Reklama

Deprese

Pampeliška (Ne, 30. 9. 2018 - 16:09)

Dá se za depresi považovat...Lenko,jistě, anhedonie je jeden z hlavních příznaků deprese. Záleží na délce a hloubce, a na dalších věcech, to ti fakt nejlépe řekne lékař, který tě vyšetří. I Praktický lékař by měl rozpoznat depresi. Tady žádný doktor nechodí, nečekej odborné rady, jen vlastní zkušenosti lidí, co to zažili.

lili (Ne, 30. 9. 2018 - 16:09)

Děkuji, a vy jste tady...Nejsem, ale myslím že nejsem jediná kdo tady přispívá pravidelně.Mám toho hodně za sebou tak proč něco k tomu nenapsat.Potkala jsem hodně různorodých lidí,s psychickymi problémy ,včetně schizofreniku z různými projevy,normálně chodím do práce a tam se bavit o depresi není zrovna vhodné,hodně lidí ví co je deprese,ale současně nechápou ,že vás může i zabít.

Pampeliška (Ne, 30. 9. 2018 - 16:09)

Horečka omladnic to být...ne, to fakt ne, horečka omladnic je sepse, to se už dnes při porodu nestává. Už více než sto let. Není to psychická nemoc.

A (Ne, 30. 9. 2018 - 15:09)

Může též být laktační...Horečka omladnic to být nemůže?

Jistě (Ne, 30. 9. 2018 - 13:09)

Můžou se dostavit deprese v...Může též být laktační psychóza.

Dotaz (Ne, 30. 9. 2018 - 13:09)

Můžou se dostavit deprese v šestinedělí?

Lenka (Ne, 30. 9. 2018 - 07:09)

odpověděla jste si sama...Děkuji, a vy jste tady personál jako, že mě to zajímá, já jen že tu diskutujete docela často.

lili (Ne, 30. 9. 2018 - 04:09)

Dá se za depresi považovat...odpověděla jste si sama navštivte lékaře

Lenka (Ne, 30. 9. 2018 - 01:09)

Dá se za depresi považovat déle trvající anhédonie? Nejsem schopná se moc radovat a nic mne nebaví. Moc se nemůžu k ničemu přinutit.

CYRYL HOSCHL : (Út, 28. 8. 2018 - 07:08)

https://www.youtube.com/watch?v=TIIFNY6Km3M

Snad ještě (Út, 28. 8. 2018 - 05:08)

občas slyším narážky, že řidil auto pod vlivem alkoholu atp.Tak od toho byl soud,ne? .Nebo on ty řidicke průkazy si sam tisknul ....Nebo jak to teda bylo ...k Soudu tehdy nikoho nepustili.Co si mam o tom myslet?

Nebo ted musíš něco vydržet když jsi je na ne přivedl. ...
Co to je za konspirace? Já jsem ani nikoho osobně neznal...

A (Út, 28. 8. 2018 - 04:08)

Možná, nevím, skrze me dokázat jak to bylo u jiných osob,tech vyznamnych?
Děkuji ,potom nechci svým zdravím,jako morče, takto slouzit.

Jinymi (Út, 28. 8. 2018 - 04:08)

Slovy receno.Nenarodil jsem se jenom pro druhé (kralik),ale taky pro sebe!
Mohlo by to tak byt.

Jinymi (Út, 28. 8. 2018 - 04:08)

slovy receno.Ja resim svoje zdraví. A VY RESIT COOOOO?

A (Út, 28. 8. 2018 - 04:08)

Následky toho kdo si o sobe myslel,že je nejchytřejší na svete resim dodnes.
Takže POMOC není skrze pantomimu ,skrze divadlo,ale DOMLUVU a DOHODU..
Muže to tak byt...
Dekuji

K zamysleni (Út, 28. 8. 2018 - 04:08)

Prosím držte se REALITY.Historie dava celou řadu příkladů,jak to pak konci.Jsou věci kardinální,ktere jsou dane a ktere nelze změnit pak stále a proměnne.Jsme jenom lidi.Lidi, ruzneho V?KU a ruzných zkušenosti.

A (Po, 27. 8. 2018 - 20:08)

Pomuzes?

Ja (So, 25. 8. 2018 - 23:08)

Už nemám silu,ani odvahu!Zkousel jsem se domluvit.Kazdy má svých problémů dost.

Mončičák (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

Ahoj Danny,
ne, běhat moc nechodím, jen výjimečně. Nechci tu psát, co dělám, ale moc mě to baví a dělám toho víc. Cvičím buďto hodinu, nebo občas i dvě, ale určitě můžeš začít třeba na 20-30 minut. Pokud ti je ještě hodně blbě, tak to nemá smysl, já začala sportovat až několik měsíců po hospitalizaci a to tehdy jednou týdně, jak jsem psala a až 7 měsíců po hospitalizaci 3krát týdně. Nemá zas cenu to lámat přes koleno. Pokud chceš, abych ti toho napsala víc, tak mi tu na sebe napiš nějaký e-mail a já se ti ozvu, nechci tu o sobě zveřejňovat více podrobností. Držím ti moc palce, ať je lépe a můžeš vyrazit běhat.

danny (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

danny,
já nejdřív chodila...Moc děkuju. A jaký sport jsi vybrala, běh? Já jsem dneska chtěl začít, ale nešlo to, asi musím počkat až budu z nejhoršího venku. Tělo mě neposlouchá, jsem jak kdybych skládal uhlí. Mohla bys mi ještě napsat, jak dlouho má cca ta denní aktivita trvat?

Reklama

Přidat komentář