Valentýnská sleva na kosmetiku v prodejne 001shop.cz

Do svátku všech zamilovaných 14.2. 2017 můžete na 001shop.cz nakoupit kosmetiky Shahnaz Herbals, Manuka Doctor a řadu Nature's Response od Tea tree Limited s valentýnskou 14% slevou.

Kosmetika Manuka Doctor s včelím jedem a manukovým medem - vítěz kosmetických Oskarů

Přírodou inspirovaná, vědou vylepšená kosmetická péče využívající jako hlavní složku čištěný včelí jed (PBV) získávaný způsobem, který je šetrný k včelám a manukový med z Nového Zélandu. Tato kosmetika získala již několikrát “kosmetického Oskara“ - CEW Beauty Awards.

Manuka Doctor kosmetika s včelím jedem šla od úspěchu k úspěchu  a získlala kultovní status mezi kosmetickými zasvěcenci a celebritami ve Velké Británii a USA.

Manuka Doktor kosmetika s upraveným včelím jedem (PBV(TM)) využívá sílu nejvíce účinných složek z úlu, včetně hydratačního manukového medu a nabízí produkty pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Manukový med ozitivně působí na problematickou a zanícenou pokožku:
Manukový med dělá divy u poškozené kůže díky jeho přírodním antibakteriálním vlastnostem. Je to také silný protizánětlivý prostředek, takže zklidňuje zanícenou pleť a podporuje hojení. Pomáhá vyrovnávat pH pleti a obsahuje aminokyseliny, které odstraňují odumřelé kožní buňky a pomáhají udržovat čisté póry.

Manukový med působí proti stárnutí:

Bylo prokázáno, že manukový med zvyšuje zasíťování kolagenu a podporuje strukturální růst kolagenu v kožních buňkách. A protože aminokyseliny jsou stavebními kameny kolagenu, tak také chrání kolagen. Zdravý kolagen znamená zdravou, pevnou a mladistvě vypadající pleť.

Manukový med hydratuje pleť:

Manukový med je přírodní zvlhčovač, který dodává vlhkost do kůže. Hydratace pomáhá k dalšímu zvýšení pružnosti pleti, k regeneraci buněk pokožky a podporuje hojení.

Včelí jed má následující účinky na pleť:
Výzkumem čištěného včelího jedu se prokázalo, že tato silná kombinace enzymů, peptidů a aminokyselin funguje na všech úrovních pokožky a podporuje přirozeně se vyskytující buněčnou regeneraci, zvýšuje tvorbu kolagenu, pomáhá redukovat vrásky,zabráňuje poškození sluncem a urychluje obnovu poškozených kožních buněk.

Řady Manuka Doctor kosmetiky:

ApiNourish - přírodní face lift pomáhá oddálit stárnutí pro zralou pleť

ApiClear - je přírodní odpověď na antibiotickou terapii akné a nabízí rovnováhu problémové pleti.
 
Řada ApiRefine - nabízí rychlou péči pro získání bezchybné na fotografování připravené pleti.

Dále značka Manuka Doktor nabízí manukové obličejové oleje s účinnými rostlinnými extrakty.

Řada Apibronze nabízí zkrášlující samoopalovací přípravky.

Řada ApiRevive nabízí masážní prohřívací balzám a posilující vlasovou masku.

Novinkou je kolekce prémiových přípravků Drops of Crystal obohacených o vysokou koncentraci vzácných olejů, které zanechávají pokožku vláčnou, luxusně vyživenou a božsky obnovenou.

UPOZORNĚNÍ: tato kosmetika nesmí být používána lidmi alergickými na včelí píchnutí!

Přírodní tělová kosmetika Nature's Response od Tea tree limited
Britská firma Tea Tree ltd. vytvořila malou ucelenou řadu Nature's Response z produktů, které mohou být používány společně i samostatně pro udržení hebké pokožky nohou a mohou pomáhat při výskytu celé řady problémů nohou. Při vývoji řady spolupracovali i profesionálními pedikéři i podiatři. Přípravky obsahují jako hlavní složku olej z australského čajovníku (tea tree), který má protiplísňové a antibakteriální vlastnosti a perfektně slouží v péči o zdraví nohou.
Dále tato firma nabízí řadu tělové kosmetiky na tělo a ruce Nature's Response s obsahem hydratačního a hojivého manukového medu, vitamínu E a dalšími pro pleť velmi užitečnými přírodními látkami. Kosmetika neobsahuje žádné umělé konzervanty ani barviva.
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama