Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP8

Dituša (St, 23. 1. 2008 - 23:01)

To jo:-).To budem.pápá

evakrk (Út, 22. 1. 2008 - 15:01)

Buďte tu jako doma.

Silva (Po, 6. 10. 2008 - 21:10)

Jitko, tak já jsem to asi blbě pochopila. Ale nějak mě to není jasný. Ty píšeš, že kdyby se tě nějaký chlap dotkl, že se pozvracíš a že ti chlapi nic neříkají a pak napíšeš, kolikrát jsi byla zamilovaná a že jsi dokonce kradla fotky z tabla. Tak ti asi ti chlapi až tak hnusní nejsou??
A proč by jsi neměla šanci se svým vzhledem? Vždyť tady každý píše, jaká jsi krásná holka. Krásná, mladá, inteligentní, v dnešní době by mě ležel svět u nohou.
Napsala bych ti -seber se!!! Ale asi je to tak, jak když mi celá rodina říkala v té mé nepochopitelné depresi-musíš se snažit.A já kdybych se nesnažila, tak jsem do práce nedolezla, když jsem začala brát ta AD.Kolegyně byla se stejnou diagnózou půl roku na neschopence.U paniky se mi podařilo to vůlí zvládat ale u deprese to prostě nejde. Ta prázdnota, únava,vše ti přijde nesmyslné, zbytečné,jsi unavená, jednáš jak automat a jektáš u toho zubama.
Neznám tě a nedovedu se vcítit do tvých pocitů a schopnosti to ovlivnit.Ale každopádně bych s tím zkusila dělat trochu víc, zvlášť kdybych byla tak mladá jak ty a život měla celý před sebou i s tím vším, co krásného ti může zvlášť v mládí nabídnout.

Hanka 1 (Po, 17. 11. 2008 - 19:11)

Baru ahoooj ,já tě tak obdivuju fakt ,moc a moc ,tohle bych já z agoškou nezvládla

Niky (Út, 18. 3. 2008 - 18:03)

Katka,
asi bys nemala mysliet na to - čo stihneš /počet dětí atd./, ale mala by sas zameriat na Tvoje bábetko a na seba samotnů. Prečo si ho neuživaš do sýta a nervuješ sa "výkonom" porodených dětí?
Tak sa teď hýčkaj, nenarozené mimko nechaj spinkať a sebe a Tvoje živé dieťa hýčkaj - dopraj si teď niečo pre radost, čokolvek. Neprinesie-li Ti nič zmenu mylienok, tak zajdi k psychoterapeutovi.

Reklama

Přidat komentář