku potvoru.Ktovie aku nenavist si nesie cely zivot a vyvrsuje si ju na inych.Kasli na nu su horsie problemy ako taketo opice.Kamca-ahoooooj dik napisem ti cim skor mozno vecer.Uz viem ako to zvladas v skole a ako to je ked ides na obed alebo peso po meste alebo co ja som na nervy asi mne je vsade nanic len doma je to ine.Len tie potvorske nohy keby sa mi netriasli.Cauko zatial.

Kamča (Ne, 29. 1. 2006 - 15:01)

Ahojík kamarádi...Právě jsem se vrátila dom. V pátek mě naštval brouk, tak jsem odjela k segře a nakonec jsem tam byla až do dneška. Měl si pro mě přijet, ale prej mu není dobře a mně taky moc ne :-(Gabika, já musela ještě do školy, páč jsem loni končila gympl, tak chodím jen na vyšší odbornou školu. Občas mi tam nebývá dobře, ale když na to moc nemyslím, je to celkem v pohodě. Ale jsou i hodiny, na kterých mi není zrovna nejlíp a nikdy nevím, co dělat. Představa, že do konce hodiny tam musím sedět je hrozná, ale nic se nedá dělat. Moje adresa: kamila.kopecka"post.cz Dík za fotečky :-)Ani jsem vás nestihla dočíst, ale musím zas jít, protože jsem doma u našich a segra zas musí jít k počítači. Chjo, to mě štve. Ale přijdu si vás dočíst, zatím pa.

DITUŠA (Ne, 29. 1. 2006 - 15:01)

Pajko, jak jsi psala, že smutníš , kudy chodíš , po pejskovi, tak to dobře znám...nemusí to být jen o pejskovi...třeba kdyby mi prodali klavír po mnoha letech společného soužití a já chodila po místnosti a koukala a ďolíky po jeho kolečkách...bylo by mi stejně.Chápu.Ale ty jsi přeci už šikovná a velká holka...čas zahojí vše.Romano, já bych to vůbec asi družstvem neřešila. akorát s eti , dle mě, vysmějí! To se jich netýká, myslím. co oni zmůžou, vem to tak. Vystěhovat ji? Kdepááák. Inteligentní lidi , co ji ztnajé, ví , co je zač,bab Jaga.! Ty ji příště zkus usadit, tím, že jí na oplátku řekneš, že její chlastaci manýry taky znáš a syšíš kdeco...

Romana (Ne, 29. 1. 2006 - 13:01)

Jo a ten film Rozum a cit je dneska. Kdo jste to neviděl - doporučuju moc, já si u toho tak pěkně pobrečím...

Romana (Ne, 29. 1. 2006 - 13:01)

No jo, to se Vám řekne poslat na ní muže, když tu nikdy není...Navíc on je takovej kliďas, řekne jí jen, že to není pravda a nekomunikuje s ní.Manžel o tom ví, ale odmítá na ní vůbec reagovat. Jenže ona to už moc dobře ví, že s ním nic nesvede a tak na mě zásadně útočí, když není doma. A to má lehké, protože on není skoro nikdy.A je mi jasný, že bych se neměla nechat od ní vytočit, už jsem rozhodnutá, že se s ní nikdy už nebudu bavit, ona vždycky všechno tak otočí, že to ani není možné.Na družstvo musím, dovedu si představit, co tam o mě vykládá a jak úlisně se přitom asi tváří.Vám se to řekne jí ignorovat, ale je to podle mě blázen a nevím co by jí mohlo napadnout.

Pajka (Ne, 29. 1. 2006 - 11:01)

Alberte ano, moc dobré příspěvky a dobrý přístup k atace. Jen bych poznamenala, že ho člověk může začít praktikovat až když ví, o co se jedná, v čem spočívá princip poruchy, co se fyziologicky děje, do té doby opakovaně psychicky opravdově umírá nebo šílí k blázinci... Podobně Dandy si příště na svých čtyřech pomyslí "aha, zbloudilý bloudivý nerv!" a odplazí se v klidu na lože... Nezlehčuju, neznalost dokáže vyděsit k smrti...Romano, už jsem Ti psala, že jsem měla podobně nenávistnou sousedku. Zvolila jsem pozitivní ignoraci, slušného pozdravení se jí dostalo vždy, mně její odpovědi neslušně nikdy, ale to nebyl můj, nýbrž její problém. Dobře Ti radí Johanz, příště, pokud, pošli na ni muže a snad i na družstvo...když už trváš na tom, jít tam.

DITUŠA (Ne, 29. 1. 2006 - 10:01)

Jo, to máš , Johanz, pravdu...ALberte taktéž.Pozdravení všem, OL. - 11 , slunečno.

JOHANZ (Ne, 29. 1. 2006 - 10:01)

AHOJKY PPROMANO NEJLEPŠÍ JE SI TAKOVÉ BABY NEVŠÍMAT TÍM ŽE BUDEŠ REAGOVAT TAK JI PŘILIJEŠ DO OHNĚ JEJÍ NENÁVISTI K CELÉMU SVĚTU...A KDYŽ TAK NA NI POŠLI MUŽE...JEDNOU JSEM SI TAKOVOU ODCHYTIL VENKU A OD TE DOBY MĚLA MOJE DCERA KLID..........ALBERTERÁD ČTU TVÉ PŘÍSPĚVKY.........OSTATNÍŠKODA ŽE SI NEMOHU POKECAT O TĚHOTENSTVÍ ..........ALBERTE O TOM POTLAČENEM STRACHU Z TRESTU JSEM SICE ČLANEK OD JIRKY NENAŠEL ALE SOUHLASÍM S TÍM....NEVÍM KDO VE VÁS VYVOLAL TYTO EMOCE.......... ALE SLOVA .... NEDĚLEJ TO NEBO UMŘEŠ....NECH TOHO NEBO TĚ DÁM DO DOMOVA....BLBEČKU...ATD....ZANECHAJÍ V ČLOVĚKU NA UROVNÍ PODVĚDOMÍ TAKOVÉ STOPY ŽE JE PŘEPROGRAMOVAT DÁ STRAŠNĚ PRÁCE.....

Romana (Ne, 29. 1. 2006 - 08:01)

Dito, přízemí-to ti nezávidím, ale aspoň si nikdo pod Váma nemůže stěžovat, že Julie dupe.Dandy, té sousedce vadím já a děti, nesnáší nás. Ona by se správně neměla do úklidu na našem patře míchat, bydlí pod náma, ale je zároveň domovnice.Nesnáší nás, protože bydlí pod náma a vadí jí, že tu žijou děti. Podle ní jsou to hajzlové, dupou, ječí, pořád něco padá na zem. Já prý nechodím po bytě, ale lítám. Ona je strašná,já totiž taky od nich hodně slyším. Chlastá už od rána, do toho bere prášky, nepracuje asi 20 let nikde, pořád jen u nich doma na všechny nadává.Je celý dny doma, ven vychází jen s manželem tak dvakrát týdně.Já bych si z ní nic nedělala, protože je podle mě z toho chlastu naprosto vygumovaná. Měla jsem tu ceduli prostě jen vyhodit, ale chtěla jsem jí říct, že bych to vytřela, jenže ona na mě vyjela s takovou nenávistí, že jsem byla jako opařená.To jsem přece jen nečekala.Ale rozhodla jsem se, že zítra zajdu na družstvo, kdo ví co tam o mě vykládá.

Dandy (So, 28. 1. 2006 - 23:01)

Ditušo, pila jsem jen vodu:-))Alberte dík za odkaz...hned jsem si to našla. Včera jsem se pokoušela o tom něco zjistit, ale na českých stránkách jsem nenašla ani zmínku a navíc jsem si pamatovala, jen že to začínalo na M. No těpic...ale taková blbost zase. Proč nemůžu bejt trochu normální:-((( Teď se budu fakt bát jít někam na WC....to by mě fakt nenapadlo; co se z toho může vyklubat. Misska, strach o děti má každá normální máma...já jako nenormální zase až moc velký:-) Děti se stanou středem tvého vesmíru a objevíš v sobě takové city o kterých jsi ani netušila:-)))Manžel poslední dva dny nějak mluví o miminku...že se mu o tom zdálo, že máme dalšího bobka..pak zas něco někde uslyšel...a říkal že to je určitě znamení, abychom do toho ještě praštili:-))) No já se svými stavy...to bych tomu potencionálnímu drobečkovi asi neměla dělat.Romi, se sousedy je to někdy kříž.Teď naštěstí máme dobré sousedy (jen tento rok pod námi bydlí v podnájmu vietnamci...jsou strašně slušní, ale když vaří...to je smrad jak staré ponožky...nekecám.Děcka chodí se zacpaným nosem...je to fakt hnusné).Ale když jsme bydleli v té garsonce, tak jsme na patře byly tři rodiny s miminama, a domovník byl taky na tom našem patře. A to byl dědek protivný, bylo to 4.poschodí a on se rozštiloval, že jezdíme s kočárem výtahem.Můj byl zrovna na té vojně, v tu dobu se ztratilo nějaké to mimino, bylo to i v TV...a já ponesu domů dítě a tašky zvlášť....Jeden soused to vyřešil tak, že ho poprosil, ať s ním jde dolů, tam mu vrazil jejich malou ve fusaku do náručí a ať si zkusí, co musí manželka tahat i s taškama. No stejně nedal dědek pokoj. Vždycky měl nějaký problém. Já měla "výhodu" že jsem v tom nebyla sama, ale bylo nás tam víc. Je těžký něco poradit s tou tvojí babou jedovou. Asi je zbytečné zkusit se jí zeptat, co jí vlastně vadí:-( Zřejmě nezbyde než to hodit za hlavu...ale to asi dost dobře nejde. Kolik jí je let?

DITUŠA (So, 28. 1. 2006 - 23:01)

Romčo, já te uplně chápu!!! To by s emnou zamávalo! Uklidy jsou tu taky samozřejmě , ale my v přízemí -ti naproti mají divné podnájemníky, ted asi tam nikdo zrovna není-nikdy neukízí, takže já sama uklidím, když uklidím.přízemí je na to nejchoulostivější, každý tudy projde, takže věčně čurbes. Vaše slavná sousedka je teda fakt na hlavu.koza. Nic si z ní nerob:-((( nemá právo nikomu nařizovat úklid.To byla jen záminka k buzeraci a vylití si vzteku!Mělas asi u toho ES, co?

Romana (So, 28. 1. 2006 - 23:01)

Jdu se dívat na Rozum a cit, mám ten film ráda, u toho si pobrečím.

Reklama

Přidat komentář