Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP9

jiřina (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Tak už jsem na příjmu, šla jsem s manželem chvíli na vzduch, abych to vydýchala. Můj naštěstí v tu chvíli stál u ní, tak ji zachytl. Já myslím, že jí dělá zle neurol, protože tím samým si prošla v létě. Musím zítra zavolat psychatrovi, že stále ještě něco na to uklidnění potřebuje, ale ten neurol i v té nejmenší dávce jí nesedí. Lepší by bylo, kdyby si nemusela dávat vůbec nic, ale říkala, že něco na tu uklidnění zatím potřebuje. Koupila jsem jí magnézium, nutridrink, hroznový cukr a hlavně potřebuje dobrat sílu. teď už má zase svou barvičku ve tváří a zase se usmívá, bere to statečně. Snažím se to brát normálně, ale spíš se děsím, kdyby sebou praštila někde, kde nebude nikdo poblíž, aby si ještě víc neublížila. U toho mýho muže s tím okem si myslím, že má zřejmě velký oční tlak, shodou okolností jde teď ve čtvrtek na oční a na rentgen páteře, jes-tli tam nebude nějaká spojitost.Tak a o našich problémech stačí, jsem ráda, že jsem se mohla vypsat.ZUZANKO, tak to moc gratuluju, jsi šikulka, a přidávám se do řady mezi přátele školy! A kdyby jsme se Ti měly všechny sjet na promoci, tak to by jsme byly opravdu jak Hujerovic!! A tu sms můžeš klidně psát i mně, akorát že minule jsem n to přišla pozdějc, a odepisovala jsem, až jsi byla ve škole, to Ti asi moc nepomohlo.Jinak dík za uklinění Krakonošce a Neli na to vyšetření, já to beru celkem v klidu, jsou horší věci a my holky přece něco vydržíme!!!!Jo můj mě pozval přes víkend na pizu, neb slavím narozky, akorát se mi nějak nechce mezi lidi. Teď když jsme byli venku, chtěl jít do obchodu a já stála a prostě se mnou nehl, už se potřebuju co nejrychlej dát dohromady, nebo za chvílu nevylezu ani z baráku.JITUŠ, tak to je dobře, že to dopadlo jakž takž, i ze špatných zkušeností se dá poučit a aspoň budeš vědět, co dělat příště. Ale nejhorší je se stáhnout do ulity a vlastně potlačovat to dobré v Tobě, snad to časem přebolí a budeš se na vše zase dívat tím správným pohledem.

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Olinko ahoj:-))Silvi ty děláš jarní úklid??Seznam si taky občas napíšu,jelikož mám sklerozu:-))

olga (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Hujerová, Hujerová, věděla jsem, že nezklameš. Moc gratuluju, tu pizzu sis zasloužila a příště klidně smskuj mě, já bych to asi potřebovala taky, jenže většinou jsem tak rozklepaná, že by mi padaly brejle nebo mobil nebo oboje. A máš pravdu, před zimou se člověk ochrání, ale před vedrem není kam utýct, to nesnáším taky.Jiřinko, držím palce, ať to zvládnete, vždyť už zase Šárinka byla v pohodě, tak snad bude brzy líp.Tak zítra snad odpoledne, podle toho, jak to bude či nebude, všem ahooj

zuzka (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Aha zase nějaký rozesírač na scéně......SILVO, chtěla jsem ti napsat, abys dala bacha, při tom vyprazdňování domácnosti, abys náhodou se starými nepotřebnými krámy nevyhodila manžela)))))))))

všichni na PP9 (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Silvo nech si ty své nechutnosti pro sebe. Nikdo na to není zvědavý a na tvé vychloubání, co vše stihneš a uděláš taky ne. Proč sem vlastně chodíš?

evakrk (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Mě žádný fotky nedošly??????

Silva (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Fuj to je u nás hnusně.Zuzko gratuluji, jsi šikula!!Nelo, ty pytlíčky s edají vypit ale já jsem po prvním litru raději volila nálevy do rozbombardovaného pozadí!:-))Tak jdu pokračovat ve vyprazdňování domácnosti.Musím využít, že mě to nějak drží, to se jen tak nestává. Udělala jsem si seznam a odškrtávám, je to motivující.S.

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Zuzi a budeme uvedeny jako tetičky panikářky??Jinak nejedu!!¨¨Jiřinko,už je dodře??

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Aha já kdysi dávno na ultrazvuk žlučníku pila takový řídký gyps.Holky kdy jedeme Zuzce na ten rodičák ?To by byla prča,už to vidím:-))

zuzka (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Ale na promoci přijedete, že jo ???????????JIŘI, co se to děje,proboha???DITU fota hezky, ještě bych chtěla foto, toho, kdo tě teď trápí, abych viděla, jak vypadá,tak pošli, jo!

evakrk (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Jiřinko, tak jak?No jo, Hujerka, ty máš kliku, že ti nehrozí, že bychom přijeli všichni pepkaři na rodičák.Nelo, fortrans jsou pytlíčky, který naředíš čtyřma litry vody a vypiješ. Já to pila přez plnou pusu tic taců a to se dalo. Dito čáááááááu.Mončo, jasně, lepší nenajdeš.

Jitka B. (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Nelo - stařenky si tašku nosit nenechají. Bojí se, že bych s ní utekla. Ale občas se mi zadaří a hlídám kočárek před obchodem.

Dituša (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

...umrzlááá...jen nakukuji v mezičase-prisla jsem zvenku a hned pro J po kroužku tanečním.MONČO,NO JASNĚ ŽE ANO.CO TĚ TRÁPÍ?

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Jiřinko sakryš,to se jí stává často??

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Jituš a stařenkám nosit tašku taky?

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Hujerko gratuluji!!!Tu pizzu jsis zasloužila:-))A já bych taky kolikrát potřebovala takovou Lucku na cestu.Půjčíš??

Jitka B. (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Ahoj.Aleši - mačkal jsi rychleji.Lucko - omluvu i řád přijímám:-) Ta kombinace vtipu a skromnosti zní pěkně. Asi si to napíšu do seznamovacího inzerátu. Kobereček jsem ustála, ale zalezla jsem do kouta a nebudu na sebe upozorňovat. To znamená, že asi končím s dobrými skutky v práci.Jinak slepce přes přechod budu převádět dál:-))

jiřina (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Šárinka právě omdlela, kruci

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Evi tam se pije taková řídká, sladká sádra?

zuzka Hujerová (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Tak ahoj - Hujer hlásí, že dostal za 1 a pochvalu k tomu, že to bylo skutečně excelentní. To nepřeháním, mám radost, neboť je to pochvala od vedoucí naší katedry u které budu psát bakalářskou práci. Tentokrát mi to přišlo docela lehký, tak teď už mám klid zase až do začátku příštího semestru)))))Po cestě na stanici, aby se mi neudělalo blbě recitovala jsem si polohlasně - Král Karel s Buškem z Vilhartic, teď zasedli si k dubovému stolu, ti dva už pili mnouhou číši spolu - a zapěli si z plnných plic....Umím jí celou, tak jsem si jí zopakovala asi 5x než přijela tramvaj a pak, abych odvedla pozornost, smskovala jsem Krakonošce, kde jsem jí o své recitaci vyprávěla))))Takže Evi díky - příště to odnese třeba Olga na ní už dlouho nepřišla řada))))))))))))Tady svítí snad po týdnu slunce, ale mráz je pořád parádní, hnusnej špinavej zmrzlej sníh na ulicích - fuj....Za odměnu, jsem si koupila pizzu Ristorante - od Dr. Oetkera a celou jí zežrala)))))))) naprostá balada. Tak Oli, zítra absentuješ, jo? No, tak když tak vezmu raníček za tebe. Já jdu k psychoušce v pátek, naštěstí s Luckou-Luciperkou za ruku - se mám, co????))))Jiři - myslím na vás, to co píšeš je hrůza, hrůz, musíš být fakt silná žena, že to ještě vůbec zlvádáš. Možná jestli tvůj muž neměl oční migrénu? Mému se to občas stane, že na chvíli skoro nevidí na jedno oko a za chvíli to přejde.Holky já mám zase raději malé psíky, kdybych si nějakého pořizovala, tak asi čivavu...A všem co mrznou - rozhodně nezávidím, ale zase se můžete oblíknout - do kulicha,rukavic,kožichu, dát horkou lahev či cihlu do postele, ale co když je vedro??????No to je pro mě naprostá schíza!!!!! Takže se děsím letních veder už teď.Tak ahoj všem, dnes mě ještě čeká třídní schůzka(((((((

Reklama

Přidat komentář