Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP9

test pro úterý: (Út, 13. 1. 2009 - 01:01)

ztráty 08: Míša Lily Dana Dandy Evíček Lama Judita.....nálezy 08 : Nela Silva Alča Renča Aleš.....a řád za vytrvalost a stálou oblibu pro:Pajku,Evikrk,Dášendu a Ditu....ČECHY: EvikrkLenkaZuzkaLuckaDášendaDuchmeryHankaOlinkaLilyRomanaMORAVA:PajkaSilvaNelaAlešAlčaRenčaDitušBáraa naše Miss

Nela (Po, 12. 1. 2009 - 23:01)

Leni ty jsi úplný veterinář a takovým zbohatlíkům to musí být síla něco prodat,taky bych zuřila:-( Chudáček kakadu.

Lenka (Po, 12. 1. 2009 - 23:01)

Ahooooj:-)Dituš, ten sporák nekupujeme my, ale jelikož bydlíme zatím pořád ve státním bytě, tak po 19 letech už na nový máme celkem nárok. Ten starý už fakt mele z posledního.Zuzko, šikovná Týna i Ty, třeba uděláte díru do světa:-)Náš Monty akorát kňourom?ouká, otevírá si dveře, takže máme téměř všude otočený kliky. Jo a pak se snaží být neviditelný...vždycky někam strčí hlavu a když on nevidí nás, tak ani my přece nemůžeme vidět jeho:-)Přes víkend se u nás v práci objevili takový dva, který asi neví co z penězma a hrozně je zajímal Vendelín. Tak jsme jim barvitě popsali co takový papouch potřebuje a Venďas ještě naštěstí dostal svoji správnou vejskací a řvací náladu, takže jsme je snad odradili. Je hrozný prodávat zvířata lidem, kteří si je kupujou jen proto, aby byli něčím zajímaví a přitom o chovu neví vůbec nic. Pořád nemůžu zapomenout na movitého chlápka, kterému jsme kdysi prodali kakaďáka a on za dva týdny přišel, že se mu jeho pes dostal do klece a ukousl papouchovi nohu a že asi chcípne. Ale že se nic neděje, že si klidně koupí dalšího, prachů má dost. Tak to jsem v tu chvíli viděla rudě a poslala ho do prdele. Tak jsem se zas rozčílila při té vzpomínce. Jdu se uklidnit,musím nakrmit agamku...tu napadla před vánocema jiná agama, požvejkala jí hlavu, zlomila čelist, takže ztratila spoustu krve a vypadala že se z toho nedostane. Týden jsem jí kapala do tlamičky vodu s glukopurem, dávala jí po lžičkách rozšmrncovaný jablka a cvrčky a jupíííí je to pár dnů co splaskly otoky a konečně zase mohla otevřít oči. Teď jí učím znovu pít z mističky, protože si zvykla na lžičku a už zase sama žere červíky:-)Takže dobrou všem a zítra ahoooj.

Nela (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Proč nám tady pořát dávají do reklam to žrádlo?Mám hlad !!

Dituša (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Veselá? V jádru jsem zas nasraná.navečer jsem ho prosila,zda by rano prijel vzit j do mš,musí na pul 8 a nerada bych malou L zbytečně oblikala tak brzo a hnala dve monuty tam a zpet...napsala jsem ted podruhe a opet bez odezvy

Dituša (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Houby Lucko,trochu apertivu nikoho nezabije...kde bych na pití brala čas a peníze

Nela (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Tak ahoj na 9!!Syn na to dnes prdí,zítra je taky den:-))Dituško zdááár.Hani můj chlap je taky jako bezedná studna a je docela štíhlý.

Luc (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Dituš,jsi nějak podezřele veselá...ne že se dáš na pití!!!! :-)

Luc (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

a pak pro mě nic nemá,když přijedeme na návštěvu,protože všechno sežere :-)

Dituša (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Hanči,jak dvě??měli dudy jak v mailu?:)mnám kačenáEViku kde seš? Nepřeháněj, stejně ty cviky zajíš sádlem s čerstvým chlebem nebo bůčkem...

Hanka 1 (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Dituš vždyt já vím,stejně ,jak říká můj chot,který si mimochodem dnes koupil dvě stehna kachny,nás šoupnou na chaloupku at prý se živíme kořínkama,od něj to sedí,co?Holky já mám snad nejvíc nenajedenýho chlapa v Evropě.Neumíte si představit,ty jeho kombinace,akdyž se chytám za hlavu odpověd je tato,v porodnici mě krmily dvě maminky tak mám holt roztažené bříško,což je pravda-maminky i to bříško

zuzka (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

hurá, nabíhá to rychleééééé, ne jak slimák

zuzka (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

chtěla jsem napsat Olga s raním příspěvkem. Do přkýnka zlobí mě notebook - odesílá sám maily, a příspěvky sem, je to jak v začarovaném zámku....

Hanka 1 (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Luci já vím,Pajka je šikula,že to založila,hele v Praze a okolí ,zima,inverze na horách teplo a pěkně,hned bych někam jela

zuzka (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

no tak nazdááááár, doufám, že nás všichni brzy objeví - Olg

Dituša (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Hani vubec nic,jen ten výčet dětí,myslím to v dobrým.

Dituša (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Teda to je let,co fachčí tenhle chat,PP znám let pět,a už je část devět.AHOOOOOOOOOJ

Luc (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Pajka tu neníí,byla tady 9.1ahoooj všem

Hanka 1 (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

Pajko ahoj tak 9 založená to je fajn,

Pajka (Pá, 9. 1. 2009 - 23:01)

Vítejte na devítce :-) Ať se tu všichni cítíte příjemně...

Reklama

Přidat komentář