Vtírání olivového oleje do pokožky

Naše pokožka a vazivo má důležitou funkci zbavovat tělo jedů. Říká se, že pokožka je třetí ledvinou, protože potem se vylučuje hodně škodlivin. Proto je důležité pečovat o podkožní vazivo a zachovávat jeho funkční schopnost.

V roce 1986 jsem sama bojovala proti rakovině. Už po léta jsem se nemohla potit a mé tělo bylo pokryté tmavohnědými a černými skvrnami. Hlavně na zádech a pažích, takže jsem se styděla oblékat si halenku s krátkými rukávy. Pak jsem četla v knize kolegy R. A. Hoffmanna So besiegte ich den Krebs, že se mu podařilo tyto skvrny odstranit denním vtíráním olivového oleje do pokožky celého těla. I já jsem to dlouho dělala a skoro všechny už zmizely.

Dnes bych do olivového oleje přidávala ještě pár kapek levandulové nebo kajeputové silice, protože tyto tmavé skvrny jsou nahromaděním splodin, skládkou nejtěžších jedů. A kde se hromadí odpad, tam jsou i plísně, které éterické oleje nesnášejí.

I každodenní vtírání moči dobře čistí vazivo a časem po něm blednou i ty tmavé skvrny.

Stejně tak pomáhají i masáže zředěným ovocným octem, zvlášť když někdo má "těžké nohy". I koupání v oživené Granderově vodě a ranní mytí ve studené vodě podle faráře Kneippa přispívají k osvobození vaziva od nežádoucích splodin.


Zdroj: Christine Heideklang - Nebezpečné plísně kolem nás, nakladatelství Pragma

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele dan
  dan (anonym)

  vtírání olivového oleje způsobuje příliv teplého vzduchu od Azorských ostrovů

  Bře 09, 2007
 • Obrázek uživatele fosfor
  fosfor (anonym)

  vtírajte si olej do rici a zdrístate sa priamo orgasmicky

  Říj 10, 2007

Přidat komentář

Reklama

Reklama