Reklama

Levné+dobré kadeřnictví v Praze

Honza (Út, 20. 1. 2009 - 00:01)

Je to na pravém rohu hned naproti výlezu z metra, vedle hospůdky, nedá se minout.

Iva (Ne, 11. 1. 2009 - 12:01)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kde přesně je učňovské stříhání na Invalidovně? Moc to tam neznám, děkuji.

dancacek (St, 7. 1. 2009 - 09:01)

http://www.manikura-kadernictvi.cz/

dancacek (Po, 5. 1. 2009 - 19:01)

pani Vera a Modrany by byly tady, ale zda je to prave tohle kadernictvi, to vedi jen zasveceni :)

Barush (Čt, 18. 12. 2008 - 14:12)

Nazdárek,ten tip je skvělý(Modřany p.Věra).Mohla bych se dozvědět kdepak se to úžasné kadeřnictví nachází nebo nějaký kontakt?díky:-)

Barush (Čt, 18. 12. 2008 - 14:12)

Nazdárek,ten tip je skvělý.Mohla bych se dozvědět kdepak se to úžasné kadeřnictví nachází nebo nějaký kontakt?díky:-)

aniii (Po, 15. 12. 2008 - 19:12)

mohli byste mě poradit kam bych se měla jít ostříhat, mám polodlouhé vlasy a chci to ostrihat do podkovy a mozna i meliry ale bohuzel jsem student a nemam moc penez, nemuzu si dovolit kadernictvi za 1500....neznate nejakej levne a dobre kadernictvi..poprosila bych rovnou i str nebo kontakt

Hanka (Út, 25. 11. 2008 - 00:11)

Já chodím do Modřan k p.Věře.je moc šikovná ,dělají tam s Lorealem a ceny mají hodně slušné stříhání za 340 kč a je milá chodí stále na školení kadeřnické no je to tam super

Hanka (Út, 25. 11. 2008 - 00:11)

Já chodím do Modřan k p.Věře.je moc šikovná ,dělají tam s Lorealem a ceny mají hodně slušné stříhání za 340 kč a je milá chodí stále na školení kadeřnické no je to tam super

Klára (St, 15. 10. 2008 - 21:10)

Včera jsem byla na stříhání ve studiu papilon mám polodlouhé vlasy a platila jsem 440,- dobrý dělaj s Loreal moc milý a dobrý přístup je to na Budějovický ulici.

Pája (Ne, 7. 9. 2008 - 16:09)

Nevíte, kolik stojí ostříhání i s foukanim v tom Plaveckym stadionu v Podolí? Díky

J (Po, 1. 9. 2008 - 20:09)

Strihani i s foukanim myslim za 450, mila sikovn asympticka kadernice.. jmenuje se to kadernice katka, na barrandove, google vam ji vyhleda

Jarka (Út, 5. 8. 2008 - 12:08)

Dost dobrý je kadeřnictví na Plaveckým stadionu v Podolí, všechny holky tam dobře stříhají, ceny dost slušný, a když chcete, můžete si přinést svojí barvu.

Alice (Út, 5. 8. 2008 - 12:08)

Stano, já už jsem se naučila barvit sama, a barvím i mámu, ségru i kamarádky. Nevím, co je na tom těžkýho, když profi barvy se dají na netu sehnat, a barvy z drogerie (L Oreal) mi připadají stejně dobré, jako ty z kadeřnictví.
Akorát teda ostříhat se neumím...:)))

Andrea (Po, 4. 8. 2008 - 15:08)

ahoj já chodim do Malešic v praze nevim kolik ale stříhaj tampekne udelaj co chcete...já teda chodim na sucho na konečky a ofinu a to ZA(80Kč) a melíry plus ostříhání me stálo 850Kč a to mam vlasy kousek pod ramena je to z Palmovky deset minut tranvají jedničkou zastávka Chmelnice je to kadeřnictví Jarov...tak hodne štestí..

Stana (Út, 29. 7. 2008 - 18:07)

Zdravím. Taky bych už ráda našla kadeřnici, která svou profesi ovládá. Pár jsem jich vystřídala a nebylo to nic moc. Po posledním výkonu rádoby kadeřnice "Markétky" v kadeřnictví Betty na Senovážném náměstí v PHA 1 jsem vypadala jak přežilý rocker ve věku něco mezi 60 a 160 lety. Ze světlých vlasů mě obarvila na tmavě šedo až bílo, vypadala jsem fakt hnusně a ještě mi zničila vlasy, kdy až napotřetí mi chytila černá barva.
Dokonce i můj manžel, který je jinak velmi tolerantní nade mnou spráskl ruce.
Doporučuji se této osobě, asi i danému kadeřnictví, vyhnout velkým obloukem.
Tak si říkám, jestli není lepší, abych se naučila stříhat a barvit sama?

Alena (Čt, 17. 4. 2008 - 21:04)

Já chodím do kadeřnictví Glamour, je to v ulici Veverkova - nad Strossmayerákem. Za mytí, stříhání a foukání nechávám kolem 300 a to mám dlouhé vlasy. A jsem fakt spokojená. Ta kadeřnice se jmenuje Hana Popovičová, je mladá a fakt šikovná.

Misha (Čt, 17. 4. 2008 - 09:04)

Kadeřnictví v tetovacím salonu Hell moc nedoporučuji. Ještě tak před rokem a půl bylo fajn a se skvělými cenami, ale teď, co se tam střídají kadeřnice to za moc nestojí a naopak ceny se hodně zvedly. Bylo mým oblíbeným, ale už se tam rozhodně nechystám.

Hanka (St, 9. 4. 2008 - 11:04)

a co kadernictvi - www.vas-y.eu, mate nekdo zkusenost??

Praha 3 (So, 5. 4. 2008 - 14:04)

http://www.lucijana.cz/lucijana/

Reklama

Přidat komentář