Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Ženy se silikony páchají více sebevraždu

Za nemalých finančních obětí dosáhly svého. Konečně si mohly nechat vsadit silikonové implantáty. A přesto většina žen, jež podstoupila zákrok u plastických chirurgů, zřejmě nenabyla vnitřního klidu a spokojenosti.

Tvoří totiž jednu z nejrizikovějších skupin kandidátů na sebevraždu nebo alespoň pokus o ni. Podle studie, kterou vypracovalo několik skupin kanadských vědců a již publikoval časopis Apotheken Umschau, o skoncování s vlastním životem jich uvažuje o 73 procent více, než je tomu u ostatní populace. Příčinám, které je k tomu vedou, se zatím badatelům nepodařilo přijít na kloub. Zdroj: Plus

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele stoural
  stoural (anonym)

  Otazka je, jestli sklon k sebevrazdam nemely uz pred voperovanim implantatu.Clanek potom mel mozna zacinat takto "Zeny se sklonem k sebevrazdam si davaji casteji voperovavat silikonove implantaty"

  Zář 25, 2007
 • Obrázek uživatele Fantomas
  Fantomas (anonym)

  To mi přijde logický, vyrovnaný člověk nemá potřebu do sebe cpát silikon.

  Zář 25, 2007

Přidat komentář

Reklama

Reklama