Reklama

PANICKÁ PORUCHA 12 ( a vše okolo ní)

Pajka (So, 1. 1. 2011 - 22:01)

Právě jsem sem přišla vložit zajímavý názor a vidím Leníka.
Leni, to jsem fakt nebyla já, nebyla jsem tam, jen na dálku s vámi sraz prožívala. Mohla to být Rokytka. Já jsem pro změnu posílala hlay, myslím, že se Oskar jmenoval :) Chlapeček Ti roste jako z vody... a druhé Ti moc přeju... Buď zdravá i šťastná.

Ditko, myslím, že jestli má Lenik stejný mailik, tak ho mám a přepošlu..

Dituša (So, 1. 1. 2011 - 21:01)

leníku nazdár,mám stále stejný mail,pokud ho znáš,napiš na něj nebo mi ho nějka doruč ten svuj..já pamatuju příjmení tehdejší tvé,,toto vše:-)a pošleš mi aspon synáčka na foto
Pajka vás tehdá čekala v Jeseníku?jak byl náš sraz?Protože si říkám,že Pajka na srazu nebyla.Jo u mě je novýho dost-rozvod,děv dcery,stěhování nějaká,znova učím,jsem nadobro po MD.

Ahoj všem a hezkou noc a nedělní den..pak už mako jako pako jen a jen...

Lenik (So, 1. 1. 2011 - 20:01)

Všem přeji krásný nový rok, ať je plný radosti, štěstí, zdraví a smíchu. Žádné starosti, vše už bude jen dobré.

Pajko, ty jsi tu ještě taky? Ráda tě vidím. Ahoooj. Pamatuješ, jak jsme tehdy přijely s Kamčou vlakem do Jeseníku a ty jsi na nás čekala na nádraží? Jako by to bylo včera...

Dituš, ahoj, díky za milé přijetí. Já sem ráda zavítám. Pamatuješ, trpěla jsem na deprese. No a od roku 2008, když byly mému synkovi 3 měsíce, u mě vypukly i panické úzkosti. Nejdřív mi psychiatrička napsala Remood a Olwexya a ani jedno mi nesedlo, bylo mi ještě hůř. Tak mi řekla, že mám intoleranci na léky proti PP a zlomila nade mnou hůl. Kamarád, který má PP taky, mi doporučil psychiatra jiného. Sice k němu jezdím půl hodiny vlakem a půl hodiny autobusem, ale jsem s ním spokojená. Napsal mi Cipralex 10mg a hned mi to sedlo. Akorát jsem po tom přibrala, ach jo :-( Dituš a co je u tebe nového? Piš, budu moc ráda. Můžu ti dát i e-mail, kdybys chtěla.

Evakrk, ráda tě vidím. A děkuju. Daneček je brouk. Letí to šíleně, už mu je 2,5 roku a my se pokoušíme o druhé mimčo. 1. října jsem bohužel potratila a byla na revizi, s psychikou to docela zamávalo, ale teď už se "snažíme" nanovo. Tak na nás mysli a drž palečky. Jinak jsem jako ty, taky bilancuju. Bohužel rok 2010 byl pro naší rodinu dost smutný (až na svatbu), a tak se nějak do toho roku 2011 vrhám s důvěrou, že to bude lepší a lepší.

Rokytko, ahoj :-) Tak u nás Silvestra hafuša zvládl v pohodě, králík taky, jen díťátko se bálo, tak trávilo většinu večera s námi v obýváku v peřinkách. Pak jsme dooslovavovali v dětském pokojíčku, dokud neusnul pět minut před půlnocí.

Jitka (So, 1. 1. 2011 - 19:01)

Všem děkuji za mejly, nestíhám odepisovat, pakujeme se na hory. Vloni byly ještě úzkosti, tentokrát nic. Si řikám, že to není fakt možný, jak jsem na tom před rokem byla a teď jsem tak v pohodě!!! Tak až se vrátím snad se k mejlům dokopu. Všem ještě jednou krásný nový rok a hlavně to zdravíčko. Jituš

Hanka-Hanulinda (So, 1. 1. 2011 - 19:01)

Přeji všem co nejnádhernější nastávající rok bez zbytečných bubáků a hlavně s lidmi,kteří vás mají moc rádi. :)
Silvestra jsem nakonec přežila bez újmy a dokonce v objetí toho svého zachránce.Děkuji moc za všechna pozitivní slova,kterými jste mi tu zvedli náladu.

Věrunka (So, 1. 1. 2011 - 18:01)

Ahoj hodně zdraví a klídku v r.2011.Díky všem co tu jste a moc mi pomohly.Ještě že Vás mám.Virtuálně všechny objímám.

světlana (So, 1. 1. 2011 - 16:01)

Ahoj kamarádíčkové.At je nám všem jen a jen fajn v tom novém roce 2011

betty (So, 1. 1. 2011 - 15:01)

Holciny tak co nejvice klidu a pohody a hlavne zdravicka vsem, do tohoto noveho a urcite pekneho roku 2011:)

Hanka 1 (So, 1. 1. 2011 - 12:01)

Ahoj milé holky to je datum 1.1.2011 ,tak at Vám všem přinese štěstí,lásku,pochopení,toleranci a zdraví,,,,,,,,,,,Hanka

evakrk (So, 1. 1. 2011 - 12:01)

I já přeju všem, ať máme ten nový rok pěkný a zdraví a štěstí pro všechny :-)

zuzka (So, 1. 1. 2011 - 10:01)

Ahoj v novém roce))) Přeju všem, aby byl opravdu štastný))))))))))

Dášenda (So, 1. 1. 2011 - 10:01)

KRÁSNÝ NOVÝ ROK ,ZDRAVÍM VŠECHNY!

Nelly (So, 1. 1. 2011 - 09:01)

Patřím mezi občas nahlížející na vaši diskuzi, našla jsem mezi vámi moc milé lidi, se kterými si dopisuji a proto mi to nedá a musím vám všem popřát hlavně zdraví, zdraví a zase zdraví a vše jen to nejlepší do dalšího roku.A taky hodně štěstí!!!!Pro každého má štěstí jinou podobu, tak tedy každému co nejvíce toho jeho ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!

evakrk (So, 1. 1. 2011 - 00:01)

Krásný nový rok :-)

Beata1 (So, 1. 1. 2011 - 00:01)

krásný nový rok........dobrou noc

DITUŠA (So, 1. 1. 2011 - 00:01)

TAK MĚ TO VŠECKO NĚJAK PROHNALO,že jsem si připila frtanem vody!jooo, jak na N.rok,tak po celý,,no nazdar.
a dobrou noc...jdu potřetí uspat dceru

zdena (So, 1. 1. 2011 - 00:01)

lidičky at nám ten rok 2011 vyjde co nejlépe přeju z celého srdíčka..

Reklama

Přidat komentář