Přírodní kolagen INVENTIA - řešení pro vaši pleť

Přírodní kolagen INVENTIA je skvělý kosmetický produkt umožňující ženám po celém světě zapomenout na kožní problémy, s kterými se musí potýkat každý den. Přírodní kolagen INVENTIA jako jediný poskytuje neuvěřitelnou sílu jedinečného přírodního NATIVE KOLAGENU v podobě trojité šroubovice.

Toto není další produkt s levnými a neefektivními hydrolyzovanými proteiny nebo jinou směsí, která má slovo “kolagenem“ pouze ve svém názvu, nikoliv ve výrobku.

Nabízíme výrobek obsahující nejdůležitější protein pro lidské tělo - kolagen v jeho přirozené formě, stejný jako se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Účinnost čistých nativních kolagenových bílkovin je nezměrně širší a silnější než u běžněji dostupných náhražek, jako hydrolyzátů s jejich omezenou účinností. Přírodní kolagen INVENTIA (R) poskytuje pokožce vše, co potřebuje - “živý“ kolagen.

Tato jedinečná kosmetika je výsledkem velmi jemného a konzervativní procesu, který zahrnuje pouze několik komponent s téměř 90% podílem nativních kolagenových bílkovin doprovázených velmi cenným elastinem. Mezi další složky patří: kyselina mléčná, caprylyl glykol a speciálně čištěná voda.  Všechny složky byly vybrány tak, aby splňovaly velmi specifické požadavky. Všechny plní významnou roli v boji proti známým problémům s kůží bez ohledu na věk. Díky tomuto jedinečnému složení, Přírodní kolagen INVENTIA (R) funguje perfektně v péči o mladé i zralé pleti. Pro naše mladší klienty tento produkt zaručuje vynikající úroveň hydratace a umožňuje udržovat jasný vzhled po mnoho let. Pro naše starší klienty produkt poskytuje znovunabytí mladistvé pevnosti pleti a současně vyhlazení vrásek. Přírodní kolagen INVENTIA (R) také umožňuje, aby každý získat žádoucí oválný tvar obličeje a aby se zabránilo jakékoli ochablosti. Přírodní kolagen INVENTIA (R) zřetelně zlepšuje tón pleti a kůže se zdá být zdravější a vypadá svěží.

Působení Přírodní kolagenu INVENTIA (R) byla ověřena mnohokrát v nezávislé výzkumné laboratoři na základě skupiny probandů žen různého věku. Po dobu až 14 dní po použití se hydratace kůže zvýšila až o 35% a celková míra pružnosti o 21%. Vrásky se staly méně zřetelné u 95% * skupiny, pevnost obličeje byla zvýšena u 100% * skupiny, zatímco až 70% * z nich hodnotila změnu tohoto parametru jako velmi vysokou. Podobně, každá žena ve skupině zaznamenala nárůst hladkosti pleti.

Na základě neobvyklé péče ve fázích přípravy a výroby kolagenu INVENTIA (R) došlo k odstranění konzervačních látek z jeho složení, díky čemuž může být bezpečně používán i lidmi s citlivou pokožkou. Kromě toho, že je hypoalergenní , také snižuje citlivost kůže na dráždivé životní prostředí.

Kolagen můžete zakoupit na www.001shop.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama