Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP10

Renča (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

Ahojky všem s PP, pro začátek všem přeji co nejkrásnější vstup do nového roku s přáním snad nám bude líp. S PP už bojuji 10 let, když už se zdálo že jsem jí zvládla a všechno bude zase normální dostala jsem úder jako blesk s čistého nebe a je to zase tady, ale když si čtu že na to nejsem sama tak je to super. Jen vůbec nevím proč se to zase v plné síle vrátilo,

Renča (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

Krásný nový rok všem :-)
Tak my jsme si tedy užili.
V 11 jsme vyrazili do ulic,obešli 2 bary,kde byli známí,pozdravili je a došli do naší hospůdky-tak akorát na čas.
Bouchli jsme šáňo,se všemi popřáli,přebrali manžovu výhru a hurá,veselice pokračuje.
Do toho se dostalila starší dcera a brečela....a jen říkala Iva,Iva (to je ta mladší)....no nedovede si představit,jak mi bylo....no nakonec to z ní vypadlo:
Když se na oslavách na náměstí skláněla do batohu pro prskavky,když se zvedala,tak ji sejmul mladík vedle ní a vyrazil jí přední zub....ano,čtete dobře!!!
Ona,když byla tak ve 3 třídě,tak si oba přední zuby urazila houpačkou,má je oba nadstavené no a ten jeden nevydržel...
Brala to v poho,ale tu strarší jsem hodinu uklidňovala,děs běs.Mohlo to být horší....ale ty vteřiny,než jsem to z ní dostala,byly šílené a nekonečné.

Tak to máte novoroční historku.

Jackie (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

Zdravím Vás z Moravy, občas sem kuknu, jste moc bezva lidičky,PP jsem si před lety taky prošla a to tak, že jsem skončila v nemocnici- nevěděla jsem tehdy o PP nic.Občas se připomene, ale já se snažím jí nepodléhat, ikdyž je to těžké, však víte. Paradoxně ustoupila v době, kdy jsem prodělávala vážnou operaci .Prosím moc o radu, jesli někdo ze zdejších Moraváků neví o dobré kinezioložce v okolí Kyjova, Veselí ,Hodonína či Břeclavi.Budu velmi ráda za nasměrování. A ještě si dovolím jeden dotaz - prošel z Vás někdo kineziologií a pomohla Vám? Omlouvám se a přeji Vám VŠEM krásný nový rok naplněný zdravím, štěstím, pohodou a láskou .

Drevokocúr (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

Janko, přesně to, co popisuješ znám. Máš-li milovaného manžela, ať se k Tobě přitulí, hezky se usaď do nějaké pohodlné polohy, a hlavně zkus teplou flašku na nohy, například tohle mě dokáže dostat do pohody! Jinak jak mám ty své blbé dny, tak taky dokážu pochodovat od jagy do magy... Na pohotovost jsem s tím lezl jen jednou a tam se mi ženská vysmála co tam lezu, ať se jdu léčit na psychiatrii :-D (to bylo ve chvíli, kdy jsem vůbec o žádné poruše ani netušil)

zuzka (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

JANKO, tak si vezmi ještě jeden prášek. Já když jsem se párkrát dostala do tohoto stavu, tak mi jeden Lexaurin, který na to beru vůbec nezabral. Asi se to rozjelo už moc. Já taky vždy pochoduju...

Janka S. (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

Potřebovala bych radu. Po několika letech je mi dneska nizerně. Od rána slabost na omdlení. Mám PP, ale tohle jsem nezažila. Už jsem si zbalila i tašku ,kdyby to se mnou šlehlo. Nepomáhá ani Defobin na nervy, tabletku hořtíku jsem také polkla.
Mám návaly horka, pak se klepu. Nejsem schopna nic dělat. pochoduju od okna k oknu. Co s tím, na pohotovost se stydím, určitě by mi píchli Apaurin a nic víc. Bože to je život, pořád ten strach, proč se tohle v mém těle děje. A nejsem sama, je nás víc.

zuzka (Pá, 1. 1. 2010 - 11:01)

Ahoj všem ve spolek)))
Vstala jsem před půl hodinou, jelikož jsme šli spát asi v půl třetí. Jsem nějaká smutná, jako vždy na Nový rok. To mám od dětství - tehdy mi bylo vždy smutno, že skončil čas vánoční a čeká nás dlouhá zima, kterou jsem jako dítě neměla vůbec ráda. Teď je mi zima jedno, jen poslední dobou želím všeho, co končí...I včera při odtikávání hodin na Orloji mi bylo tak nějak úzko, asi z toho že budem zase o rok starší a jak ten život vlastně hrozně utíká...
Jdu uvařit česnečku, myslím, že dnes všem bodne,/manžel ještě vyspává/ nevím s jakou se vrátí můj synek)))

DÁŠENDO tobě taky hezký nový rok, hlavně zdraví a pohodu. Všimla jsem si, že na záněty m.m. dost trpíš, viď? Tak ať se brzy uzdravíš.
MISS tobě taky vše nej a vůbec vám všem.
LUCKO a co ty? Jak jsi silvestrovala? Žádné slibované hodnocení pod parou se nekonalo)))))

Drevokocúr (Pá, 1. 1. 2010 - 11:01)

Ahojte mojí milí, tak silvestrovské oslavy dopadly myslím na jedničku. Byl jsem se svýma nejbližšíma a semtam jsem byl jedním očkem aj na internetu. Hráli jsme si s neteří, takže jsme oslavovali o 106. Jak odbila půlnoc, tak jsme si popřáli a s manželkou jsme jeli na kopec. To byly teda manévry. Všeci okolo se na nás koukali jak na paka, protože koho by napadlo jezdit autem hned pár minut po půlnoci :-D Tak někteří uskakovali, na některé jsme museli použít klakson. dnešní mládež čím mladší, tím opilejší, hrůza... ale vše dopadlo hezky, moc ani nepršelo a výhled z kopce jsme měli nádhernej... Viděli jsme, jak tisícovky lidí zpopelňovali své peníze, až z toho byl pěknej smog. Rádi se na tyhle věci koukáme, ale na tyto oslavy jsme pouze zainvestovali 9kč za prskavky, aby neteř z toho taky něco měla. Máme totiž sousedy šílence, co rachejtle kolikrát nám skončí na domě, tak raději s mamkou nevycházela. Alkohol jsme nepili, včera jsem vykutil dobrý domácí likér, kde padlo Salko, trocha rumový esence se smetanou a všichni se olizovali. Řeknu vám, takové pití nechápu že neprodávají v obchodě... :)) Bylo mi řečeno, že kdybych na své AD vzal jen trošku alkoholu do pusy, tak by to mohlo blbě dopadnout... tak jsem byl hodneeej :) Doufám, že vás nikoho nebolí hlava, já se probudil nádherně vyspanej ač jsme to zalomili o půl třetí... Tak hezky si dejte něco dobrého ať ten Novej rok hezky oslavíme ne? A hlavně bez panik a takových neduhů :))

Pajka (Pá, 1. 1. 2010 - 10:01)

Dobré ráno

Dáši, brzy se uzdrav.

Silvi, Tě obdivuju, že Tvé tělo zpracuje alkohol bez komplikací a následků. Mně ani nijak nechutná, zejména bílé vínko mi nedělá dobře. Ve společnosti se napiju, ale decentně malinko (a ještě naředěné cca 8 litry vody, Lazare :-) )
Z 0,8 l bych byla odrovnaná holka s kocovinou. Už si žiješ na plné pecky, jakoby žádné problémy ani nebyly... :) super

Dášenda (Pá, 1. 1. 2010 - 09:01)

DOBRÉ RÁNO V NOVÉM ROCE!!!

DĚKUJU VŠEM ZA PŘÁNÍ I FOTA.

PAJKO,ta zmijovka je úžasná!!!jako vždy krásné fota od Tebe!

EVI KRK,Tvoje zvířata jsou super,díky.

¨NELO,ty fakt vypadáš jako fotomodelka,všude ti ten obličej pasuje!!!

První dnes vzhůru je asi Silva,tímto ji zdravím.

My včera byli večer u známých ,pak mě a malou odvezl muž asi ve 23.00 domů,jelikož mám atb a oni chtěli jít bouchnout šáňo na rozhlednu v Berouně.

Tak šťastný vstup do toho nového roku VŠEM!!!

Silva (Pá, 1. 1. 2010 - 08:01)

Miláčci moji, spolubojovníci, ještě asi pospáváte, tak až otevřete očka, budete tady mít přání od Silvuše.Vykročte všichni tou správnou nohou do toho nového roku.
Berte i něco z toho negativismu, holt to patří k životu.Ale přeji vám všem, ať je toho , pokud možno, co nejméně a ať se vám a celým vašim rodinám daří.

Myslela jsem, že s vámi odpočítám půlnoc ale nakonec se vše "zvrhlo". Na ohňostroji jsme potkali veselou partičku jedné mé spolužačky ještě ze základky a ti nás vtáhli k nim. Takže jsme se rozšoupli a přišli domů až o půl 4.Ale musím říct, že ani to nepomohlo tomu, že mi fakt včera nebylo dobře a nijak zvlášť jsem si to neužila. To ta oslava se známými předevčírem se, oproti tomu, mimořádně vyvedla.Holt pokaždé není posvícení:-))Řekla bych, že jsem i docela popila, odhaduji to postupně tak na 8 dc.Přesto, že jsem šla tak pozdě spát, už jsem půl hodiny vzhůru a nemůžu spát. Tak buď už jsem přespaná, díky té dovolené nebo ten alkoholv krvi mi nedá spát:-))
Pajko, děkuji za krásné fotečky, ve zmijovce ti to sluší. A když to srovnám s retrofotkou, tak jsi dost k poznání, což je úspěch po tolika letech, né??
Taky mě včera bylo mimořádně blbě, přičítám to tomu hroznému pádu tlaku, jsem na to citlivá.Tak uvidíme dnes. Za chvíli jedeme pro Micinku a bude tady do zítřka. Tak snad nás postaví na nohy:-))
Tak se všichni mějte a zdravím i Miss, která nám přišla popřát. Přeji i ji krásný rok!!S

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

VSETKO NAJLEPSIE V NOVOM ROKU 2010! NAJMA ZDRAVIE NECH KONECNE MAME V PLNOM PRUDE :) A NECH NAM JE CELY ROK DOBRE :)

Jitka (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

pro pobavení posílám ještě odkaz a mějte se prostě fajn:-)). S manžou se nám to hrozně líbí
http://www.youtube.com/watch?v=7J7AGC3Aixk

Jitka (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

Holky a klucí všem přejeme nádhernej novej rok, hlavně moře zdravíčka a to ostatní už půjde samo. Já jsem tak šťastná, fakt, kéž by to tak bylo napořád...
Ozvu se asi až v sobotu, musim vás taky dočíst. Mějte se famfárově:-)). Jitka

evakrk (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

Krásný nový rok všééééééééééééééém.

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

Jsem obložena psíkama a díváme se přes okno nijak se nebojí :-)

Pajka (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

Tady 9.května žádné nebývají :-))) ale teď jsou buchot, chudáčci němé tváře, kromě Krakonošových, které spí zdravým spánkem opilců :)

zuzka (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

Ahoj kamarádi, vše nej,nej do nového roku)))) Tady jsou petardy, jak na 9.května)))))

Drevokocúr (Pá, 1. 1. 2010 - 00:01)

00:00

Všem hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody v celém tomto novém roce 2010! A hlavně bez paniky :-)))

Reklama

Přidat komentář