Reklama

Potravinové doplňky vhodné i pro seniory

Vitamínové prepráty pro seniory by měly být z přírodních zdrojů, dobře vstřebatelné, neškodné, bez zbytečných zatěžujících látek a mít jednoduché dávkování. Přinášíme přípravky, které jsou zaměřeny na hlavní zdravotní problémy, jenž trápí seniory.

ETERNA Omega Krill olej - Krill olej získávaný udržitelně z drobného korýše krunýřovky krillové (Euphausia superba) žijící v čistém prostředí Antarktického oceánu obsahuje pro tělo velmi prospěšné látky - omega-3 mastné kyseliny ve formě fosfolipidů, cholin a antioxidant astaxantin. Dle provedených klinických studií stačí užívat menší množství omega-3 mastných kyselin ve formě fosfolipidů, které organizmus umí efektivněji biologicky využívat oproti omega-3 mastným kyselinám rybího původu (triglyceridová struktura). Díky tomu jsou kapsle s krill olejem menší než většina kapslí s rybím olejem a zvyšují tak komfort při užívání. Amber sklo udržuje dlouho kvalitu potravinového doplňku.

Solgar ® 7 - živiny pro klouby
Solgar přináší novou generaci péče o normální stav kloubů. Představujeme Solgar® 7 v rostlinných kapslích. Vitamin C v tomto přípravku napomáhá tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Též pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením (stres). Boswellia serrata - pomáhá udržovat normální stav kostí a kloubů.

EARTH SOURCE - zdroj přírodních živin
Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu.

Gold Specifics Homocystein Modulátor
Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Pomáhá předcházet civilizačním onemocněním.
Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi. Vědci dnes věří, že udržení normální hladiny homocysteinu pomáhá uchovat zdravé srdce a cévy a je prevencí civilizačních onemocnění.

Reklama

Gold specifics Glukózový faktor
Doplněk stravy s bylinkami vhodný pro diabetiky. Pomáhá chránit před komplikacemi diabetu. Obsahuje hořčík, inulin, exktrakt z hořké okurky, pískavice řecké seno, zeleného čaje, kyselinu alfa-lipoovou, zinek, chrom, vitamín B3 a B6

Gold specifics Prostate support
Velmi účinná speciální směs, která podporuje zdraví prostaty. Obsahuje citrusový pektin, extrakt z minipalmy serenoa repens, listu kopřivy, volné mastné kyseliny, prášek z tykvových semen, sojových klíčku, lykopen, zinek a směs antioxidantů.

Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost. Jsou vhodné pro manažery, studenty, lidi trpící stresem, depresí či degenerativním onemocněním nervového systému.

Trávící enzymy
Trávící enzymy ke zlepšení trávení bílkovin, sacharidů a tuků. Pomáhají při poruchách trávení, nadýmaní, alergiích, zánětech a cévních uzávěrech.

Bio aloe vera gel 1000 ml od belgické značky Provera podporuje trávící systém a imunitu.

Zdravé oči - Eyebright plus - Unikátní směs prozdravý zrak. Obsahuje karotenoidy astaxanthin, lutein a zeaxantin, světlík lékařský, který přispívá k normálnímu zraku, a vitamin A, který přispívá k udržení zdravého zraku.

Betain HCL - Betain hydrochlorid rozkládá potravu stejně jako žaludeční kyselina, jejíž produkce může s věkem klesat.

Kurkuma a Kurkumin - Kurkuma a kurkumin je směs kořene kurkumy a extraktu z kurkumy, která poskytuje 95 % kurkuminoidů – nejvyšší dostupná koncentrace. Některé kurkuminové produkty používají extrakt, který poskytuje 85 % kurkuminoidů. Kurkumin je složkou kurkumy, která obsahuje všechny prospěšné vlastnosti. V potravinových zdrojích kurkumy tvoří kurkumin pouze 3 %.  Kurkuma má silné protizánětlivé účinky.

Ginkgo biloba - jinan dvoulaločnatý - zlepšuje prokrvení včetně prokrvení mozku. Pomáhá udržovat paměť (např. s poklesem věku), a pomáhá zachovat normální kognitivní funkce.

Reklama

Komentáře

Reklama