Valentýnská sleva na kosmetiku v prodejne 001shop.cz

Do svátku všech zamilovaných 14.2. 2017 můžete na 001shop.cz nakoupit kosmetiky Shahnaz Herbals, Manuka Doctor a řadu Nature's Response od Tea tree Limited s valentýnskou 14% slevou.

Shahnaz Herbals - ajurvédská kosmetika

Největší ayurvédskou společnost Shahnaz Herbals založila indická princezna Shahnaz Husain, která se 10 let školila v zahraničí ve světoznámých kosmetických centrech u Heleny Rubinsteine a Christine Valmay. Začala si však uvědomovat, jaké negativní vedlejší účinky může mít syntetická kosmetika na kůži a proto se po návratu do Indie rozhodla hledat přírodní alternativu. Začala studovat Ajurvédu - již 5 000 let existující indický ucelený systém léčby. Brzy se stala světově uznávanou odbornicí na byliny a ajurvédu. Kosmetika značky Shahnaz Herbals je znatelně ovlivněna starobylými tradicemi i posledními vědeckými výzkumy.

Široká paleta přírodních produktů nepůsobí pouze na zkrášlení pleti a vlasů, nýbrž obsahuje i přípravky vhodné pro rozličné kožní a vlasové problémy jako například suchost kůže, problematickou pleť, skvrny, hyperpigmentace, jizvy, předčasné stárnutí, vrásky, lupy, vypadávání vlasů...

Kosmetické přípravky jsou vyráběny z přírodních extraktů z kaktusu aloe, citronu, růží, santálového dřeva, meruněk, datlí, karotky, henny, zelí, ženšenu, mořských řas, mandlí, medu, placenty, kurkumy, hřebíčku atd., které jsou známy pro své hojivé a zkrášlující účinky.

Je zde velký pozitivní rozdíl produktů vyráběných z výtažků ze skutečného ovoce a bylin oproti přípravkům se synteticky vyráběnými extrakty.

Nejnovější kosmetické přípravky Shahnaz Herbals obsahují 24 karátové zlato, které má silné působení proti tvorbě vrásek a perly, jenž zesvětlují kůži. Diamanty mají zasš schopnost zpevńovat ochabující pleť.

Přípravky Shahnaz Herbal jsou za 40 let existence prověřeny časem. Vyvážejí se do více než 80 zemí světa. Shahnaz Husain získala mnohá ocenění na světových kosmetických výstavách za mimořádnou kvalitu a bezpečnost. Německý deník Espirt nazval Shahnaz Husain asijskou Helenou Rubinsteine.

Kosmetika Manuka Doctor s včelím jedem a manukovým medem - vítěz kosmetických Oskarů
Přírodou inspirovaná, vědou vylepšená kosmetická péče využívající jako hlavní složku čištěný včelí jed (PBV) získávaný způsobem, který je šetrný k včelám a manukový med z Nového Zélandu. Tato kosmetika získala již několikrát “kosmetického Oskara“ - CEW Beauty Awards.

Manuka Doctor kosmetika s včelím jedem šla od úspěchu k úspěchu  a získlala kultovní status mezi kosmetickými zasvěcenci a celebritami ve Velké Británii a USA.

Manuka Doktor kosmetika s upraveným včelím jedem (PBV(TM)) využívá sílu nejvíce účinných složek z úlu, včetně hydratačního manukového medu a nabízí produkty pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Manukový med ozitivně působí na problematickou a zanícenou pokožku:
Manukový med dělá divy u poškozené kůže díky jeho přírodním antibakteriálním vlastnostem. Je to také silný protizánětlivý prostředek, takže zklidňuje zanícenou pleť a podporuje hojení. Pomáhá vyrovnávat pH pleti a obsahuje aminokyseliny, které odstraňují odumřelé kožní buňky a pomáhají udržovat čisté póry.

Manukový med působí proti stárnutí:

Bylo prokázáno, že manukový med zvyšuje zasíťování kolagenu a podporuje strukturální růst kolagenu v kožních buňkách. A protože aminokyseliny jsou stavebními kameny kolagenu, tak také chrání kolagen. Zdravý kolagen znamená zdravou, pevnou a mladistvě vypadající pleť.

Manukový med hydratuje pleť:

Manukový med je přírodní zvlhčovač, který dodává vlhkost do kůže. Hydratace pomáhá k dalšímu zvýšení pružnosti pleti, k regeneraci buněk pokožky a podporuje hojení.

Včelí jed má následující účinky na pleť:
Výzkumem čištěného včelího jedu se prokázalo, že tato silná kombinace enzymů, peptidů a aminokyselin funguje na všech úrovních pokožky a podporuje přirozeně se vyskytující buněčnou regeneraci, zvýšuje tvorbu kolagenu, pomáhá redukovat vrásky,zabráňuje poškození sluncem a urychluje obnovu poškozených kožních buněk.

Řady Manuka Doctor kosmetiky:

ApiNourish - přírodní face lift pomáhá oddálit stárnutí pro zralou pleť

ApiClear - je přírodní odpověď na antibiotickou terapii akné a nabízí rovnováhu problémové pleti.
 
Řada ApiRefine - nabízí rychlou péči pro získání bezchybné na fotografování připravené pleti.

Dále značka Manuka Doktor nabízí manukové obličejové oleje s účinnými rostlinnými extrakty.

Řada Apibronze nabízí zkrášlující samoopalovací přípravky.

Řada ApiRevive nabízí masážní prohřívací balzám a posilující vlasovou masku.

Novinkou je kolekce prémiových přípravků Drops of Crystal obohacených o vysokou koncentraci vzácných olejů, které zanechávají pokožku vláčnou, luxusně vyživenou a božsky obnovenou.

UPOZORNĚNÍ: tato kosmetika nesmí být používána lidmi alergickými na včelí píchnutí!

Přírodní tělová kosmetika Nature's Response od Tea tree limited
Britská firma Tea Tree ltd. vytvořila malou ucelenou řadu Nature's Response z produktů, které mohou být používány společně i samostatně pro udržení hebké pokožky nohou a mohou pomáhat při výskytu celé řady problémů nohou. Při vývoji řady spolupracovali i profesionálními pedikéři i podiatři. Přípravky obsahují jako hlavní složku olej z australského čajovníku (tea tree), který má protiplísňové a antibakteriální vlastnosti a perfektně slouží v péči o zdraví nohou.
Dále tato firma nabízí řadu tělové kosmetiky na tělo a ruce Nature's Response s obsahem hydratačního a hojivého manukového medu, vitamínu E a dalšími pro pleť velmi užitečnými přírodními látkami. Kosmetika neobsahuje žádné umělé konzervanty ani barviva.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama