Reklama

Deprese

Steve (Út, 14. 3. 2017 - 15:03)

Heled'te se ... nechtěli byste si dát na reklamu spešl vlákno? Všude srát jednu nabídku mi fakt moc vtipné nepřipadá. :-(

Naopak jsou jisté lidé, kteří vaši nabídku hledají, pak jí v tomhle maglajzu nemůžou najít a ani jí nenajdou.

Založte si prosím vlákno "Prodám" "Léky" Nebo tak něco. Díky

Jinak osobně mám Neurol ba i zásobu těch Rivotrilů. Od Hypnogenu mám zase domácí tričko :-D

Cim (Út, 28. 2. 2017 - 01:02)

Je jedinec citlivější, tim je také vnímavější.

A (Út, 28. 2. 2017 - 01:02)

zvláste pak ,pokud se jedna o nějake z intimních témat.

Zkus (Út, 28. 2. 2017 - 01:02)

pochopit,že ten kdo prosel nejakym otřesným zážitkem s těžkými a dlouhodobými následky, bude mít obavy ,že vše se muže snadno opakovat.Takove jedince musíš nejprve nějak ubezpečit ,že se nic takového už nemůže stát.
Strach není nějaka úzkost, ten muže byt silny jako zelezo.Urcitym nevhodný jednáním ho můžeš ještě posilovat.

Znovu (Út, 28. 2. 2017 - 01:02)

se sjednotit,pochopit se,porozumět si nelze skrze pantomimu.Prijed nebo za sebe někoho posli ,půjdeme se projít a uvidíš nějake prijatelne reseni pro všechny najdeme.Nebo navrhni jiné reseni.To vis, těžko se věři když ses kolikrát zklaman/a.

Bedrichu (Po, 27. 2. 2017 - 23:02)

Ale bacha na to.Kdyby ti dával do kafe někdo např. Viagru a kouřit budeš Marianku. ...holky se pak schovají a co blázinec .

Optimista (Po, 27. 2. 2017 - 23:02)

Radujme se, veselme se. Vyserme se na deprese!

Bedřich (Út, 24. 1. 2017 - 16:01)

Nějaké mladé souložnice by mně za měsíc možná dostali do nálady.Nevím jestli je to deprese,ale po kůře bych ji rozhodně neměl.

jen (Út, 17. 1. 2017 - 22:01)

Lilie, existuje alternativní...reklama

-monika- (Út, 17. 1. 2017 - 11:01)

Ahojky vsem !!
nevim jak...Lilie, existuje alternativní cesta, jak řešit depresi. Pro mě to byl dar z nebe a je pro Tebe i pro každého. Jestli chceš, napiš mi na : [email protected]
PS : trochu balzámu pro dušičku tady : http://www.pronaladu.cz/balmforthesoul/test-main/

Meer (Pá, 23. 12. 2016 - 18:12)

Taky mám půlku života deprese . Střídavě jsem brala léky, teď se s tím peru bez nich. Vedlejší účinky mi nestály za to. Každý den je boj, ale říkám si, že to nevadí, že mě to posílí. Vánoce neřeším, čekám na jaro a slunko a kytky .

Luboš (Čt, 22. 12. 2016 - 19:12)

Ahojky vsem !!
nevim jak...Sám mám deprese a můžu si kdykoli ublížit ale nejde to protože mám svoje nejbližší a tak i ty Lilie máš snad rodiče ,sourozence,tak k nim natáhni ruce,určitě tě přijmou a určitě zajdi za psychologem,snad najdeš nějakého na akutníé případy,tam se člověk vybrečí a začne uvažovat jinak,jen se nehrň do vztahu,to by jsi mohla naletět,kamartádka se taky časem objeví,i když už to nikdy nebude jako ta první,ale teď byc h hledal u těch svých nejbližších,jen ne na vánoce být sama,t ak začni,moc držím palce a vzpomenu si na tebe u večeře,jako na ostatní samotáře,ale věřím,že ty už nebudeš,tak to snad dáš.

Pampeliška (Čt, 22. 12. 2016 - 15:12)

Ahojky vsem !!
nevim jak...Lili,co to znamená,že jsi prislaprisla o pritele a 3deti?? Pokud se stala nějaká tragédie,nehoda,a nežijí,tak opravdu potřebuješ pomoc.
Pokud se s nimi "jen nestykas",tak snad nemusí být tak zle.
Každopádně pokud se citis sama,a nejsi schopna s tím nic udělat sama,tak se obrať třeba na kriz.centrum,nebo linku důvěry. Můžou ti pomoci co dál.

Steve (Čt, 22. 12. 2016 - 02:12)

Nevím kdo je v Chebu ale v Ostrově je veliký centrum - léčebna. Doporučuju ti zajít si určitě tam. Tam ti poradí co, a co dělat dál. Držím palce, a zdravím krajane.

Lilie (St, 21. 12. 2016 - 21:12)

Ahojky vsem !!
nevim jak zacit je mi 24 let a v tomto roce jsem prisla o 5 milovanych osob a jsem uplne psychycky v haji. Prisla jsem o 3 deti diky bývalému o pritele a o kamarádku která umřela.
prosim nemuzu spat jen brecim vycitam si všechno. mam jen spatne myslenky i skolny k tomu ze bych si ublížila. bydlim kousek Od Chebe mam byt 2-1 a sem tady uplne sama a nevim kudy kam ja chci umřít nemam chut k jidlu ani silu ranno vstát. prosim o rychlou rada pride mi ze se zblaznim dekuju Lili

Steve (Út, 1. 3. 2016 - 18:03)

"Proto všichni herci a zpěváci netrpí depresemi" ...

např. Petr Muk, Karel Svoboda a tuna dalších zpěváků, herců, skladatelů ... P.I.Čajkovskij ...

při depresi (Út, 1. 3. 2016 - 15:03)

se chováš zcela jinak a nemůžeš za to. Bohužel blízcí kolem tebe vůbec nechápou, že je to nemoc, třeba jako angina, která se musí léčit a trvá to dlouho.

BOIS (Út, 1. 3. 2016 - 14:03)

Dobry den pani...uRČITĚ BYCH DOPORUČILA morinhzi, pít tento džusík, výborná věc, velmi dobře funguje.

Hanka 28 (Út, 1. 3. 2016 - 12:03)

Já jsem si své deprese způsobovala závislostí na ovoci (fruktoholizmus), protože ovocný cukru fruktóza má negativní vliv na chemii mozku. Samozřejmě pár kousků ovoce neuškodí, ale byla typická fruktoholička jedla jsem zhruba kilo ovoce denně. Od doby co ovoce výrazně omezuji, už se deprese neobjevily.

Monika (Čt, 19. 12. 2013 - 10:12)

tak kéž bych já dnes zkapala
vánoce nenávidim a muj milej mi řekl že se mu něco rýýsuje a že se na mně už ani nemůže podívat a že asi pojede pryč at jede třeba do prdele budu sama s flaškou a budu mít aspon klid a jistotu že si nic nenalhávám .at už se to rozčíísne vše je jen na oko a falešný

Reklama

Přidat komentář