Reklama

Kosmetika

 • Kyselina Hyaluronová - 5 zajímavostí

  19. Črv 23
  Kyselina hyaluronová patří k jedné z nejpopulárnějších a nejznámějších složek v kosmetickém průmyslu a estetické medicíně díky svým hydratačním a anti-aging vlastnostem. V oblasti krásy a péče o pokožku ale zdaleka její blahodárné účinky nekončí!
 • Celulitida - na vině je nevhodné stravování i těsné spodní prádlo

  20. Čer 23
  Nevzhledná pomerančová kůže potrápí během života velkou část žen. Celulitida je dána především anatomií ženského těla a způsobuje ji nevyrovnaná hladina hormonů a přebytek estrogenu, muži jsou proto pomerančové kůže většinou ušetřeni. Na vzniku dolíčků v kůži má ale velký podíl i řada dalších faktorů. Kromě dědičnosti, nevhodného stravování nebo hormonálních změn, může být na vině i těsné spodní prádlo nebo chůze na vysokých podpatcích.
 • Vibrant glow - Doplněk stravy pro krásu, který rozzáří vaši pleť

  25. Dub 23
  Chcete krásnou a zdravou pleť? Vyzkoušejte pokročilý doplněk krásy Vibrant Glow od renomované britské firmy G&G Vitamins. Sestaven odborníky v oblasti přírodního zdraví. Tento doplněk stravy je doslova nabit širokou škálou vitamínů, minerálů a rostlinných výtažků prospěšných pro pleť. Nejkomplexnější složení.
 • Vitiligo - bílé skvrny na kůži

  20. Dub 23
  Vitiligo je kožní onemocnění charakterizované ztrátou pigmentu, což způsobuje bílé skvrny na kůži. Toto onemocnění postihuje asi 1 % populace a často se vyskytuje u lidí s autoimunitními chorobami, jako je například Hashimotova tyreoiditida nebo cukrovka. I když vitiligo není zdravotně nebezpečné, může to mít negativní dopad na kvalitu života pacientů.
 • Aurea - řada kosmetiky vyrobená z Aloe Vera

  6. Led 23
  Belgická kosmetická značka, vytvořená v roce 2009, je výsledkem několikaletého výzkumu. Obsahuje nejvyšší koncentraci certifikovaných organických složek přírodního původu a vysokou koncentraci aloe vera (min. 80%).
 • Na hory s opalovacím faktorem SPF50

  29. Pro 22
  Na horách je díky vyšší nadmořské výšce a odrazům od sněhu sluneční záření mnohem silnější a agresivnější. Při výletu na hory je proto vždy potřeba myslet na opalovací krém s ochranným přírodním faktorem SPF50 a sluneční brýle. Vnitřně můžete pleť posílit antioxidanty.
 • Manuka Doctor - novinky v kosmetických produktech

  14. Pro 22
  Výhody požití manukového medu jsou dobře známé, ale věděli jste, že med Mānuka je také fantastickou složkou pro vaši pokožku? Produkty péče o pleť Manuka Doctor jsou vyrobeny z udržitelného a pravého medu Mānuka, certifikovaného novozélandskou vládou na neuvěřitelně vysoký standard, který poskytuje nejčistší a nejspolehlivější přírodní ingredience.
 • Skvalen a ceramidy proti vráskám

  13. Pro 22
  Skvalen a ceramidy jsou látky, které jsou obsaženy v buněčných stěnách a ochranném hydrolipidovém plášti kůže. Pomáhají udržovat pleť hydratovanou, pevnou a bez vrásek.
 • Jak ušetřit na nákupu brýlí?

  5. Zář 22
  V době, kdy zdražuje vše od potravin po energie, nejsou nečekané výdaje ničím, co by potěšilo. Potřebujete-li ale zrovna nové dioptrické brýle, nedá se nákup příliš odkládat. Existují nicméně způsoby, jak můžete brýle pořídit levněji bez nutnosti slevovat na kvalitě. Někdy i za zlomek původní ceny.
   
 • 22.června - Mezinárodní den bez kalhotek

  20. Čer 22
  Již od roku 2000 připadá na 22. červen Mezinárodní den bez kalhotek. Tento svátek nabádá ženy osvobodit se alespoň na jeden den od společenských konvencí a užít si den bez spodního prádla. Takříkajíc „naostro“ však v posledních letech chodí čím dál více dam naprosto běžně, zejména v teplém letním období. 
Reklama
Reklama