Reklama

Liposukce VI. pro 2006

evina (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Na kšandy není, končí pod prsy. Ale ještě si ho musím nahoře ohrnovat, jsem mrňavá. No a dole pod háčky nic moc. Ty ubrousky zkusím. Jinak mi kompres neva. Naopak netáhne mi na záda...:-)

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

omlouvám se za překlepy, píšu rychle!!

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Katko, jaké je paní doktorka? Dělá liposukce jen v Jihlave? Pusti te hned domu? Jak dlouho jsi cekala na termin? Co ti delala a kolik to stalo? Jake mas miry? Napis mi prosim i vahu diky moc.Jinak jsem koukla na tu Novu na tu markétu, clovek, který je tam vítá na té klinice je pan Bažant...clovek, ktery driv delal u pana Linzera....docela ho pry vybíral o prašulky...bral si od něj 50% z ceny zákroku...mozna proto take meli tak premrstene ceny.......ejhle najednou se prizivuje zase nekde jinde......ale to asi vazne nei moje vec, ja jen pro zajimavost :o)).

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Esthé si najdi n ormálně pod google.cz. Ale nevím, když jsem tam kdysi brouzdala a hledala je fakt, že někde ceny uváděné nejsou.Jeden krátký postřeh - na první lipce jsem byla v lednu loňského roku. Dr. Lucák, ke kterému jsem šla, měl na stránkách:: Omlouvám se, ale stránky jsou dočasně mimo provoz.Mimo provoz jsou dodnes. Už vím, co je to dočasně. Po roce 1968 jsem to zcela nepochopila:-)

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Evino, pokud tě to škrtí, něco je špatně. Asi se ti to zařezává, viď? Máš to na šle, nedalo by se to posunout dolů?Pokud jde o intimní hygienu, moc se mně osvědčily první dny napuštěné kapesníčky pro mimina. Já jsem naopak i po té, co už jsem chodila bez kompresu ho občas vzala na noc na spaní, cítila jsem se pevnější.Mirko, já tě obdivuju! Ty FAKT sedíš rovně? To já se teď přistihla, jak jsem zase jak spirála... já si to asi sakra zkazím tím svým životním stylem! Joj, to bylo předsvzetí a chuti těsně po... teď zas žiju jak zvíře. Jenom jednou týdně na bazén to asi nestačí. Ale lepší se to, lepší, a stejně se už těším, že by mne mohl douprait - nějak .-.)Typická liposukyně - tedy přeloženo, žena, která podlehla představě, že každá liposukce jí ubere pár let a cm, no - ještě párkrát, a budu ty kapesníčky pro mimina mít jako základní vybavení! Ješt tak 40 let ... a bude to dobrý!

evina (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Hele pražandy, co to okýnko vpravo nahoře jak nám přejí šťastný nový rok?Stránky mají hezké, ale ceník nikde:-)

evina (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Ženský začínám mít trochu intimní problém s kompresem. Já jsem nikdy na nošení bodyček nebyla a tohle ještě trochu škrtí. Přece jenom ta kůže nemůže tolik dýchat. Dneska jsem 3 týdny po, jaký máte názor na spaní bez kompresu? Že by si to odpočalo aspoň vnoci?

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

no ja to mam z Prahy asi 400km, pokud sem dobre koukala do mapy... ta Jihlava by pro me byla asi lepsi...asi budu muset vlackem. Jsem trochu pozadu, ale vlakem sem jela snad jednou v zivote :) vlastne dvakrat, ale to podruhe bylo na strese, tak to nevim, jestli se pocita :) tak to budu mit i se zazitkem...

Jája (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Jojo, Míšo jedu bez konzultace, pošlu jim jen výsledky krve, své MÍRY!!!, já jim pošlu i fotku pro jistotu. Pošle se jim také závazná objednávka, která pakliže se jich lekneš nic neznamená, objednávka není smlouva a smluvní partnerství se potvrzuje až na místě. Ale když mi letos operovali koleno, vlastně loni, tak mě také přivezli do špitálu aniž bych věděla do čeho jdu, takže z téhle stránky se nebojím. Prostě si na místě prolistuji smlouvu a když se mi nebude líbit nepodepíšu, ale tu stejně ukážou až na místě. Stejně, když bych se dohodla ( což bych se určitě na místě dohodla ), tak pak škoda benzínu, přeci jen 350 tam a zpátky 350. To je v benzínu, nepočítám opotřebení pneumatik, brzdných destiček, plýtvání kapalin, prostě v benzínu jsi při 7 l na 100 km na 1500 korun a to je mi jich líto. Já jsem nechutný skrbla

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

ahoj Katko :) prosim te, kolik oblasti dela pani doktorka Prochazkova najednou? a kolik to stoji? dikes!

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Martino, já jsem vůbec neviděla (a ani nechtěla vidět), co mi na tom břichu dělají. Je tam taková hrazdička s záclonkou.A naříznutí pro kanylu jsem necítila vůbec - ani jednou - to už bylo umrtvený tou tekutinou.

katka (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Kamco, tentokrat trochu jo, i kdyz vis, ze proti tobe nic nemam.Ale to nebyl duvod, nejsem male dite ani se tak nehodlam chovat, moc jsem nemela chut prispivat do Foldyna chatu, nebavi me to.Ale nove prichozi za to nemuzou, ze?!Takze tedy u Prochazkove jsem byla ja, cena prijatelna, pani doktorka moc prijemna, 14 v kompresu, vysledek vynikajici.Jestli Te Martino (nebo Marketo??? ted jsem zapomnela to jmeno, omlouvam se) zajima neco vic, ci podrobneji, klidne se ptej...

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Jajo, ty tam jedes rovnou, bez konzultace?

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Míšo neboj, ty injekce vůbec necítíš, jen když se podíváš tak vidíš jak ti píchají jednou jehlou sam tam sem tam...ale necitis to !!! Přísaham. Jediné co me bolelo,...ale vlastne ani nebolelo jen jsem citila chvilku kdy mi kuzi nařízl a vjela tam ta kanyla, ale potom uz zase nic. Proc nekoho paní doktorka Procházková nastvala? Já uz ji napala mail :o))

Jája (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Míšo:1) Objednána jsem 22.2. dřív jsem nechtěla, ale prý ze začátku února jede pan doktor na konsilium...2) Napsali mi nejdřív mailem a pak telefonem potvrdili, že dělají i 5 oblastí naráz. ALE zase Míšo ber v potaz to maximální množství. Jdu na tři oblasti, já jsem tak trochu oplácaná (fuj) a kolikrát jsem v zoufalství při pohledu na zrcadla koukala na kuchyňskou linku - ostré nože. Říkala jsem si, že když to odsekám, tak mi to budou muset na chirurgii odstranit :o))))))))))To byla pouze myšlenka. Hlavně se u toho termínu zamysli nad menstruací, páč to bylo jedno z prvních věcí, na které se mě paní Foldynová ptala...volala jsem jí na mobil...ze služebního proč ne. Jo 22 je den po úplňku, to včera někdo řešil, tak jsem ihned jukla do kalendáře. Ale podle přírody je po úplňku odliv...DOCELA VÝSTIŽNÉ, ŽE?

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Ahojky všem!To se nám to hezky rozjelo.Jen připomínám všem břichařkám - SEDĚT ROVNĚ JAK S PRAVÍTKEM ZA ZÁDY !!NAROVNÁVAT KOMPRES - NIKDE S NESMÍ TVOŘIT ZÁHYBY, VARHÁNKY ČI PLISÉ.Počítejte s tím, že po pár dnech vás bude bolet v zádech ale vydržte.Já budu zítra 7 týdnů po opravě břicha (to bylo v dubnu) a vycucávání vnitřních stehen a držáků a pořád sedím rovně. Jak trouba - všichni se mě v práci ptají, jestli mi něco není.Ale snad mi to vydrží, vždycky jsem seděla u PC hrbatá.Čauky

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Našla. Kretén. Já...Nezdá se vám, že ty jehly jdou nějak mo kolmo k tělu? Nemůžu uvěřit že jsem TOHLE přežila!

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

to video s Marketou mi prijde docela drsne. Kdyz sem to videla, tak sem to uplne vzdala, prislo mi to dost brutalni!! ale pak sem si to zase rozmyslela. Je pravda, ze pri napousteni te tekutiny dostane clovek kolem 200 injekci? (sem jejich nepritel) nebo sem to nekde cetla spatne? Jajo, na kdy jses (nebo se chces nechat) plus minus objednat? ja bych rada zacatek unora, ale nevim, jestli bude u Foldynu jeste misto...delaji i nekolik oblasti najednou? nebo jen po jedne?

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

Teď ne. V létě tu s námi byla Peťa, pak odjela na dovču a už se nám neozvala. Pak Cica ze Slovenska, ale ta je taky fuč. Ale je tu ještě Katka, ta má dělaný vnější stehna, ale neozývá se. Buď má hodně práce, nebo jsem ji taky "naštvala". Ale to jsem nechtěla!!!

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 14:01)

největší hrůza je, že si fakt srandu nedělám ... jen mně teď sjelo tělo ze židle pod stůl, jak se stydím, jaké jsem koopyto.Ne, ještě jsem tam nedošla, to víš, všude nasněháno ... ale pokus číslo 289 začíná...

Reklama

Přidat komentář