Reklama

Panická porucha 4

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 11:08)

Někdy musím bejt aspon rozpustilá, než abych se spustila:-)...ted jsem náhodou zahlídla kus konce dojáku v tv a hned se rozslzela. No nejsem divna? Už letím radši na zahradu, dokud střídavě vykukuje slnko.papa---

Eva S. (Čt, 18. 8. 2005 - 10:08)

Lenko,gratuluju a přeju Ti,ať už se Ti pp nikdy nevrátí!! Tvůj příspěvek mi udělal radost,je moudrý,máš rozumný názor na naše problémy,musíme s tím bojovat a nedat se!! Taky umíš odhadnout lidi. Napiš nám zase někdy jak se Ti vede.Ditulo, Ty máš ale nějakou rozpustilou náladu, co se to děje??

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 10:08)

Milá Lenko, gratuluju k ročnímu žití bez potíží s PP a díky za hezký příspěvek!

Lenka (Čt, 18. 8. 2005 - 09:08)

Zdravím Vás všechny!Musím tedy říct, že jsem tu nějaký ten pátek nebyla a nestačila jsem se divit, jak jste to tu rozjeli... Trvalo mi pěknou řádku hodin, než jsem se pročetla všemi příspěvky.A teď vám snad udělám radost, protože vám řeknu příznivou zprávičku - PePina jde vyléčit - doufám, že jsem toho důkazem. Nechci nic zakřikout, vím, že je to pěkná mrcha a může se ke mně vrátit. Ale už rok jsem bez léků a mám klid. Je pravda, že se necítím úplně úžasně, jsem unavená, ale vzhledem k mému životnímu stylu je to snad i celkem pochopitelné (chodím do práce, mám 2 malé děti a jedno trochu větší - manžela).Jedno je velikánská pravda - člověk si musí pomoct sám, musí to jít zevnitř, léky jsou berlička. To tady všichní víte, alespoň tak soudím z vašich příspěvků. Jen jeden člověk to asi nepochopil, utrhuje se tu na ostatní. Prosím, takového člověka ignorujte, pokud je tu někdo chudák, tak je to jen on sám. Chodí si sem jen stěžovat nebo nadávat. Moc hezky mu to napsala Karatína, naprosto s ní souhlasím. Řekla bych, že lidé s PP jsou mnohem citlivější a vnímavější a toto jim může opravdu ublížit, pokud si to budou brát osobně. Miloš má pravděpodobně velmi vážnou poruchu osobnosti - z ničeho nic bouchne, aniž by mu někdo něco udělal, nikdy nevíte, co od něj můžete čekat, protože nikdo neví, jakou má zrovna náladu - jestli stěžovací nebo nadávací.Nicméně nenechte si kazit váš krásný chat, vidím, že chcete uspořádat sraz, to je jenom dobře. Dito - úplně jsem se v Tobě poznala, občas i teď mívám nějakou aritmii, ale je to tak jednou za 2 měsíce, když to příjde, tak tomu řeknu - Jdi do p....e, nebo S..u na tebe, nemám na tebe čas, jedu na kole. Nebo něco v tom smyslu. A ono se to sebere a dá mi pokoj.Přeju vám všem brzké uzdravení a určitě se sem budu chodit dívat.

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 09:08)

...NEBO Save. Chápeš?Evíku R- pak prosím také růži na pomník... "zde plodila a živořila Pepka Vijónská Francuázová"...

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 09:08)

hihihi, to mě jen tak napadlo, jak jsem měla nevyplněný kolonky v odpovědích, hihih. Jo můřžeš se proměnit, co by ne! Třeba EVIS.

Eva S. (Čt, 18. 8. 2005 - 09:08)

Dito,co ta změna jména? Že bych taky něco vymyslela?? :-)))

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 09:08)

Radko, já taky ne, nemysli, ted ta snídaně, ani radši nepopisuju! No mám ty koláče vyhodit??Drahuš, jak se vede?

Anie (Čt, 18. 8. 2005 - 09:08)

Ahoj ahoj! Konečně sluníčko:-)) To jsem potřebovala:-) Teď jsem doma a mám tu pana opraváře na ledničku. Doufám, že se mu podaří najít závadu, protože mě varoval, že se to nemusí povést a pak jí budu muset vyhodit. Je to prý něco blbýho. Je tři roky stará, takže nová:-(( Evi R., vítej doma :-)))Kamčo, ty máš taky Skype? Jak to, že nemám kontakt:-OEditko, poslala jsem ti číslo, tak mi stačí dát vědět den dopředu a já to nějak zaonačím, už se těším:-) Jak jste tu psaly o tom, naučit se žít s atakami, tak si myslím, že to je pravda. Já mám pravidelně jednou týdně ty slabosti a když si to vezmu zpětně, tak jsem to měla už loni na podzim a to už jsem se léčila. Každá slabost mě vždycky rozhodila a o každé jsem si myslela, že je poslední. Už mi pomalu dochází, že s tím stejně nic neudělám, je to už součást mého života a možná, když se tomu nebudu tak urputně bránit, že to odezní samo.

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 09:08)

Lidi, mně se teda zdá už ochatu§ To je konec. Normálně o nějakýmk našem sraze, jak jsme se podivně ubytovali, postupně se seznamovali a byl tam nějakej kluk , kterej měl jen hlavu. Co říkáš, Romane? EVKO.- neskláněj se, neohýbej svůj hřbet, ale díky. Já plodím v noci nejradš. Verše. Ahoj Wolkerko, ahoj všichni. Mějte úsměv na lících, dnes slavěj všichni Helíci! Zdravíčko jim přejem, at dnes slunce hřeje!!!

Eva S. (Čt, 18. 8. 2005 - 08:08)

Pěkné ráno všem!!!Ájo, já myslím, že nebude problém, chtěla jsem něco na Moravě a Žďár i to druhé místo by mělo být v pohodě. Já bych byla pro nějaký ten zářijový víkend, je mi zatím jedno jestli 1. nebo 2. Záleží na vás ostatních, ať se nás tam pár sejde. Teda Ájo, Tys mi našla i spoj, jejda, to se snad už fakt nijak nevymluvím!!! Ale ne, já bych vás fakt chtěla všechny poznat.Edi, doufám, že bys taky mohla dojet, ráda bych tě tam viděla!!!Martinko,je fajn,že jsi se ozvala. Neboj, pokud Ti nevyjde ten příští sraz, tak potom bude zase určitě nějaký další. Můžeme udělat třeba nějaký minisraz pro Moravu, třeba by se přidala i Pajka, Bára, Ája, Karel,Dita,Dandy

radka2 (Čt, 18. 8. 2005 - 07:08)

Ahoj lidičky, teda vidím, že jste to rozjeli - PP4 funguje od včerejška a už tolik příspěvků. Jsem dnes první takže všem přeji hezký den plný slunéééčka. Evo rokytko- na mě si včera večer zapomněla:-((((.Néé- dělám si srandu.Ty máš permanentně sbalíno a uvážeš spacák kolem krku, tomu se směju ještě teď:-))) .Včera jsem kámošce koupila davidovky, co ty kouříš, tak ti imaginárně jednu posílám na večer k ohýnku. Já si včera večer dala 2 chleby ( jeden s tlačenkou, a druhý se sýrem a paprikou), hrůza s takovou asi nikdy nezhubnu. Ale jak mi to chutnalo mňam:-)))

Roman (Čt, 18. 8. 2005 - 03:08)

Ahóóój Zlatíčka :-)))Teda byl to skvělý nápad s PP4, mám pocit, že jste všichni ožili, je radost si vás číst :-)Evinko, vítej z cest! A těš se na další. :-)Jihočendy zlaté, dejte vědět, kdy sem kdo jedete a dáme spicha, prosím, připomeňte mi, kdy tu budete, uděláme SouthSraz :-)A co se týče srazíku, termín je mi jedno, z těch dvou krásných míst, co našla Ája, hlasuju pro Lomničku - mimo velké město a levnější. Ale jestli budu přehlasovanej a pojede se do Žďáru, s radostí se přizpůsobím :-)Jsem taky nějakej zdrblej, půjdu dneska spát dřív. :-)))Pápá! :-)

Kamča (Čt, 18. 8. 2005 - 02:08)

Dnes musím broukovat sama :-) s broukem až v pátek. Já dopoledne na net nemůžu, protože to mám drahý, takže se dopoledne asi neozvu. Navíc budu asi celý dopoledne spát :-)))) Tak brouky brouk :-)

eva rokytová (Čt, 18. 8. 2005 - 02:08)

Kamčo, brou s broukem a něco si zejtra vymysli. Dopol. na Scype budu, tak se ozvi, pa.Až se všicí probudíte, tak nezapomeňte poděkovat za nové ráno! Karle, máš pořád povolený poledne... a ty, Romane, ode dneška, i pozdní odpoledne! :-))

Kamča (Čt, 18. 8. 2005 - 02:08)

Ahaaaa, tak to jo :-) já jsem ti tam psala :-) No, stejnak už jsem tak utahaná, že sotva koukám, takže půjdu taky zalíst do pelíšku. Přeju dobrou noc

eva rokytová (Čt, 18. 8. 2005 - 02:08)

Kamčo, já mám Scype na svým počítači v druhý místnosti, teď píšu na pirátským a v ilegalitě:-((

Kamča (Čt, 18. 8. 2005 - 01:08)

Když ono to není tak jednoduchý, protože za sebe musím najít někoho, kdo půjde a už vidím mamku, co řekne, když jí povím, že nepůjdu. Nepokecáme na skype? Stejně už jsme tu zůstaly asi jen my dvě.

eva rokytová (Čt, 18. 8. 2005 - 01:08)

Kamčo, nesmíš se trápit, zabal to tam, když se tam cejtíš takhle blbě a dokonce i v ohrožení buchnutí. Důvod vždycky najdeš!!!

eva rokytová (Čt, 18. 8. 2005 - 01:08)

Jééé, tak jsem se tě, Kamčičko, dočkala, kde máš ty vlahé rohličky? A nechceš pocukrovat buchtičky - já mám dnes cukrovací ruce :-))!Ditunko, tos mě dostala, skláním se před tebou, ty básnířko, to je síla!!!... to by nezmák´ ani můj Jiří Wolker, kterýmu jsem dnes kladla růži na hrob. Máš můj obdiv, čestně!!!

Reklama

Přidat komentář