Reklama

Panická porucha 4

gabika (Pá, 27. 1. 2006 - 20:01)

Ahojik.Miss poslala som ti mailik.Ditusa-diky.No ale je to nespravodlive ako keby sme nemali dost starosti ako zeny a este toto.Neviem ako u vas ale tu je stale taka hnusna zima uz mi maximalne lezie na nervy.Miss-su aj take bylinne ukludnujuce tabletky volne ich dostat kupit.Vies ze by si skusila aspon nieco.pa

kajka (Pá, 27. 1. 2006 - 20:01)

ahojtemiss prosim TA tak Ti aj ja gratulujem,tešim sa s tebou.S tymi obličkami sa neboj.Teraz je najdoležitejšie babo.Ved ked chceš možme sa stretnut a pokecat o našich "trapeniach a radostiach".Neviem niekto sa tu pytal na fevarin,no mne naopak viac zabral seroxat.Každy sme ini.Dnes som si v autobuse hovorila,že sa nebojim strachu nech len pride a predstavte si neprišiel.Zvlaštne.Skuste.papa

DITUŠA (Pá, 27. 1. 2006 - 20:01)

Gabika- jojo, i dva týdny před už může začít syndrom...:-(( mně tentokrát tak začal, pak celou MS trval a náhle během chvíle zmizelo vše den po MS.Psych.říkala, že se to řeší ve vážnějších případech stejně jen ADčky. Správně by PMS měl odeznít hned s nástupem MS.No já jsem prostě exot...

DITUŠA (Pá, 27. 1. 2006 - 20:01)

PMS mívám přeci taky, viz ted minule...hrůza. O pupalce vím, ale ještě mě nenapadlo ji zkusit.Ted spíš zvažuju třezalkové přípravky z řady Naděje..

Miss (Pá, 27. 1. 2006 - 18:01)

Čavte babeny moje,mam na vas jednu otazku co ma dneska zožiera celý den, len neviem ci mi budete vediet poradit:(žiadny clanok som o tom na internete nenasla, mam znizenu filtraciu obliciek 1,14 ml/s, nejak tak a chcem sa opýtat ci to može ubližit nejak bábu, ak mam vlastne nie 100% vyplavovanie skodlivých latok, kreatinin a ureu mam v norme, Dr. pred rokom povedal, že to je ok, len mam viac pit, no teraz ked som tehotna, bude to aj urcita zataž na ladviny, co vy na to?na drujhej strane si vraví, že keby som mala oblicky v nejakom zlom stave, by sa mi nepodarilo tak lahko otehotniet a v 90% donosia zdrave deti aj ženy s horsími stavmi obliciek to som sa akurat docitala,chcem aby bolo zdrave a aby sme boli stastni nic viac:(Gabika cav, o stavoch že nevies obsediet mi ani nevrav, teraz po vysadeni serliftu zo dna na den, mam paniku jak vysitu, v autobuse len len prežívam, je to na nervy, ta panika tu už bude asi navždy.Baby mam tooolko otazok a myslienok v hlave. Dakujem Vám vsetkým za priania..

gabika (Pá, 27. 1. 2006 - 17:01)

Ibri-dakujem vyskusam uvidime.Inak ked mate pocit tazoby na hrudi a stazene dychanie v case Pms tak na to je dodre si dat b-komplex.A menej pit lebo voda sa drzi v tele v tedy.Ale to mozno viete.Preto vtedy aj velmi nohy bolia a zapuchnu.

Ibri (Pá, 27. 1. 2006 - 17:01)

Gabika... na PMS mám vyzkoušenou Pupalku dvouletou v oleji. Jedna lžička každý den a bylo po PMS.Miss vítej v klubu. :))) pokud budeš mít roporuplné pocity neděs se, to k tomu taky patří. Neobviňuj se, pokud nemáš jen ty pozitivní. Zkus si říkat ze po prvních 12-ti týdnech bude líp. Většinou taky bývá. Co se týká bytu,dodnes jsme v podnájmu, sice ve výhodném,ale pořád je to podnájem. V době kdy jsem otěhotněla poprvé byl partner bez práce. Půl roku jsme žili ze sociálky (už nikdy víc) měli jsme 9 600,- pro tři lidi na všchno na měsíc. Nic moc na vyskakování. Ale nestěžuju si, jen chci naznačit, že to jde. KDyž už se to mimčo narodí... ono vlastně zas tolik nestojí, pokud kojíš a nemusíš mít značkové prvotřídní oblečení, tak se to dá. Držím palečky.

gabika (Pá, 27. 1. 2006 - 17:01)

Pajka moja dakujem.Takze preto mam viac nervy ako inokedy.No a celkovo sa citim na nic.Viacej som unavena a zmeny nalady ani nehovoriac.Ale ked uz dostanem tak je lepsie.Tieto hormony si robia co chcu.Pa

Pajka (Pá, 27. 1. 2006 - 17:01)

Gabika, 2 týždne predtým možeš mať ovuláciu. Ta vie taky urobiť trocha aj dosť pekla. V podstate celý cyklus kolísajú rozne hormony, takže my senzitivci to silno vnímáme. Osobne mám pred-, pri-, po-, medzi-, vlastne nonstop syndrom :). Ale fakt je, že najvätšie napätie je pred menses a práve pri ovulácii...

gabika (Pá, 27. 1. 2006 - 17:01)

Ahojky.Miss ahoooooooj.Kamca akurat som na teba vcera myslela neviem preco.Ty chodis do skoly vsak?Obsedis tam v pohode?Ja malokedy ked mam niekde sediet ako napriklad na rodicku.Len cakam kedy vypadnem.Zle zacnem vidiet,sucho v ustach a srdce bucha.A to mam ist na to sklolenie a neviem ako tam obsedim.Slak ma so mna trafi.A doma pohoda.Kamca napis mail aby som ti poslala foto ale musis ist dalej od monitora aby si sa velmi nevylakala:-)Babenky ked mate PMS tak kolko dni pred menzesom?Je mozne ze aj dva tyzdne?Clovek nevie co so sebou a to nevravim ake mam nervy.pa zatial.

Eduša (Pá, 27. 1. 2006 - 16:01)

Dituš, mně to nějak nešlo posílat, ale možná jsem něco přeci jen protlačila, tak napiš, jestli to došlo.

DITUŠA (Pá, 27. 1. 2006 - 16:01)

Peču peču zatím jen v mysli...nechám to na ráno, at jsou čerstvé...asi Honzovky plněny.EDUŠ--NIC NEDOŠLO.Pošli na zde uvedený mail...papa

Jirka (Pá, 27. 1. 2006 - 16:01)

Ahoj, už jsem zase tu. Dneska na klavíru hrůza, zničehonic sem se mi ze začátku rozklepali ruce a takovej slabší záchvat PP a vůbec sem nic nezahrál dobře, učitel už mi asi chtěl říct, že jestli mi není dobře tak ať du domu...Pak sem se byl ještě trochu projít abych to rozdejchal a už je mi líp.Copak to Dituško pečeš? Já sem hroznej mlsoun :-)

Pajka (Pá, 27. 1. 2006 - 16:01)

Zuzko, to, že se Ti nevrátila PP, že si umíš poradit s atakou apod., je přece velmi dobrá zpráva.Fakt, že se člověk uzdraví z nemoci neznamená, že nedostane jinou. To platí i pro psychické problémy. Proč, když své terapeutce věříš a máš na ni jistě i kontakt, jí nenapíšeš nebo nezavoláš? Myslím, že by Ti mohlo stačit pár slov a návod, jak ze své situace ven. Skutečnost, že nejsi spontánní, neznamená, že jsi nemocná nebo méněcenná. Vnímám z Tebe netrpělivost a touhu po dokonalosti. Kdybys ubrala z nároků, které na sebe máš, uvolnila by ses a spontánnost by se sama postupně dostavila. Zkus si to trénovat, pokus se podívat na sebe s humorem, dělej si legraci z toho, o čem si myslíš, že Tě posunuje směrem k abnormalitě. Pokud svými projevy přespříliš netrpíš ani Ty ani Tvé okolí, pak proč je prožívat jako drama? Proč se nepřijmout taková, jaká jsem? Ve své touze rychle se zbavit toho, co Tě tíží je křeč a ta Ti brání chovat se lehce a volně a cítit se pak šťastně. Zkus si bez nároků na výsledek pohrávat se svou psychikou, jen tak něžně a laškovně jako projev sebepoznání a snad sama najdeš cestu... Pokus se nespoléhat na superterapeuta, že za Tebe vyřeší něco, co jsi Ty a co je v Tobě. Každý Ti může jen dát návod, zbytek stejně musíš zvládnout sama a Ty mi připadáš, že na to máš!!!

Pajka (Pá, 27. 1. 2006 - 15:01)

Eduš, to je pravda o tom strachu o děti až do smrti. Jenže hned na to si kladu otázku: O čem by ten život bez dětí vlastně byl? O čem by byl bez starostí? Nuda, šeď, pro mě prázdný. Děti jsou moře starostí, které jsou bohatě vyváženy radostmi a štěstím. Podobně může člověk prožívat všechno živé kolem sebe. I domácí zvířata znamenají nejen radost, ale spoustu starostí, dokonce i pokojové květiny...Na druhou stranu člověk, kterého z podstaty své osobnosti svazuje pocit starosti o druhouo bytost a trpěl by jím neúnosně, může prožít šťastný život bez závazků...jenom těm ostatním, kteří jsou jiní ve svých postojích, se to těžko chápe...

Eduša (Pá, 27. 1. 2006 - 13:01)

Jinak, Dituš, dostala jsi fotky?

Eduša (Pá, 27. 1. 2006 - 13:01)

Dituš, copak pečeš? Něco dobrýho? Tady taky hezky. Byla jsem si koupit obrázky do ložnice, pověsila je a pak jsem se na ně dívala asi deset minut :-)) Ostříhala jsem kvůli tomu i kytku, aby je nezastiňovala.

DITUŠA (Pá, 27. 1. 2006 - 11:01)

EDduš, to já taky...ale patří to k životu, takže se s tím prostě musíme vypořádávat. Malá se z toho dostane, neboj.Moje spolužačka n agymplu to mela v 16 letech.A má dvě děcka a žije si dobře, pokud vím.Tady slunce, -5,3. Hezké poledne všem.Krakulo,,,peču!!!!

Eduša (Pá, 27. 1. 2006 - 11:01)

¨Neteři je 12, snad se z toho dostane brzy bez komplikací. Četla jsem o tom teď na netu. No, nevím, jak nervy s dětičkama budu zvládat. Já jsem ze všeho hned hrozně rozhozená a začne mi bušit srdce a bojím se, aby se někomu něco zlého nestalo.

Eva Krk (Pá, 27. 1. 2006 - 10:01)

Edušo, strach o děti je věčný a velký.Budeš se bát o miminko,o puberťáka i o dospělé a pak o vnoučata.A mononukleoza, když se dodržuje dieta, tak to nic tak vážného není.Jelikož moje děti měly úplně všechno, tak znám.Nemáte se čeho bát.Je to vlastně nějaký druh žloutenky.

Reklama

Přidat komentář