Reklama

Celulitida

jana (Út, 4. 9. 2007 - 17:09)

ahoj ja mam taky stimhle velky problem,ale vyskousela jem vyrobek od dermacolu a vazne me to pomohlo a v bocich jsem taky trochu zhodila.

Iveta (Čt, 30. 8. 2007 - 14:08)

Mylsím,že ty lymfatické masáže nejsou naškodu. Ale důležitý je zdravě,málo a pravidelně jíst hlavně dodržovat pitný režim a hýbat se. Třeba aerobic nebo posilka něco hodně účinného.

Návštěvník (Čt, 30. 8. 2007 - 14:08)

Perfektní proti celulitidě je kombinace stepaerobicu, ježdění na kolečkových bruslích nebo něčeho podobného, pořídit si nějaký masážní kartáč a dvakrát denně se masírovat aspoň pět minut, a jako doplněk jsem měla velmi dobré výsledky s kosmetikou Garniere, je to žlutá řada pro zpevnění a proti celulitidě (je účinná i na kulatějším bříšku...) Výsledky jsou patrné již po týdnu používání a máme to vyzkoušené na dvou pokusných osobách... =) Takže boj nevzdávejte, jde to!! Hodně štěstí...

káťa (So, 25. 8. 2007 - 12:08)

já mám zase dobré zkušenosti s anticelulitní a lymfatickou masáží.. mrkněte na: http://www.masazebrno.ic.cz/ - ve službách najdete více informací. Boji zdar :).

P. (Ne, 19. 8. 2007 - 12:08)

ja zase mam zkusenosti s bankovanim a skakanim pres svihadlo, bankovani provadim v zime, a ted skoro denne cca 15-20 min skakam pres svihadlo. Pomalu ale jiste uz mam i vysledky, celulitida se trochu "zklidnila", ale chce to trpelivost

Návštěvník (So, 18. 8. 2007 - 18:08)

a co bys čekala od modelky? že bude sportovat? jediný co opravdu pomůže je pohyb, tak se proberte!
I kdž samozřejmě pokud je už moc pozdě tak to asi chce nějakej větší zásah, protože nejdůležitější ze všeho je prevence!

rina (Čt, 16. 8. 2007 - 21:08)

četla jsem jak nějaká modelka říkala že jediné co pomáhajsou lymfatické masáže

CVIKY (St, 15. 8. 2007 - 13:08)

Přidávám několik cviků. Nemůžu zatím moc posuzovat účinnost, jelikož jsem vyzkoušela teprve dneska.
Ale zkusila jsem pouze dva z nich - ty ve stoje - a musela jsem si tak na 20 minut sednout a masírovat nohy, protože moje stehna vypadaly, že omdlej.. Ani jsem se neudržela na nohou. Takhle mě naposled bolely svaly, když jsem ujela naprosto netrénovaná 35km na kole v kuse...
Takže...

V LEŽE NA BOKU:
- nohy pokrčíme v kolenou - do pravého úhle, a pravý úhel svírají i s kyčlema; natáhneme horní hohu před sebe a pomalu zvedáme nahoru a dolu, tak do výše 90cm
(natažená horní noha stále svírá s kyčlemi 90 stup.)
- nohy natáhneme (tělo i nohy tvoří přímku), kyčleme můžeme trošku posunout vpřed, a opět zvedáme horní nohu
- horní nohu položíme před sebe a zvedáme nohu spodní

NA KOLENOU A PŘEDLOKTÍ:
- jednu nohu natáhneme dozadu - prsty se dotýkají země, poté zvedáme; opět tak 90cm
- zvedáme skrčenou nohu - pata směřuje ke stropu

VE STOJE:
- nohy máme u sebe, jednou nohou vykročíme vpřed (výpad)a opačnou rukou se dotkneme země; vrátíme se a nohy vyměníme
- jednu nohu položíme na jakýkoliv stupínek, schod - tak kolem 30 až 45 cm vysoký - a druhou nohou vyšlapujeme pomalu nahoru a dolů

*každý cvik opakujeme 10 krát
*pokud je to někomu málo prostě si to dá víckrát:)

Mirka (Pá, 10. 8. 2007 - 22:08)

Dobrý je prý jakýkoliv sport, kde se střídá období klidu s obdobím náhlé aktivity, tak se podkoží údajně nejlépe prokrví a o to jde. Je to třeba fotbal, volejbal atp.

anés (Pá, 10. 8. 2007 - 21:08)

Možná máš pravdu, ale co mě dost vyděsilo, že jsem někde také četla, že nesprávně zvolený pohyb, sport může naopak celulitidu zhoršit! Tak proto se bojím cokoliv dělat.
A kromě toho je pro mě docela těžký něco vybrat, protože já bych spíš potřebovala zmenšit svaly na stehnech. Od mala jsem sportovala a mám je už tak dost vyvinutý...:(
Tak alespoň masíruju...

Laura (Út, 7. 8. 2007 - 17:08)

Anés já se setkala s tím stejným a myslím, že pořádně nikdo neví, který konkrétní sport je nejlepší na celulitidu. Řekla bych, že je dobrý jakýkoli sport. Hlavní je prohřátí svalů a následné spalování tuků.

anés (Út, 7. 8. 2007 - 15:08)

Ahoj. Neví někdo jaké cviky jsou vhodné na celulitidu?
Někde jsem četla, že není vhodné příliš posilovací a plynulý pohyb jako jízda na kole nebo dlouhé běhy. Že nejlepší jsou sporty jako tenis a nebo tanec, kde se člověk zrpudka hýbe. Rychle se rozbíhá a zase brzdí. Nebo také krátké sprinty.
Potom jsem zase jinde četla uplný opak. Že je potřeba plynulý klidnější delší pohyb, jako jízda na kole nebo plavání nebo posilování patřičných partií.
Jsem z toho uplně zmatená.

Monika (Po, 30. 7. 2007 - 16:07)

Belatrix, já jsem brala antikontepci hlavně kvůli nepravidelné a bolestivé menstruaci, takže spíš s tím budu mít problém, jinak jako antikoncepci to vidím na kombinaci prezervativu a Pharmatexu.. ale pro odstranění celulitidy udělám snad cokoli..

Belatrix (Po, 30. 7. 2007 - 15:07)

Moniko, jsem na to podobně. HA beru taky 3 roky. Celulitida se mi taky objevila, ale přičítala jsem to věku, no není mi už 20. Když ale čtu ty příspěvky, zjišťuji, že to bude HA a taky uvažuji o vysazení. Už jsi přemýšlela o nějaké alternativný antikoncepci? Ona totiž žádná asi není tak pohodlná jako HA, tak se mi do toho vysazení moc nechce.

Monika (Po, 30. 7. 2007 - 14:07)

To Simona: A za jak dlouho po vysazení HA ses jí zbavila a je úplně pryč?? Já sem taky štíhlá, sportuju atd. a celulitidy se ne a ne zbavit a myslím, že se mi objevila až když sem začla brát HA (3roky zpět), uvažuju, že ji vysadím..

Deana (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

četla jsem u jednoho článku o celulitidě, že nějaká holka chodila na masáže kvůli celulitidě a tam jí rovnou řekli, že dokud nepřestane brát HA, tak se jí nezbaví.

Simona (Po, 30. 7. 2007 - 11:07)

Celulitidu jsem měla vždycky, i přesto, že celý život cvičím, pořádně piju, absolvovala jsem ultrazvuk a lymfomasáže a vážím 54kg. Před 3 měsíci jsem po rozchodu vysadila antikoncepci, kterou jsem brala 15let, zhubla 4 kg a potvora je pryč. Takže si myslím, že hlavním důvodem je hormonální antikoncepce, protože způsobuje zadržování vody v těle a tím je celulitida více vidět.

Kačka (Út, 24. 7. 2007 - 14:07)

ahojky,potřebovala bych pomoc,je mi sice teprve 15 let,ale celulitidou trpím už od 12 let...nejsem tlustýá naopak jsem hubená,ale celulitidu mám docela hodně,dělám pro to snad všechno co v mym věku jde,každý večer jezdím alspon 1 na bruslích a když nejsou prázdniny,tak 3týdně chodím na tanec,který trvá 2 hodiny.Používám good bye cellulitida,ale jak jinak nepomáhá,potřebovala bych něco jiného a lepšího,jak jsem tu četla,asi si pořídám to od L oealu. a vyzkouším to..ale jestli někdo nemá na to nějakou jinou fintičku,vim že to máme my holky těžký,rptože celulitidu mají skoro všechny.celulitidu se snažím držet na uzdě,aby se mi nezhoršovala ale už i když jdu jde vidět že tam je a když sedim,je to hrůza....moc děkuji za odpověd :-*

Adéla (Út, 24. 7. 2007 - 09:07)

Chtěla jsem zeptat, zda nemáte některá zkušenost s masážními přístroji? Pokud ano, tak se kterými a jak moc vám pomohly? Chtěla bych si mas. přístroj koupit, ale ráda bych si předtím vyslechla ještě nějakou zkušenost. díky!

jana (Út, 24. 7. 2007 - 08:07)

ahoj všichni, taky mám problém s celulitidou a začala jsem chodit na lymfoven. ještě mě napadlo pro prohřátí použít naprosto přírodní produkt a to zázvor. Nstrouhám ho, vymačkám a natřu se. poprvý jsem to přehnala, natírala jsem se asi 4x a pálilo to.
Stačí 1 až 2x.
Zatím jsem v začátku.

Reklama

Přidat komentář