Reklama

Panická porucha 4

Návštěvník (Út, 8. 5. 2007 - 15:05)

Hele Veroniko neotravuj -tohle jsi psala dneska do "Alkoholismus", tak si zabal fidlatka a vypadni!
Nakopat te do prdele.

veronika (Út, 8. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj, píšu článek o lidech, kteří trpí sociální fóbií. Chtěla jsem se zeptat, zda by se našel někdo, kdo s ní má zkušenosti a i když je to těžké, podělil by se o ně se čtenáři. Šlo by o formu minirozhovoru (asi4otázky), samozřejmě naprosto anonymně, např. přes email. Vím, že je to těžké téma, ale právě proto by o něm měla veřejnost co nejvíce slyšet. Děkuju. Veronika, mail: rozhovorVK"email.cz

silvia (Po, 6. 3. 2006 - 08:03)

Ahoj Katka, keď si ho brala, prestali ataky? cítila si sa ako predtým? ja sa naň ve?mi spolieham a dúfam, že mi pomôže. prajem Ti pekný deň.

Katka (So, 4. 3. 2006 - 23:03)

Silvi SEROXAT jsem brala 3 roky a je dobrej ale mě potlačoval chut na sex ted jsem ho vyměnila za FEVARIN a neni mi dobře takže uvažuju že se vrátim na seroxat

silvia (St, 1. 3. 2006 - 09:03)

pozdravujem všetkých, chcela by som sa spýtať Vás skúsenejších, aký máte názor na seroxat, beriem ho 2. týždeň a čakám na zázrak, tiež mi diagnostikovali pp. popri tom beriem ešte 0.25 frontin 2x denne. vopred ďakujem za odpovede, držte sa.

irena (St, 22. 2. 2006 - 21:02)

mě se zmocňuje panika, když tu přijdu a všechno je jiný :-(

Pajka (Pá, 3. 2. 2006 - 21:02)

proklikni kategorii: "psychické problémy..." a otevřou se ti všechna témata

Marketa (Pá, 3. 2. 2006 - 21:02)

poradte mi nekdo jak se mam dostat na PP5 nejak se mi to porad nedari diky

DITUŠA (St, 1. 2. 2006 - 07:02)

B¨réé ráno..¨¨¨Gabika- kafe na depku nepij...Jdu zkusit PP 5....tap tap tap--

Dandy (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Šup na pětku!!!!!

gabika (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Ahojky Missinka-nevesticka.No nadherne saty budes krasna.Kasli na pepinu.A hadam aspon pol lexika si mozes dat nie?Sama o sebe budes nervozna lebo je to dost velka udalost.Ale na druhej strane bude pri tebe drahy a ten da pozor na VAS.Baby je mi smutno nemohli by ste dobehnut?ze by sme pokecali a popili nejaku kavu.Mam slabu depku ale smarim ju cez okno von.Ozaj aj mne sa mota hlava hore dole.Ked sa rychlejsie niekde otocim tak sa mi vsetko toci este chyby kolotoc.No sibe mi dnes ale mam vas rada.

eva.rokytova (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

:-))))))))))))))))))))))))))

Jirka (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Jo a stěhujme se na PP5 :-)

Pajka (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

nechci vás nutit, ale už JEDE nová a rychlá PANICKÁ PORUCHA 5 !!!

Jirka (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Já to mám podobný, při záchvatu je moje paměť totálně k ničemu jak pro ukládání a výběr informací :-) a do zrcadla se koukám strašně nerad protože pak mě to někdy chytne takže se vždycky jentak stěží oholím... :-)

Miss (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Dituš ono to bude z vysadzovania hned ako som vysadila divne stavy naspät ved len mesiac mi bolo dobre kým sa mozog nasýtil no nespomeniem si coho, je to v prdeli, zas strácam pamät pri panike, aha serotonínu, nemožem sa na seba pozerat napr. dlho do zrkadla:)))lebo sa mi zmotá hlava, predstavujem si, že skolabujem na svadbe, si predstav miestnost plna ludi, už vidim ako tá panika sa po mne siape, to si píš, že mi príde za družičku, jej ruky nohy polámem:)keby som necakala bábo tak si šupnem lexoša a mám v trúbe,ale takto, no nic nejake ázijske výdyhcy nadychy budem musieť použit, nechcem mat panika nakamerovanu:) bábo je v tom nevinne akurat odkedy cakam díte som hrozne unavena len sa plazím,už teraz som nervozna zo zajtrajsich vysledkov, ale zatial je to ok, ma sa v pohode, je tichucko:)

Eva Krk (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Ditulo, jasný, že podle receptu od tebe.Motanice mám taky, ale spíš to přikládám ke krční páteři.Až zaberou AD a v lázních mě daj dohromady záda, tak já budu snad zdravá.Umíte si to představit, to bude paráda.A pak dovča, olala.

DITUŠA (Út, 31. 1. 2006 - 20:01)

Krakulo- já ted dlbu t¨4.kolečko tvarglííí, ty ale sou:-)))to dělaš ten receptík ode mě??Miss- moty moty máš hlavně z vysazování,ale třeba už i od mimina...nivcméně to jednou přejde, neboj. mě to chytalo ted večer při vaření a koupání malé-nedodýchatelnost, pocit padíní dozadu...fuj.

Eva Krk (Út, 31. 1. 2006 - 20:01)

Niko, ještě jednou dík.Dej pak vědět, jak jsi dopadla a jestli ti dali něco nového.I kdyby mě mělo být dobře aspoň tak dlouho jako tobě, stálo by to za to.Když už ta doktorka bude vědět co zabralo aspoň na chvíli, tak už snad nebude problém pokračovat v léčbě něčím jiným.Držím palce.

Miss (Út, 31. 1. 2006 - 20:01)

Gabika poslala som ti mail dufam ze mi tie saty schvalis:)Babeny odkedy som vysadila Selift nemozem krutit s hlavou akonahle s nou pokyvej strasne sa mi mota a je mi zle, problem je v hlave:( prcic som zvedava dokedy budu abstaky trvat:(

Reklama

Přidat komentář