Reklama

Jak zařadit superpotraviny do svého jídelníčku: Spirulina

Spirulina, chlorella, acai, maca, baobab, mladý ječměn, mladá pšenice, kakao, lukuma, chia semínka, kamu kamu a mnoho dalších - to jsou názvy potravin, které jsou nabity vitamíny, minerály a živinami. Prodávají se buď jako potravinové dopňky v tobolkách nebo v práškové formě. Právě prášková forma je ideální pro zařazení těchto zdraví a kondici prospěšných potravin do každodenního jídelníčku.

Spirulina - tato modrozelená řasa nabízí vynikající přínos pro zdraví. Někteří odborníci tvrdí, že má více živin něž jiné superpotraviny dohromady. Klíčové ingredience - vitamíny B, E, beta-karoten, antioxidanty a životně důležité minerály - to vše přispívá k rozvoji dobrého zdraví. Spirulina je skvělá pro nastartování hladiny energie, podporuje hubnutí a můžete díky ní zvýšit svůj příjem vápníku. Jediná nevýhoda je chuť.

Doporučení: Práškovou spirulinu smíchejte se svými oblíbenými druhy ovoce a zeleniny, abyste vylepšili chuť. Vhodná je kombinace s banány a přírodními sladidly jako jsou datle a mandlové mléko. Vytvoříte tak v mixéru chutné koktejly.

Bio Spirulia prášek 125g  a další power foods jsou k dostání na 001shop.cz či v kamenné prodejně Krakovská 22,Praha 1 Po-Pá od 9 do 17 hod..

Mk

Reklama

Reklama

Komentáře

Reklama