Reklama

Kourtney Kardashian doporučuje po světě kosmetické přípravky značky Manuka Doctor

Kosmetické výrobky od značky Manuka Doctor využívají 100% včelího jedu, který je získáván od včel šetrným způsobem. Manuka Doctor kosmetické přípravky obsahují pouze ty nejlepší přírodní ingredience z Nového Zélandu pečující o bezchybný a zdravý vzhled pleti. Produkty neobsahují škodlivé chemikálie ani geneticky modifikované suroviny.

Manuka Doctor se specializuje na kosmetické výrobky vyrobené z manukového medu a včelího jedu. Kosmetické řady péče o pleť pomáhají pokožku vyživovat a vyhlazovat a zanechávají ji vyzařující zdraví.

Manuka Doctor získala ocenění Beauty Insiders Choice Award za nejlepší novou značku v roce 2012. Manuca Doctor usiluje o zajištění rovnováhy základních složek zkombinovaných tak, aby nabízely funkční přírodní řešení.

Manuka Doctor vybírá pouze ty nejkvalitnější ingredience. Poskytuje přirozenou péči o pleť, která má podporu v odborných znalostech, výzkumu a nezávislém laboratornm testování.

Kourtney Kardashian, globální ambasadorka Manuka Doctor, uvedla: “Už mnoho let používám kosmetickou řadu Manuka Doctor, takže když mě značka požádala o to, abych byla jejich globální ambasadorkou péče o pleť, nemohla jsem si přát lepší partnerství. Jak fanoušci mé show viděli, jsem zastáncem produktů, které používají přírodní ingredience. Jsem neuvěřitelně nadšená, že mám tuto příležitost spolupracovat se značkou, v kterou věřím, a představit ji lidem po celém světě. “

Reklama

Manuka Doctor nabízí řady:

ApiClear pro problematickou pleť
ApiNourish pro zralou pleť
ApiRefine pro okamžité výsledky
ApiBronze - samoopalovací prostředky
ApiRevive na tělo a vlasy
Manukové oleje na obličej
Drops of crystals - luxusní řada proti stárnutí obsahující navíc omlazující vzácný olej ze stromu Pistacia lentiscus
NOVINKA: 24K Gold & Manuka Honey Oils - Kolekce luxusních Manuka Doctor kosmetických olejů obsahuje 24-karátové zlato, manukový med a vzácné rostlinné oleje.

Zdroj: 001shop.cz

 

Reklama

Komentáře

Míša (Ne, 8. 9. 2019 - 08:09)
Gold dust je perfektní.
Jitka (Út, 26. 4. 2022 - 19:04)
Já si nemůžu vynachválit Radiance sérum - lehounké, zjemňuje vrásky, rozzáří pleť a jde skvěle pod make-up či krém.
Ester (St, 11. 5. 2022 - 22:05)
Ano,super
Reklama