Reklama

Panická porucha 4

Eva Krk (Út, 31. 1. 2006 - 13:01)

jo Kamčo, byla to síla.Markéto, Serlift tady určitě někdo bere, vydrž, on se někdo ozve.Ať už je aspoň duben, je hezky a skončí to hnusný papírování.

Kamča (Út, 31. 1. 2006 - 10:01)

Ahojík kamarádi...ty jo, Evíku z Krakonoš, to muselo bejt hrozný.. 4 hodiny tam sedět a ještě s psychopatem, no fůj. Jak jsem to četla, úplně jsem si vzpomněla na tu svou, že nevím, kdy jsem objednaná, ale mrkla jsem do kartičky a jdu až ke konci února. Ta moje má většinou objednaný myslím 4 lidi na hodinu, se mnou se vůbec nes.... :-) Když už jsi to tam vydržela, tak moc přeju, aby byla léčba úspěšná....Markéto, vítej mezi námi. Je tu pár lidiček, co berou Serlift, takže ti někdo určitě poradí..

Eva Krk (Út, 31. 1. 2006 - 10:01)

Čau Johanz, to je dobrý.To bys prostě jen musel vidět.Nevím, jak to vypadá s ordinacema u vás, ale tady co jsem byla, není ani jedna v nemocnici, nebo poliklinice.Všechny jsou v panelácích, takže chodby malé, lidí plno.Navíc jsem tam byla poprvé a v takovým šoku z těch lidí a po tolika hodinách čekání i z paní doktorky, žes to pak odnesl ty.Takže všechno dobrý a měj se fajn. Jinak je tady hnusně, zatažíno, mlha.Jak psala Judita papíry bílé, růžové, modré, a já už z toho zelenám.Škoda, že mám malou českou firmičku, a ne Philips.To by se podnikalo, těch státních dotací.A žádný daně, olalala.

Marketa (Út, 31. 1. 2006 - 10:01)

Ahojky vsichni,je tu nekdo kdo bere serlift?chtela jsem se jen zeptat ja ho beru rok jsem mela 50mg a ted po dohode se svym psychiatrem jsme se domluvili,ze zkusim prejit na 100 mg,protoze jsem se necitila uplne super jak by to asi melo byt,mozna je to tou zimou nevim,ale rekl mi at zkusim prvne 75 mg a pak 100 a uvidi se.Ma s tim nekdo zkusenost se zvysovanim davek u serliftu?jestli jo,tak se mi prosim ozvete.Diky

JOHANZ (Út, 31. 1. 2006 - 10:01)

EVA KRKŠPATNE JSI MNE POCHOPILA NEMYSLEL JSEM ABY JSI VZALA ROHA UPLNĚ JEN JSI MOHLA ČEKAT JINDE NEŽ V ČEKARNĚ...U NAŠÍ DR..JSEM NEČEKAL NIKDY DELE NEŽ PUL HODINY....ALE TAM JE KDE ODEJÍT NA CHODBU DO JINÉHO PATRA...JE TAM NĚKOLIK BUFETU....EVA ROKYTKOVAMOC KRÁSNÉ JO HOLD KDYŽ NAM TO MYSLÍ TAK TO STOJÍ ZA TO

eva.rokytova (Út, 31. 1. 2006 - 01:01)

... a po čase zase drobet noční dekadentní poézie:Mrtvá duše bloudí tmou,marně touží pro jinou,jiná už tu kolem není,zaslouží si osamění.Městem toulají se duše,těsně míjejí se hluše,němí slepí jsou a pláčí,slzy do nicoty stáčí...

Judita (Út, 31. 1. 2006 - 00:01)

Ahojky, ahoj, už to začalo, utápím se ve formulářích.... béžové, růžové, žluté, bílé, podepsané k podání, hotové k podepsání, podepsané k dodělání, no ..... k podělání..Zde bylo koukám plodno. Miss, drahá naše gratuluji moc, přeji hlavně aby ti bylo dobře a užila sis to. Už jsi sama psala, tak to zkus brát jak osud, možná by ses moc dlouho rozmýšlela, kdy přijde ta pravá připravenost. Když to vezmu podle sebe, já měla dlouho pocit, že na rodičovství nejsem připravená, a měla jsem ho i tehdy, když bylo dětem 14 let:)) Kdybych to odkládala "až si budu jistá" tak bych děti asi neměla dodnes.Když vás ostatní ženy zde čtu, tak si říkám, že asi nejsem normální, sice jsem si období, kdy děti byly maličké užívala a líbilo se mi to, ale už bych nechtěla se vrátit, jsem ráda, že jsou velké a stavebnice jsou na půdě, a znovu tohle období už bych nechtěla. ba co víc období vnoučat mě děsí a netěším se (doma tohle samozřejmě nezveřejňuji)Dandy, taky jsem měla tyto stavy po vyprázdnění, ani jsem nevěděla, že se to i nějak jmenuje, byla jsem i na vyšetření tehdá, nic se nezjistilo, jen mi doporučili hodně tekutin. Tak jsem měla období, že jsem pila než jsem šla na záchod. Nemyslím, že by toto pomohla, spíš to přešlo samo, dnes už nemám tak nízký tlak jako dřív. Stávalo se mi to ale vždy buď v noci nebo hned ráno, nikdy ne přes den, takže by ses nemusela obávat, že se ti to stane třeba v práci (pokud tam ovšem nespíš:))Bože, já teď úplně zapoměla, co jsem komu ještě chtěla napsat.... totální útlum, takže vyrazím do hajan. Pá všichni.P.S. teda ... komu je v tomhle počasí dobře, tak je snad mimozemšťan.

DITUŠA (Po, 30. 1. 2006 - 22:01)

EVI Krk- dobře , žes vydržela a začínáš s pořádnou léčbou.Přeju, at je úspěšná , hlavně vydrž první dva tydny. A třeba ani nebudeš mít zhoršení potíží..papaNějak mě rozbolela lebeň:-(((

Eva Krk (Po, 30. 1. 2006 - 17:01)

Proč jsem nevzala roha?Protože jsem u tý doktorky byla poprvé, jela jsem tam 30 kiláků a bylo to asi po hodině a půl čekání.Nechápu jestli se čeká takhle dlouho všude.Objednala jsem se, jak už jsem říkala a sestra říkala dopoledne.Tak jsem si myslela, že má třeba na dopoledne 6 lidí a že to mají nějak zorganizovaný.No, ale tohle byla síla.Proč si prostě nezvou lidi třeba po půl hodině?Navíc na menších městech není žádný výběr doktorů, takže musíš brát to co je.Ta myšlenka praštit tam dveřma se mě honila hlavou pořád, jenže když ti je mizerně a nemáš kam jít jinam, tak bohužel čekáš.Kdybych měla možnost si i toho doktora zaplatit a věděla, že mě pomůže, nečekala bych jak magor v přeplněný vydejchaný čekárně, ale byla bych někde jinde.

JOHANZ (Po, 30. 1. 2006 - 17:01)

eva krkproč jsi nevzala roha?takovým situacím se musíme vyhýbat....ja když někde vlezu tak si prohlednu lidičky kdo by mohl být nebezpečný a davám si bacha...nebezpečný znamená že může mít chřipku nebo kudlu....jednou jsem nemohl v čekarně vydržet tak jsem dal sestře číslo na mobil at mne prozvoní až příjdu na řadu a šel se toulat před ambulanci....

Eva Krk (Po, 30. 1. 2006 - 16:01)

Edušo, ono u mononukleozy jsou první příznaky jako angína.Tak třeba tvoje neteř nemůže polykat,že jí dávají kapačku.To bude dobrý, uvidíš.Můj kluk byl taky v nemocnici, je to už 20 let, ale byl tam asi týden.Jinak jsem dneska zkusila nového psychiatra, jak zaberou léky to ještě nevím, ale podle dnešních zážitků musím bohužel konstatovat, že naše zdravotnictví je na hodně dlouho v pr....Nevím, co by se muselo stát, ale je to hrozný.Skoro 4 hodiny v čekárně (byla jsem objednaná na dopoledne, takže o jsme byli všichni), jeden chudák tak stašně řádil, že jsme se všichni báli a okamžitě ho nechali převézt do blázince, ale do té doby, než přijela sanitka, seděl mezi námi v čekárně.Všem vyhrožoval, že je zabije, ale dostal injekci a tak se asi předpokládalo, že bude pomalejší než my, ostatní pacienti.V životě jsem neslyšela takový zvířecí řev.Takže kdo tam šel jako lehký případ, stal se z něho stopro těžký.Tolik moje dnešní návštěva u lékaře.

Eva Krk (Po, 30. 1. 2006 - 14:01)

Ahoj, všechny zdravím.Večer napíšu víc, jen se chci zeptat, kdo z vás bere Coaxil a na spaní Prothazin?Mám to ode dneška nové.Díky.

Jirka (Po, 30. 1. 2006 - 14:01)

Ahoj, tak já už jsem tu. Tvojí neteře je mi líto, snad se s toho brzo dostane. Včera před spaním se mi udělalo šíleně zle, PP a úzkost jak prase a pocity jako když sem na hranici života a smrti :-( fuj a k tomu se mi zdál čas nekonečnej a jako bych se na sebe koukal někde v budoucnosti... Doufám že se toho svinstva někdy zbavím. Tak, zítra vysvědčení a ve středu jdu k doktorce.

Eduša (Po, 30. 1. 2006 - 13:01)

Kde jste všichni? Neteř nakonec odvezli do nemocnice, kapačkou jí dávají kortikoidy, je prý celá oteklá a nemůže ani dýchat. Je mi jí strašně moc líto. Já jsem jí ani neviděla, protože se bojím, abych se nenakazila. Už aby se z toho dostala, chudinka.

Eduša (Po, 30. 1. 2006 - 09:01)

Miss, ještě jsem ti chtěla napsat, že jsem kyselinu listovou brala rok před otěhotněním a v těhotenství do 12. týdne. Taky jsem brala Calibrum baby plan do 12. týdne a Duphaston, ale to jsou hormony, co jsem dostala v Centru na udržení. Ta listovka je ale dobrá, tu bych na tvém místě určitě začala brát celé první tři měsíce.

Eduša (Po, 30. 1. 2006 - 09:01)

Dandy, já ti chci pořád napsat a vždycky na to zapomenu, že jsem k svátku dostala tu knížku Pět v tom a je to fakt docela sranda :-)

Eduša (Po, 30. 1. 2006 - 09:01)

Miss, jak píšeš o té radosti partnera, tak vím z vlastní zkušenosti, jak to člověka potěší. Můj manža mluví často o tom, jak se děsně těší na Vavřince (on mu takhle říká &;61514;) a včera jsme šli na večeři a tam jsme si říkali, jak budeme jezdit s kočárkem atd. Bylo to fajn. Ale nejvíc se těší můj tchán &;61514;)Miss, já se taky bojím, že mě ataka chytne u dítěte nebo někde venku s kočárem.Neteř má stále horečku, má nateklé uzliny a na mandlích čepy. Je jí hodně zle, tak mám strach a pořád teď přemýšlím, jak zvládnu starost o svoje děti.Včera před usnutím se mi chtělo z ničehonic hrozně brečet, ale nešlo to, cítila jsem vnitřní smutek a úzkost, tak jsem si šupla Gelsemium a najednou to odeznělo a usnula jsem. Romanko, ta sousedka je asi trochu na hlavu, měla by se léčit, ale to jí asi těžko můžeš poradit. Asi má v sobě nějakou vnitřní zlobu.Plzeň hlásí inverzi a -12 - brrr

JOHANZ (Po, 30. 1. 2006 - 08:01)

KDE JSTE PP JE TU MRTVO JAKO V ČERNOBYLU NA NADRAŽI...SNAD VÁS NESKLÁTILA PP(PITOMÁ PORUCHA) PRO PP JOHANZ OSTRAVA -5C SMOG

Lenik (Ne, 29. 1. 2006 - 22:01)

Ahoj Miss, co jsi "in", máš jiný typ přítele, než já. Ne každého chlapa to podle mě obměkčí. S tím mým by to teď asi seklo. Tvrdí, že dítě teď zatím skutečně nechce. A já vlastně taky nespěchám. Ale svatbu bych brala...

gabika (Ne, 29. 1. 2006 - 22:01)

Miss-to moze byt aj znizenim tlaku v tehotenstve je to normalne.Dandy poslala som ti mail daj vediet co a ako.

Reklama

Přidat komentář