Zatočte jednou pro vždy s masnou T-zónou s kosmetikou - 417

Chtěli byste mít krásnou a zdravou pleť? Zatočte jednou pro vždy s problémy své pleti! Proč byste se měla stále trápit a snažit se o dosažení výsledku, který nepřichází? Máme pro vás unikátní řešení na bázi přírodních látek z minerálů z Mrtvého moře.

Problémy s tzv. T-zónou (čelo, nos a brada) trápí velké procento žen i mužů. Projevuje se zejména u normální, smíšené a hlavně mastné pleti. To je způsobeno nadmírou kožního mazu na čele, nose a bradě.

Nejen, že se vaše pleť leskne a vypadá neustále, i po zásahu pudru, jako v parném horku, kdy se vám obličej orosí potem. Ale přináší to mnohem větší komplikace a starosti v podobě černých teček a akné. V určitém věku už přeci jen toužíte opravdu po krásné a zdravé pleti. A nechcete se neustále trápit pupínky a řešením, co s tím.

92% uživatelů uvedlo okamžité výsledky

Trápit se už ale rozhodně nemusíte! Každý problém má svě řešení. Tim je izraelská kosmetika - 417, která je založena výhradně na bázi přírodních látek. Obsahuje výtažky z minerálů z Mrtvého moře, ale i aloe vera, jojobového oleje, řadu vitamínů a mnoha dalších přírodních látek. Na rozdíl od většiny kosmetiky neobsahuje minerální oleje, ani parabeny (výtažky z ropy), které póry v pleti naopak ještě ucpávají.

V testu kosmetiky - 417 uvedlo 92% lidí (v testu bylo zapojeno 200 žen a 70 mužů z celého světa) výrazné zlepšení pleti. Do testu kosmetiky - 417 se zapojila i naše redaktorka serveru doktorka.cz Barbora Zákovcová. Se svou normální až smíšenou pletí vyzkoušela hned tři výrobky. Byly to Hydratační pleťová voda Minus 417(200 ml).

Jak hodnotí kosmetiku - 417 naše redaktorka?

Test kosmetiky -417 i u nás v redakci dopadl dobře. Redaktorka k péči o svou pleť uvedla: „Ráno a večer jsem si vyčistila pleť pleťovým gelem Lufa Minus 417. Čistící gel pleť příjemně vyčistí od nečistot a make-upu, zároveň mikrokrystalky jemně peelingují. Poté jsem použila hned hydratační pleťovou vodou Minus 417, která čistí také skvěle. Při použití před nanášením make-upu je pleť krásně vyčištěná a připravená na líčení.

      Hydratační krém Minus 417 jsem použila zejména na noc, kvůli BB krému, který běžně používám. Ale je určený na ráno i večer. Krém má příjemnou konzistenci, dobře se nanáší a vstřebává. Pleť je po něm hydratovaná a nepůsobí mastně. Produkty hodnotím velmi dobře a doporučila bych je ráda všem našim čtenářkám.

Kristýna Šourková

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama