Reklama

Vánoce na 001shop v centru Prahy: Zdravotní pomůcky a přístroje pro zdraví

V našem vánočním seriálu vám budeme představovat výrobky, které se nejčastěji na našem obchodě prodávají za účelem dárku pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy. Dnes vám představíme sortiment přístrojů a pomůcek pro zdraví.

Autopatická lahvička - Je určena k postupnému průtokovému naředění (potencování) vlastní sliny vodou na jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance může působit produkt vysokého ředění příznivě na jemnohmotný (z materialistického hlediska nehmotný) spirituální frekvenční f organizační princip v člověku, který může zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl. organizační princip v člověku, který může zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl

Děrovací brýle - Pomocník pro trénink očí. Ačkoliv většina to většina očních lékařů zatím není ochotna přijmout, zlepšení stavu u řady očních vad a nemocí je možné dosáhnout pravidelným tréninkem očí. Jednoduchou a přitom velmi účinnou pomůckou k procvičování zraku jsou přitom i děrované brýle.

Aromaterapeutické difuzéry - provoní a zútulní prostor. Cestovní difuzéry můžete využít i v autě.

 

Reklama

 

Reklama

Komentáře

Reklama