Reklama

Získejte krásnou a čistou pleť s Manuka Doctor

ApliClear řada byla vyvinuta speciálně pro pokožku, která je náchylná k pupínkům a skvrnám. Tyto výrobky pro péči o pleť obsahují pečlivě vybranou směs ingrediencí, které pomáhají obnovovat poškozené kožní buňky, podporují regeneraci buněk, snížují začervenání a výskyt akné a jizviček.

Hledejte vždy nekomedogenní produkty

Pamatujte si, že všechny produkty Manuka Doctor ApiClear jsou certifikovány jako nekomedogenní, což znamená, že neobsahují přísady, o kterých je známo, že ucpávají póry, což může zvýšit pravděpodobnost vzniku akné. Vždy si toto kontrolujte při výběru výrobků pro péči o pleť.

Proč je módním hitem kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je průlomová složka péče o pleť vhodná pro všechny typy pleti, ale zvláště je prospěšná pro zralou pleť nebo pro ty, kteří potřebují její zvlhčující účinky.

Reklama

Kyselina hyaluronová, široce známá pro své velmi příznivé vlastnosti, je schopna zachytávat vlhkost, která je nezbytná pro mladě vypadajícíí a zářící pleť. Také zklidňuje pokožku a může chránit před volnými radikály.

Manuka Doctor obsahuje tuto jemnou a přirozeně se vyskytující aktivní látku ve formě hyaluronátu sodíku v mnoha produktech, včetně Antiseptický gel Manuka& Tea tree ( dříve Krém na pupínky Apiclear), Skin Treatment Serum (Pleťové sérum Manuka Doctor Apiclear 30ml), Čisticí pleťové tonikum Apiclear, Čistící obličejový peeling Apiclear, Rozjasňující gel ApiClear (Claryfiing Gel ApiClear) a Levandulová noční maska ApiNourish. Proto jsou produkty ApiClear účinné a jemné zároveň.

“Nikdy bych nikdy nepoužila jiné sérum ... začalo čistit mou tvář a to je vážně úžasné“
Louisa S, zákaznice užívající přípravky ApiClear

Pomoc z úlu

Manukový med má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Je po staletí používán jako přírodní zkrášlující ingredience díky svým úžasným vlastnostem. Pochází z neznečištěných, divokých a neobdělávaných horských oblastí Nového Zélandu, kde rostou keře Manuka.

 “Na kosmetiku Manuku Doktor jsem narazila, když jsem hledala péči o pleť s manuovým medem. Jsem tak šťastná, že jsem to udělala! Během jednoho týdne tento výrobek (používaný v kombinaci s ostatními z této řady) byl účinnější než cokoli jiného, co jsem vyzkoušela.“
Jessica K, zákaznice užívající přípravky ApiClear

Purifikovaný včelí jed

Včelí jed  je přírodní alternativou pro péči o pleť s akné a tato účinná kombinace enzymů, peptidů a aminokyselin pomáhá zlepšit vzhled pokožky.

Stejně jako manukový med a čištěný včelí jed je používán také propolis jako ingredience, která je ideální pro unavenou, stresovanou pleť a aktivně uklidňuje zánět. Propolis lze nalézt v našem zákazníky oblíbeném Krému na pupínky Apiclear( ApiClear Blemish Cream).

 “Jsem závislá na řadě Manuka Doctor, ale toto je můj produkt první voby. Když mi vyrazí někde pupínek, aplikuji tento produkt na postiženou oblast a během několika hodin, pupínek je prakticky pryč! 100% doporučuji! “
Sophie F, zákaznice užívající přípravky ApiClear

Manukový olej

Manukový olej je extrahován z listů a větví stromu Mantuka Leptospermum Scoparium, který je původem z Nového Zélandu a je proslulý silnými antimikrobiálními, antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi. Manukový olej je obsažen spolu s dalšími účinnými látkami v přípravku pro problematickou pleť - Manuka Doctor obličejový olej - normalizing 30 ml

 “Jsem zamilovaná !!! Zmírňuje mou pigmentaci po akné, snižuje a uklidňuje můj výsev akné a dává pokožce příjemnou záři. Používám ho pouze v noci a dávám si dvě kapky společně s ApiClear hydratačním mlékem.“
Jessica K, zákaznice užívající přípravky ApiClear

 

Značku Manuka Doctor můžete zakoupit na: https://www.001shop.cz/znacka/manuka-doctor/apiclear/

 

 

 

Reklama

Komentáře

Reklama