Reklama

snížená funkce štítné žlázy

Granvin (Pá, 21. 8. 2009 - 16:08)

Silvia
Ano, můžete si své potíže zhorčit. Důležité je, abyste se ty potíže snažila brát s klidem, přijímat je jako součást života a nemít vůči nim negativní pocity.
Běžte si občas do lesa pročistit hlavu a zpětně si proberte situace na které nerada vzpomínáte a které Vás trápí a přijměte je pozitivně.

Silvie (Pá, 21. 8. 2009 - 11:08)

chtěla jsem se zeptat jestli si můžu prodělaným stresem zhoršit štítnou žlázu, trpím asi pět let sníženou funkci a poslední dva měsíce sem řešila partnerské problémy tak by mě zajímalo jestli to na to může mít nějaký vliv zničeho nic jsem začala příbírat přestože jím pořád stejně užívám léky a dokonce mám předpepsané léky na hubnutí sem z toho docela neštástná celá snaha o schození nějakého toho kila je v čudu

Poradna zdraví (So, 15. 8. 2009 - 15:08)

Komplexní poradenství ohledně výživy - úprava váhy a při onemocněních (DNA, Diabetes, žlučové kameny a operace žlučníu, pankreatitida, crohnova choroba, alergie, ekzemy, deprese, migreny, poruchy menstruace, opakované záněty aj.)
Sestavení jídelníčku
Návrh na úpravu životního stylu
Již od 250Kč

Kontakt:

Tel: 774572430
email: poradna"salvare.cz

ForBio (Pá, 14. 8. 2009 - 10:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

Jitka (Čt, 13. 8. 2009 - 21:08)

ahoj, mám podobné příznaky.... zhoršila se mi pleť a vlasy, potím se, v noci nespím, panické nálady, jsem nervózní, sebevědomí nízké, je možné dělat věci jako předtím nebo např. otěhotnět s takovými zdravotními problémy? - nikdy jsem nic podobného nezažila, abych řekla pravdu mám ohromný strach.

adelka (Po, 29. 6. 2009 - 14:06)

Dobrý den, zdravím Vás milé dámy. I když mi pan doktor zjistil sníženou funkci štítné žlázy, která si myslím může i za to, že nemohu otěhotnět (to je ale jiná diskuze), žádnou léčbu nenasadil, s konstatováním, že to není až tak akutní. Neváhala jsem když se mi asi před měsícem dostalo do rukou Aloe Vera ve formě gelu, který je určen k pití. Celkově vás to hodí do pohody, srovná organismus do latě. Mimochodem jsou k dispozici i uznávání lékaři, kteří ochotně poradí, jaký přípravek je právě pro Vás určen a naordinují dávky. Jestliže budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a zkontaktujte mě buď na tel: 739049645 nebo na email: bachanova"centrum.cz. Zatím se mějte hezky Adelka.

Návštěvník (Po, 29. 6. 2009 - 11:06)

Přečti si příbalový leták,tam to bude napsané. Jinak na toto ti odpoví asi jenom lékař.

Marie (Po, 29. 6. 2009 - 10:06)

Léta užívám EUTHYROX 75 a 100, také beru lék na cholesterol. Posledně jsem dostala
v lékárně na recept Atorvastatin-ratiopharm 10 mg, předtím jsem dostávala Actavis 10 mg.
Při kontrole mi byl zjištěn snížený cholesterol. Ráda bych věděla jestli je užívání v pořádku, beru 1 tbl. denně. Nerada bych si rozhasila štítnici, děkuji za odpověď, zdravím M.H.

jana (St, 10. 6. 2009 - 14:06)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

co.rine (St, 10. 6. 2009 - 13:06)

Granvine dík za pěkný příspěvek.

Granvin (St, 10. 6. 2009 - 10:06)

Když neléčí medicína, určitě bude léčit příroda a to i bez vedlejších příznaků, případně jen s těmi pozitivními.
Co zkusit, podpořit lymfu, dodat Q10 pod jazyk, tekutý jód anebo kelp, aronii, čaj MU, schizandra, vit C a E, Liquid chlorophyl, B-komplex, Noni. Obklopit se červenou barvou a začít se věnovat asijským bojovým sportům vnitřní cesty, které kladou důraz na fylosofii. Rád bych řekl co přesně, ale každý člověk je originál a v tomhle případě se tak k němu musí i přistupovat, aby léčba mohla být úspěšná, protože možných přípravků je hodně. Byď vyhledejte nějakého odborníka anebo zkoušejte a zkoušejte a dřív či později se trefíte do toho, co právě Vám sedne.

www.salvare.cz

Návštěvník (St, 10. 6. 2009 - 00:06)

Zabívám se už delší dobu bylinnými produkty,které napomáhají k udržení zdraví nás všech a mnohým lidem pomohly zbavit se úplně některých nemocí.Nejdůležitější pro ochranu před nemocemi je prevence. Nejlepší způsob, jak léčit nemoc, je jí předejít a tyto produkty, jsou naprosto idealni, co by prevence.Jedná se o výrobky ryze české firmy ,která zde funguje již 8 let pokud by produkty nezabíraly,už by tu dávno nebyla.Pokud máte zájem o více info pište na Blanka83"email.cz

Marcela (St, 3. 6. 2009 - 14:06)

V Ostravě je dost problém sehnat endokrinologa. A praktická lékařka s jeho rozhodnutím očividně souhlasí, nevím co je dobře...
Navíc jsem se dočetla, že i časté mykózy můžou mít původ ve štítné žláze, můžu se z nich zbláznit.
Zkusím najít endokrinologa ne netu, jestli tento postup schvaluje. Snad se mi to podaří...

Ivana (Út, 26. 5. 2009 - 13:05)

Marci,hned změň lékaře.

Marcela (Út, 26. 5. 2009 - 11:05)

Dobrý den,
Já mám hodnotu TSH 9,3. Praktická lékařka mně poslala k Endokrinologovi a ten mi sdělil, že pacienty s hodnotou pod 10 neléčí. Ze začátku jsem se zlobila, protože je mi stále zima a jsem unavená, ale když tady čtu, co můžou léky způsobit, tak nevím, možná je to dobře. Jen nevím jak si poradit s problémy, co kvůli štítné žláze mám...

petr (St, 13. 5. 2009 - 14:05)

děkuji za tvou/Vaší odpověd Heleno.....

petr (St, 13. 5. 2009 - 14:05)

díky za odpověd

Janča (St, 29. 4. 2009 - 08:04)

Ahoj všichni.Je mi 24. Zjistili mi sníženou činnost št. žlázy ve 2. měsíci těhotenství. Rovnou mě doktorka upozornila, že mám dost vysokou hladinu těch špatných látek a tudíž mohu kdykoli potratit nebo může být plod poškozený, když jsem nebrala do té doby léky. Hlavně se prý diví, že jsem vůbec dokázala otěhotnět. Léky beru poctivě dodnes. Teď už mám skoro dvouletého chlapečka, a je zcela v pořádku. Vypadávání vlasů mě trápí pár let, ale co beru léky, tak se to o moc zlepšilo a už je to asi jako u zdravých lidí. Co se týká váhy, tak musim zaťukat, že jsem v pohodě. Měřim 156cm a má už od střední školy váha je 48kg. V těhotenství jsem přibrala 12kg, ale všechno bylo jen v bříšku.Nejspíš je to i těmi léky, že mě drží v uvozovkách zdravou...beru Letrox 100. Občas mě trápí deprese, ale ty rychle přejdou. Chci vám všem popřát abyste byli v pohodě a nepřipouštěli si že jste nemocní, pak se to na vás ani nijak neprojeví. Tak vám držim palce:-)

PLanetka (Po, 13. 4. 2009 - 10:04)

Díky moc za uklidnění, jak jsem si to tady pročítala, tak jsem dostala docela strach, že to je něco šíleného..

janulka (Čt, 9. 4. 2009 - 06:04)

zjistili mi sníženou funkci štítné žlázy.Chtěla bych druhé dítě,ale nevím jestli se to vůbec někdy povede nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Přidat komentář