Reklama

Co mohou BB, CC, DD, PP a EE krémy poskytnout vaší pleti? Jaký je mezi nimi rozdíl?

BB krémy se staly velmi rychle populární mezi ženami. Jsou navrženy tak, aby obnovily kůži, která byla poškozena kosmetickými procedurami. V posledních letech se objevily další krémy: CC, DD, PP, a EE krémy. V článku se dočtete, co je odlišuje od sebe navzájem a pro jaký druh kůže jsou vhodné.

BB krémy
BB je zkratka pro “ Beauty balm - Balzám krásy.“ BB hydratují pokožku obličeje a zklidňují podráždění. Hodí se jakýkoliv druh kůže.

CC Krémy
CC je zkratka pro “color control - kontrola barvy.“ Tyto druhy krémů byly vytvořeny, aby oživily nažloutlou nebo červenou pleť na obličeji. Obsahují složky, které pleť vyhlazují a dodávají jí pocit svěžesti. Nejsou vhodné pro mastnou nebo problematickou pleť.

DD Krémy
DD krémy znamenají “daily defence -každodenní ochranu,“ chrání a pečují o kůži. Velmi dobře chrání pokožku před slunečními paprsky. Nicméně by se neměly používat příliš často a v silnějším vrstvě, protože mohou ucpat póry. Nejlépe se hodí na starší kůži.

PP Krémy
PP nebo-li “pink perfect - růžově dokonalý“ krém je základem pro použití make-upu. Křemíkové částice, které obsahuje, vyplňují všechny nerovnosti pokožky, takže krém zanechává hladký a rovný povrch. PP krémy vyhovují jakémukoli typu pleti, ale měly by být použity ve spojení s jinými výrobky na tvář. Po nanesení byste měli nanést ještě vrstvu tónujícího krému.

Reklama

EE Krémy
EE (extra exfoliace) krémy obnovují pokožku, zbavují ji odumřelých buněk a také chrání pleť před sluncem a hydratují. Některé z nich kombinují obranu proti ultrafialovému záření s ochranou proti akné. EE krémy nejsou určeny k velmi častému použití  a  nejsou vhodné pro tenkou nebo citlivou pokožku.

Zdroj: Futurederm

Reklama

Komentáře

Reklama