Reklama

Praskání pokožky během těhotenství

Průvodním jevem těhotenství je samozřejmě zvětšující se objem bříška a prsů. Z důvodů podstatného zvětšení objemu v relativně krátkém čase a nízké pružnosti pokožky dochází v těchto oblastech často k popraskání kůže, což mnohé žehy velmi trápí.

Tato kosmetická závada po porodu nemizí a zůstává na celý život, neboť se jedná o trvalé poškození. Tyto žehy se na nás později obracejí a žádají radu, jak svou pokožku učinit opět krásnou a hladkou. Bohužel pro ně máme neustále tu samou odpověď : jediná možnost, kterou nabízíme, je prevence.

Ženám, které chtějí tomuto trvalému poškození předejít, můžeme doporučit uvolňující masážní olej Muttisol Extra AOK. Tento přípravek obsahuje olej z pšeničných klíčků a mandlový olej a je bohatý na vitamíny A, E, F a lecitin, což vše v optimální kombinaci udržuje namáhanou pokožku vláčnou a pružnou. Pro maximální působení účinných složek je třeba dvakrát denně jemně vmasírovat olej do pokožku bříška a prsů a to již od prvních dnů těhotenství. Kůže získá na elastičnosti a její napínání nezanechá následky.

zdroj: Aromaterapie plus

Reklama
Reklama

Komentáře

maruna (Pá, 13. 4. 2007 - 17:04)
a kolik stoji ? ? ?
Dany (Po, 10. 9. 2007 - 15:09)
zní to zajímavě, zajímalo kolik to stojí a kde bych to mohla sehnat? díky
Reklama