Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP9

Alča (Čt, 7. 5. 2009 - 20:05)

To městečko se říkalo Mojmírovu nám.

Nela (Ne, 8. 2. 2009 - 18:02)

Duchmery tak se pořádně vylež a at je ti brzy dobře !!!!!!!!!Hnusná chřipka.

Lenka (St, 22. 7. 2009 - 19:07)

Ahoj všeeeem:-).Jen prolítávám a zase padám do pryč.Mám po dlouhé době jeden den volna, ale alespoň budou nějaké penízky, když jsem červen skoro celý promarodila a brala nula nula prd. Jinak se mám skvěle, občas zazlobí ES, hlavně před bouřkou, ale jde to nějak zvládnout.Takže zdravím tady všechny známé i neznámé lidičky a padááááám....uklízet.Kluci odjeli na tábor a je to tu jak po výbuchu.

zuzka (St, 22. 7. 2009 - 19:07)

SILVO, holka drahá, to víš, snažím se co můžu, abych ten mozek protáčela)))) A s rukama jsem na tom stejně jako ty, mám buclaté prstíky od mládí - takže nehty si ani nelakuju, abych na ty svoje medvědí tlapy neupozorňovala))))A co tu tvou tchyni tak bolí - nohy, záda??? Nebo něco jiného? No 37,8 zas není tak hrozné.DUCHMERČO, neměla bys synka vyslat na krevní testy? Jestli nemá opravdu prasečí chřipku, aby nenakazil vás ostatní?LENKO čáu, že se taky někdy objevíš, ale to je asi tím, že se cítíš dobře - což ti mooooc přeju, tak jen ať to vydrží.JITKO, tak hezky makej, zhubneš - uvidíš!)))

Drevokocúr (Ne, 10. 6. 2012 - 19:06)

Evi, to, co popisuješ je zcela normální projev lidské duše po enormním zatížení, jakým procházíš. Procházím tím stejným také i když v jiných dimenzích a situacích. Život prostě není peříčko. Sám teď jsem na nemocenské víc jak měsíc a dávám se dohromady, abych mohl zase opět vše zvládat s přehledem. Prostě to, že neuděláš teď zkoušky, se svět nezboří. Můžeš požádat i o přerušení studia aj.. To, co se ti stalo po první pomoci při nehodě je taky normální. Byla bys spíš nenormální, kdyby to s Tebou nezacloumalo. Jak budeš mít chuť, tak napiš, co aktuálně prožíváš. Většinou přebývám na diskuzi Rivotril, ale když napíšeš na PANICK8 PORUCHA 13díl, tak tam taky odpovídám.. Hodně zdaru a síly.

Eva (Ne, 10. 6. 2012 - 18:06)

Ahoj tak jsem se odhodlala napsat.Kdysi před lety se u mě projevila PP kterou jsem nakonec zvládla s pomocí psychoterapie bez AD, (mám hrůzu z jakýchkoliv léků)Záchvat jsem neměla dlouhou dobu věděla jsem, že se musím šetřit. Bohužel je toho na mě za poslední měsíce moc. Před měsícem jsem se dozvěděla, že jsem těhotná to se objevila první panika pak jsem si na to zvykla a začala se těšit v tom okamžiku jsem potratila a zase panika. Čekají mě závěrečné zkoušky a je mi mizerně můj stav se zhoršoval až už ted nemůžu jít ani nakoupit. Mám pocit, že se zblázním, že to neudělám. Do školy jsem napasala, že se zkoušek nezúčastním ulevilo se mi, ale nechci to úplně vzdát. Mám i druhý termín, ale zase si říkám, že o to to pak bude horší. Říkala jsem si že si odpočinu a dám se dohromady, včera když jsem se vracela z výletu po cestě se stala havárka, já tam byla první a poskytla pomoc, pak aý bylo po všem jsem se zhroutila. Potřebuji klid abych se dala dohromady, ale nějak mi to osud nepřeje. Celá se třesu a je mi špatně. Dnes sem si říkala, že bych na ty zkoušky přece jen šla, že budu mít klid, odpočinu si dám se dopořádku. A nic byla bouřka jen taková malá, ale uhodil blesk přímo do domu, bouchla mi Tv myslela jsem, že bude po mě. Už se ted bojím všeho, jak budou reagovat učitelé, jak na mě zaměří pozornost dostanu se do paniky celá se roztřepu a uteču nebo zešílím. Nevím co mám ted dělat. Píšu asi dost zmateně, omlouvám se, ale jsem zmatená... Poradte prosím

Daniel (Po, 11. 7. 2011 - 19:07)

Neli, s AD můžeš popít...Hledám původ slova Cábrdlinka... proto se ptám všech, kteří ho používají, ódkud ho vzali.

Reklama

Přidat komentář