Reklama

Salcura vsadila v péči o aknózní pleť na rakytník

Přípravky řady Antiac od firmy Salcura Ltd jsou formulovány pomocí biomedicínského výzkumu poskytujícího jedinečnou rovnováhu vitamínů a minerálů. Rychle dodávají pokožce životně důležité prvky a pracují v souladu s přirozenými opravnými procesy v těle. V řadě Antiac určené pro problematickou a aknózní pleť jsou zkombinované ingredience za účelem dezinfekce, uvolnění, čištění, ochrany a zklidnění pleti ..

Hlavní přísada – Rakytník řešetlákový (Hippophae Rhamnoides L.)

Proč je rakytník tak výjimečný?

Rakytník je trnitý, listnatý keř pocházející z evropských a asijských zemí. Ovoce, žluté nebo oranžové bobule, je vyhledáváno pro své silné fyziologické vlastnosti.
Rakytník řešetlákový je bohatý na klíčové vitamíny, živiny a mastné kyseliny (oleje): karotenoidy včetně beta-kartenu, luteinu a lykopenu. Flavonoidy, jako jsou katechiny, rutin, quercitin, isorhamnetin. Vitamin C / E / K. 28 stopových prvků - včetně železa, zinku, hořčíku, selenu a jodu.

Salcura si zvolila klinicky ověřený olej z rakytníku, který má značné hojivé účinky (1). Rakytník řecký prokázal mnoho farmakologických a terapeutických aktivit, včetně protizánětlivého účinku (2). Rakytník řešetlákový též obsahuje složku, která je obsažena i v kůži a která je považována za cennou jako lokální prostředek (3). Přispívá k tvorbě krevních kapilár a ke strukturální opravě pokožky (4). To je klíčové pro pokožku náchylnou k akné a je  to důvod, proč řada Antiac působí.

Reklama

Další přísady:
Aloe Vera ulevuje
Slunečnice čistí
Rozmarýn chrání
Eukalyptus uklidňuje
Manuka má antibakteriální účinky
Santal zklidňuje

Přípravky:

Antiac Daily Face Wash - denní čistící prostředek na obličej 150ml – Ph neutrální receptura. Efektivní, ale jemný čisticí přípravek, který funguje hluboko pod povrchem pleti a udržuje čisté póry

Antiac Daily Face Wipes - čistící ubrousky na obličej – Ihned k použití, ideální na cestách, pomáhají odstranit maz z pórů.

Antiac Activ tekutý sprej 100ml - Perfektní pro větší oblasti akné, zad a nohou, stejně jako části obličeje.

Antiac Gelové sérum 15ml – Vyjimečně silné. Recuptura s maximální účinností pro zacílení na problematická místa.

Společnost Salcura Ltd, založená před 10 lety biomedicínským vědcem Dr. Martinem Schielem.

Vývoj a výroba přírodních přípravků, které splňují regulační normy po celém světě bez použití chemických přísad, jsou vysoce intenzivní a technicky náročné. U každého produktu je zajištěno, že všechny ingredience spolupracují při splnění nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti.
Salcura Ltd má dva výrobní závody - v Basileji ve Švýcarsku a v Hamptonu ve Velká Británii. Všechny výrobky jsou vyráběny podle standardů GMP. Dokonce i obaly, které Salcura používá jsou pečlivě vybírány s ohledem na ochranu životního prostředí a aby byla zaručena jejich kvalita a trvanlivost po dobu tří let.

 

1. Beveridge et al 1999     

2. Gao et al 2003; Lehtonen et al 2011; Xubgam H et al 200; Zeb A 2004; Singh V 2006; Amakura Y 2002; Orphan et al 2003; Zhang et al 1998    

 3. Zhang et al 1998      

4. Upadhyay et al 2009

Autor: MK

Zdroj: Salcura

 

 

 

 

Reklama

Komentáře

Reklama