Reklama

Intisan - balzám pro intimní hygienu

Unikátní složení balzámu (shea butter, jojobový olej,vitamíny A a E, éterické oleje - např. z modrého heřmánku, levandulový, z červeného tymiánu a z mrkvových semen) zaručuje ideální ošetření intimních partií těla. Intisan výborně udržuje jejich přirozenou mikroflóru. Obsah heřmánku dává balzámu jemnou vůni, hojivé a regenerační vlastnosti a schopnost tišit bolest. Využití Intisanu je velmi široké.

  • pomáhá zklidnit nepříjemné projevy při mykózách a plísňových onemocněních pohlavních orgánů
  • je vhodný k preventivnímu použití před návštěvou bazénu, koupaliště nebo sauny
  • má hojivé účinky při ošetření konečníku při drobném krvácení, způsobeném např. hemoroidy (při krvácení z konečníku je však vždy doporučeno vyhledat lékaře pro určení diagnózy)
  • lze využít jako lubrikační prostředek (vzhledem k obsahu oleje pozor při použití pánské ochrany!)
  • v těhotenství lze použít k pravidelné masáži hráze a prsních bradavek
  • po porodu má hojivé účinky při ošetření stehů
  • antibakteriální, zjemňující, zvláčňující účinky Intisanun lze využít při ošetření popraskané a suché kůže, drobných záděr, ke zmírnění svědivosti suchého atopického ekzému, k lokálnímu zklidnění kontaktní alergie a odřené sliznice při akutní rýmě.

Reklama
Reklama

Komentáře

Lilka (So, 29. 10. 2022 - 21:10)
Já jsem na intimní hygienu zkusila opravdu hodně produktů. Jsem v této oblasti hodně citlivá, takže potřebuju, aby mi vše sedělo perfektně. Používám https://herbalon.cz/produkt-dubova-kura/. Pomáhá i v hojení po porodu. Opravdu je to znatelné. Příjemná textura, vůně. Nechápu, že jsem o něm nevěděla u prvního porodu :) A teď ho používám denně.
Dita (Po, 31. 10. 2022 - 16:10)
Aha, to jsem ani nevěděla, že bych si měla po porodu pořídit nějakou šetrnou intimní hygienu. Já jsem byla spokojená s tím, co mám a běžně používám, ale je pravda, že po tom porodu je to jiná situace. Na ten herbalon musím kouknout.
Klára (Po, 21. 11. 2022 - 15:11)
Já na mykózy trpím opravdu hodně. Už jsem si taky vyzkoušela celkem dost produktů a teď docela nedávno jsem narazila na herbalon s kaštanem a rozmarýnem na mykózy a záněty a musím říct, že je to první přípravek, který mi doopravdy zabral. Navíc hezky voní. Kupovala jsem tady: https://www.benu.cz/herbalon-s-kastanem-a-rozmarynem-200g?aw=1&utm_campaign=freelistings&utm_medium=organic&utm_source=google&utm_term=HERBALON+s+ka%C5%A1tanem+a+rozmar%C3%BDnem+200g&gclid=Cj0KCQiA4OybBhCzARIsAIcfn9lvqSPUn0ssQWsTKoRTK_sRD0R6n6nmnotAMooiCGBhsMoHj7yA6doaAhLvEALw_wcB
Marie (Po, 21. 11. 2022 - 17:11)
Taky mám dost citlivou pokožku a občasné problémy s kvasinkovou infekcí, navíc teď čekáme miminko. Ráda bych věděla, jaký přípravek je dobrý po porodu s citlivou pokožkou a případně po poraní hráze?
Kamila (Pá, 9. 12. 2022 - 18:12)
Já jsem mívala hodně často problémy se záněty a mykózou a nepomáhalo mi nic, ani úprava životosprávy a každé mýdlo nebo sprchový gel mi problémy jen zhoršoval. Jediné, co mi teď pomáhá je Herbalon s kaštanem a rozmarýnem. Dá se koupit běžně v lékárně. Třeba tady: https://www.benu.cz/herbalon-s-kastanem-a-rozmarynem-200g?utm_campaign=freelistings&utm_medium=organic&utm_source=google&utm_term=HERBALON+s+ka%C5%A1tanem+a+rozmar%C3%BDnem+200g&gclid=Cj0KCQiA1sucBhDgARIsAFoytUtx1N6KcPlSsBPVGT2Lz9LF-KSWJ9voh_j0JADf9BQ_PazmCW-6vgsaAl-sEALw_wcB
Marry (Pá, 9. 12. 2022 - 18:12)
Já bych rozhodně už nepoužívala nic jiného než Herbalon, jak tady píšou holky výše. Fakt s ním mám výborné zkušenosti jak po porodu, tak teď třeba když mám první projevy mykózy.
Dorka (Čt, 2. 2. 2023 - 21:02)
Na ty mykozy pozor... to je hodně nepříjemné :( Ten herbalon používat, opravdu pomáhá. Já sama s ním mám jen ntu nejlepší zkušenost.
Petty (Pá, 3. 2. 2023 - 09:02)
Já jsem na mykozy hodně trpěla. Vždy mi pomohly léky, ale taky to není ono. Jako mastičky jsou na to efektivní, ale jako prevence ne... Já jako prevenci používám mycí gel od herbalonu a vyhovuje mi skvěle.
Karlička (Út, 28. 2. 2023 - 17:02)
Já jsem se na řadu od Herbalonu dívala a oni mají docela dost produktů. Jaký je ten na ty kvasinky? A prosím tě, je to i jako prevence? Že když se mykozy zbavím, že se nebude už vracet? To je totiž to, co mě hodně obtežuje a fakt mi to vadí...
Hanka (Čt, 30. 3. 2023 - 22:03)
Hele, ony ty jejich gely jsou super, protože krom toho, že pomohou od problému, tak jsou práve super i jako prevence. Já jsem to už kolikrát ocenila :)
Reklama